Otrdiena, 30.11.21, 06:09Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ko nozīmē zižļi zīlējot par mīlestību

Zižļi

Zižļu Dūzis.

Taisns stāvoklis. Harmonija starp atšķirīgām enerģijām, radnieciskām dvēselēm, mīlestība, kura ir garīga, radoša, paaugstināta. Ērts gadījums spēcīgajām un savstarpēji nozīmīgām attiecībām.
Ačgārns stāvoklis. Attiecību postījums un enerģijas plūsmu disharmonija.

Zižļu divnieks.

Taisns stāvoklis. Saskaņa starp divām unikalitātēm - vīrišķo un sievišķo, Iņ un Jaņ, kā tas atgadās starp diviem mīlošiem cilvēkiem. Seksuālas harmonijas veidošana. Ģimenes locekļu brīnišķīgas attiecības.
Ačgārns stāvoklis. Negatīvas enerģijas izpausme, kura bloķē vai atsvešina vienu no partneriem. Ģimenes savstarpējo attiecību problēmas.

Zižļu trijnieks.

Taisns stāvoklis. Pienākumu dalīšana, kopīgu attiecību veidošana. Vajadzība kopējā lietā (iespējams, bērna ieņemšana un audzināšana). Šīs kārts atslēgu vārds ir kopīga daiļrade. Pāris meklē kaut ko, lai būtu kopā un varētu radīt.
Ačgārns stāvoklis. Atteikšanās no kopīgiem plāniem. Emocionālas barjeras starp partneriem.

Zižļu četrinieks.

Taisns stāvoklis. Pilnības panākšana, vienotība fiziska un garīga. Sapņi kļuva par realitāti. Draugu loka saglabāšana. Darbības, kas ir virzītas uz kopēju mērķi - ģimenes radīšana vai... vienlaicīgs orgasms! Šīs kārts atslēgu vārds - kopīgas darbības kopēja mērķa sasniegšanai.
Ačgārns stāvoklis. Izmisīgi pilnveidošanās meklējumi, ar pretrunām par kopējiem mērķiem. Laulāto izmaiņas. Ilgas pēc tiem dzīves momentiem, kad tie divatā "redzēja zvaigznes debesīs".

Zižļu piecnieks.

Taisns stāvoklis. Intelektuālas savstarpējās attiecības, kas ir izveidotas uz mīlestības bāzes, kura top arvien vairāk svarīga partneriem. Jauni virzieni ir saskarsmē. Jauns ceļš  kopdzīvei. Iespējamas izmaiņas ir viņu mīlestības sfērā.
Ačgārns stāvoklis. Apjukums, berze starp partneriem. Bīstama tendence mesties galējībās, kas var novest pie krīzes.

Zižļu sešnieks.

Taisns stāvoklis. Elastība, kura atnes harmoniju un gaismu. Augstākas vēlmes  jūteklības un romantiskuma izpausmei mīlestības attiecībās, kuras atnesīs abiem partneriem milzīgu laimi. Harmoniska enerģija. Bauda seksā. Kopīgi plāni.
Ačgārns stāvoklis. Plaisa, kas posta harmoniskas enerģijas plūsmas, neapmierinājums. Krāpšana  seksā. Pāris palaida garām tīras mīlestības labvēlīgu iespēju. Dažbrīd - mērenība seksā.

Zižļu septiņnieks.

Taisns stāvoklis. Ir nepieciešamas izmaiņas mīlestībā pāra dzīvē. Iejaukšana no malas uzlabos savstarpējās attiecības.
Eksistē arī citi iztulkojumi: apspiešana; abpusīgas baudas un savstarpējas saprašanās iespēja starp ģimenes locekļiem; iešana pa riņķi; nekārtīgi sakari.
Ačgārns stāvoklis. Krīze, plīsums, šķiršanās. Vienam no partneriem vilšanās ir seksā. Impotence. Veneriskas saslimšanas. Grūts periods, īpaši fiziskā, seksuālā jomā.

Zižļu astoņnieks.

Taisns stāvoklis. Garīgas mīlestības realizācija. Šai stadijā dvēsele paaugstinās pār materiālām problēmām. Uzņēmība pret kosmiskas mīlestības enerģiju. Laime ģimenes dzīvē. Harmonija. Pāris apvienojas pozitīvām lietām, kuras ir konstruktīvas un pozitīvas.
Ačgārns stāvoklis. Garīgi meklējumi noved pie ikdienišķas fiziskas, miesīgas mīlestības beigām. Var būt gaidāmas problēmas.

Zižļu deviņnieks.

Taisns stāvoklis. Mīlestības atgriešana vai uz agrāko ceļu pie tās. Krīzes beigas mīlestības dzīvē vai impotence. Jaunu ceļu apmācība mīlestībā. Izmaiņas caur attīstību. Attiecības aptver daudz vairāk, nekā vienkārši seksualitāte. Partneri ar baudu paļaujas viens uz otru.
Ačgārns stāvoklis. Strīdi, ko rada iekšējs satraukums. Seksuāla nesavienojamība. Seksuālas apspiešanas. Pāra krīzes laiks.

Zižļu desmitnieks.

Taisns stāvoklis. Brīnišķīgas attiecības, kas noved pie seksuālas vienotības. Fiziska mīlestība, kas noved pie garīgas. Karmiska likteņa izdošanās. Vajadzība dzīvot kopā. Neatliekama nepieciešamība ir pārmaiņās un personīgās seksuālās dzīves uzlabojumā.
Ačgārns stāvoklis. Palaistā garām iespēja ir seksualitātes un mīlestības augstākā līmeņa izpētē. Bezizejas stāvoklis. Iegrimšana depresijā seksuālu problēmu dēļ.

Zižļu Karaliene.

Taisns stāvoklis. Intuitīvas mīlestības iespēja, kas bāzējas uz emocijām, bet arī draudu rašanās īstajām savstarpējām attiecībām, kas pamatojas no citas sievietes darbībām. Māte, kas ir iedomāta kā dominējošā un ietekmējošā persona. Sieviete, kura paverdzina vīrieti ar savējo seksualitāti. Šī kārts ir īpaši svarīga klajumos sievietēm un mazāk nozīmīga klājumos vīriešiem.
Ačgārns stāvoklis. Sievietes seksualitātes apslāpēšana. Cieņas trūkums pret sievieti no vīrieša puses vai viņas sievišķības trūkums.

Zižļu Karalis.

Taisns stāvoklis. Fiziska mīlestība, pakaļdzīšanās pēc "iekļūšanas un iekarošanas". Spēks, kurš ir straujš, bet ne ilgi dzīvojošs. Jauns cilvēks ir sakauts eksistējošās savstarpējās attiecībās. Tēvs kā dominējošā un ietekmīgā figūra. Vecāks vīrietis, kas uzvarēja jaunāku vai ir uz viņu negatīva ietekme. Tā ir grūta kārts, kam piemīt lielas iespējas attīstībai, daiļradei, seksualitātei un nopietnām nekārtībām.
Ačgārns stāvoklis. Cienīgas domas vai domas, kas nesadzīvo ar juteklisku seksualitāti. Jautājošo (nav svarīgi, vīrietis tas vai sieviete) pārvalda seksualitāte. Tā ir bīstama kārts, kura var apzīmēt, ka lietām ir tendence būt vēl sliktākām.

Zižļu Bruņinieks.

Taisns stāvoklis. Klājumā uz sievieti šī kārts apzīmē jaunas mīlestības meklējumu, kura atnāks jauna darbs rašanās laikā. Ja zīlē uz vīrieti, tas nozīmē, ka viņš meklē jaunu mīlestību, kura paceltu viņa pašnovērtējumu. Šī kārts rāda mūžīgas atšķirības, kas spēlē lomu mīlestībā. Partneriem ir jāstrādā ar jaun savstarpējo attiecību radīšanu, kas ir izveidotas uz gādības vienam par otru un kopīgu daiļradi.
Ačgārns stāvoklis. Krīze. Nespēja stāvēt pretī spiedei un ārējiem vilinājumiem. Atšķirības starp vēlmēm un iespējām to apmierinājumam.

Zižļu Pāžs.

Taisns stāvoklis. Nevainīga jaunavīga mīlestība (neatkarīgi no vecuma un pieredzes), kura rāda jaunus apvāršņus. Atklājums vai fiziskas tuvības jauns atklājums caur mīlestību, kura ne vienmēr sasniedz pilnu fizisku izpausmi. Bauda un apmierinājums nākotnē. Miera trūkums, kas ir atkarīgi no hormoniem.
Ačgārns stāvoklis. Novirzīšanās no ierastā dzīves ceļa vai domu tēla liek jautājošajam paklupt. Viņš ir apjukumā, varbūt, pazaudēja savējo ceļu dzīvē un cieš no sāpīga spēka pagrimuma.

Kategorija: Taro | Pievienoja: Sanistra (01.01.14)
Skatījumu skaits: 2183 | Atslēgvārdi: zižļi, zižļi taro, taro, zizlis taro, Zižļu skaidrojums
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz