Otrdiena, 30.11.21, 06:17Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ko nozīmē zobeni zīlējot par mīlestibu

Zobeni

Zobenu Dūzis.

Taisns stāvoklis. Jauna mīlestība! Tā atvērs jaunus enerģijas kanālus, ne tikai emocionālā, bet arī intelektuālā sfērā. Viss redzas citā gaismā. Magnētiska seksualitāte. Pilns apmierinājums. Negaidītas pārmaiņas, kuru laikā personībai realizēsies jaunas iespējas.
Apgriezts stāvoklis. Nepietiek enerģija, lai tiktu galā ar pārmaiņām. Jaunas enerģijas un vajadzība pēc partnera.. Krīze, kas attīstās jautājošā vecuma dēļ.

Zobenu divnieks.

Taisns stāvoklis. Saspīlējums, kas radies dēļ cīniņa starp diviem spēkiem. Tiekšanās uz galējībām. Līdzsvara stāvoklis ir briesmās. Divdabības situācija ("Kaut kas var atgadīties"!). Tomēr tieši pašlaik ir iespēja apspriest problēmas un nonākt pie secinājumiem un lēmumiem. Motīvu konflikts.
Apgriezts stāvoklis. Nežēlīgs cīniņš. Problēmas ignorēšana. Nevēlēšanās atklāt to risināšanas iespējamos ceļus.

Zobenu trijnieks.

Taisns stāvoklis. Jūtu rašanās. Enerģijas pārbagātība no mīlestības uguns. Auglīgs savienojums. Tā ir ļoti svarīga kārts lieciena tās dedzīguma dēļ.
Apgriezts stāvoklis. Garlaicība ir savstarpējās attiecībās. Bīstama situācija, kas iedragā mīlestības harmonijas pamatus.

Zobenu četrinieks.

Taisns stāvoklis. Kārtīga, stabila un mierīga dzīve, saskaņā ar iekšējo mīlestības raksturu. Sekošana mērenības likumiem novērš galējības. Šai situācijā jautājošais var būt pilnībā apmierināts vai arī izvairās no attiecībām līdz tam laikam, kamēr viņš nav apmierināts ar savām emocijām. Attiecību meklēšana ar citu cilvēku.
Apgriezts stāvoklis. Mēģinājums apvaldīt emocijas, sekojot loģikai. Bīstama un neparedzama situācija, kad pie cilvēka atnāk mīlestība!

Zobenu piecnieks.

Taisns stāvoklis. Juteklība, kura stāv pretī pārbaudījumiem; svaigu faktu gaismā vajag izvēlēties jaunu darbību virzienu. Jautājošais izmanto savus talantus un jūtas mīlestības bagātināšanai. Mēģinājums būvēt jaunas attiecības uz eksistējošo bāzes.
Apgriezts stāvoklis. Pašpārliecinātības krahs. Eksistējošās attiecības iznīcinās. Nāk krīze.

Zobenu sešnieks.

Taisns stāvoklis. Pakaļdzīšanās pēc baudām, kuras iekļauj harmoniju un balansu. Seksuālas baudas. Pašapliecinājums. Harmonija ģimenes dzīvē. Fiziskas baudas. Seksuāls spēks.
Apgriezts stāvoklis. Problēmu ignorēšana. Izvairīšanās no tām, tā vietā lai risinātu. Nākotnē ir gaidāmas problēmas un krīzes.

Zobenu septiņnieks.

Taisns stāvoklis. Nestabila situācija mīlestības sfērā. Krīze. Attiecības ripo bezdibenī. Nepieciešams steidzami sakārtot visu pa plauktiņiem un stabilizēt mīlestības jūtas. Sadarbība starp partneriem un grūts darbs var atgriezt mīlestību.
Apgriezts stāvoklis. Krīze šķiršanās dēļ. Nežēlīgs cīniņš. Dažbrīd kaisle, kas posta mīlestības attiecības.

Zobenu astoņnieks.

Taisns stāvoklis. Mīlestība no pirmā skatiena! Jautājošo pārpilda mīlestība, kura teju teju izvirdīs. Uzstājīga enerģija. Pārmaiņas ir nepieciešamas, kaut arī pagaidām nav zināms, kādā virzienā. Galvenais- nekrist sastingumā, būt darbīgam, meklēt izeju, parādīt iniciatīvu un adekvāti reaģēt.
Apgriezts stāvoklis. Problēmu ignorēšana noved pie krīzes un šķiršanās. Cilvēks, kuru rauj pa daļām dēļ pretrunām.

Zobenu deviņnieks.

Taisns stāvoklis. Cilvēks, kurš atbrīvojās no "sarūsējušo" attiecību važām. Šķiršanās bez īpašiem strīdiem. Ceļa veidošana uz jauniem sakariem. Bailes no attiecībām, kurās mīlestība ir centrālais elements.
Apgriezts stāvoklis. Izmisums. Jautājošais ienīst sevi un ar tā palīdzību līdzsvaro spēju tikt galā ar apkārtējiem, īpaši emociju un mīlestības jomā. Ļoti grūta situācija, kura var novest pie dvēseliskas krīzes.

Zobenu desmitnieks.

Taisns stāvoklis. Enerģiju saskaņa. Jautājošais darbojas saskaņā ar savējo karmu un realizē savu paredzētību. Jaunas enerģijas ir mīlestībā. Vēlmju piepildījums. Seksualitātes uzplaukums.
Apgriezts stāvoklis. Sastingums. Enerģijas plūsma it kā kļuva smaga, velk dzelmē.

Zobenu Karaliene.

Taisns stāvoklis. Spēcīga mīlestība, kas ir nepārvarama. Vīrietis, kurš valdzina sievietes. Sieviete, kura demonstrē savējo seksualitāti. Atklāta seksualitāte, kas tiek izpausta publiski. Seksualitātes uzpūšana līdz milzīgiem izmēriem. Seksuāla enerģija atnāk ar zibšņiem. Ir grūti uzminēt, kas notiks ar cilvēku un kā viņš reaģēs uz atšķirīgiem notikumiem.
Apgriezts stāvoklis. Jautājošais ir neapmierināts ar sevi. Sarežģītā situācija, kura var novest pie personības krīzes un pieprasa uzmanību.

Zobenu Karalis.

Taisns stāvoklis. Pakaļdzīšanās pēc seksa kā līdzekļa, lai dzēstu iekšējo uguni. Vīrietim tāds stāvoklis var novest pie pārmērīgas aizraušanās ar sievietēm, līdz pat pataloģijai. Sievietei tas parasti nozīmē neapmierinātību. Situācija, kurā atturēšanās zem loģikas un morāles iedarbības un noved pie emocionālās dzīves izpostīšanas.
Apgriezts stāvoklis. Jautājošā personības problēmas, kuras iespaido viņa ārējās problēmas. Vardarbība. Sprādziens. Neparedzamas reakcijas, kas ir iespējams negatīvas.

Zobenu Bruņinieks.

Taisns stāvoklis. Mīlestības meklējums. Pārmaiņas. Attiecībā uz sievieti šī kārts rāda, ka jauns patstāvīgs vīrietis gaida viņu, vīrietim kārts nozīmē pakaļdzīšanos pēc "brīnišķīgas princeses", kura reālā dzīvē neeksistē. Liela uzbudinājuma daļa mīlestībā.
Apgriezts stāvoklis. Enerģijas izšķērdējums. Vajadzība ir vadībā. Vienaldzība pret seksu.

Zobenu Pāžs.

Taisns stāvoklis. Izmaiņas. izbrīna. Seksuālas fantāzijas kā spēka meklējums, kas atbalsta iztēli. Jaunavīga seksualitāte(sievietēm), uzticīga mīlestība(vīriešiem). Jauns dzīves saturs.
Apgriezts stāvoklis. Neapmierinātība. Iekšējās atbrīvošanas meklējums ir svarīgāks, nekā īsta, uzticīga mīlestība.

Kategorija: Taro | Pievienoja: Sanistra (01.01.14)
Skatījumu skaits: 2099 | Atslēgvārdi: zobeni, zobenu skaidrojums, zobeni taro
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz