Otrdiena, 30.11.21, 06:39Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ko nozīmē Vecākie Arkāni zīlējot par mīlestību?

ĀKSTS.

Taisns stāvoklis. Tā ir ideālas mīlestības ilūzijas kārts, kura realitātē neeksistē. Tā atveido sapni par brīnišķīgu princi uz balta zirga vai princesi kristāla tornī. Kad dotā kārts bieži parādās zīlējot par mīlestību, tas ir liels rādītājs. Kā likums, kas līdzīgs runā par to, ka zīlējošais (jautājošais) sapņo par ideālu mīlestību; neatbilstība starp šīm spēcīgajām vēlmēm un eksistējošo realitāti rada spriedzi un nes vilšanos. Nozīme ir vienādi gan vīriešiem, gan sievietēm. Dažās Taro interpretācijās dotā kārts dod jautājošajam iespēju atrast īstu mīlestību - tie, kas spēj izmantot savas rakstura iezīmes pareizā veidā, gūs sekmes jebkādu savstarpējo mīlestību attiecību pārvēršanu sekmīgās.

Ačgārns stāvoklis. Jūsu izvēle ir jums liktenīga.

MAGS.

Taisns stāvoklis. Sievietēm šī kārts apzīmē jaunas attiecības. Tā simbolizē jaunas mīlestības sākumu, jaunu iepazīšanos. Dotā kārts ir saistīta ar vīriešu enerģijas ietekmi, kura ir vadīta pamatā uz seksuālo sfēru.

Ačgārns stāvoklis. Tas pats, kas taisnā stāvoklī, bet jūs esat ne visai augstās domās par sevi, bet velti..

PRIESTERIENE.

Taisns stāvoklis. Šī kārts apzīmē mīlestību, kas veidojusies no garīgiem avotiem. Tā ir būtiskāka vīriešiem: spēcīga sieviete iespaidos viņa ceļu pie īstas mīlestības. Kārts tāpat nozīmē mīlošās sievietes tikšanos ar spēcīgu personību.

Ačgārns stāvoklis. Fiziskas kaislības, miesīgas tieksmes.

IMPERATORE.

Taisns stāvoklis. Šai kārtij ir divējāda nozīme. No vienas puses, tā nozīmē noturīgas savstarpējās attiecības, kuras ir izveidotas neapzināti uz jautājošā mātes veidola, - iemīļotās sievietes veidolā viņš meklē vai iztēlojas māti, kura liekas viņam svēta. No citas puses, attiecībā uz pašu jautājošo, šī kārts runā par nopietnu, nobriedušu partneri, ar kuru attīstīsies auglīgas un ilgstošas savstarpējās attiecības.

Ačgārns stāvoklis. Rāda, ka jūs esat pagrimumā, klapatās, jums ir grūti sevi parādīt, neauglība.

IMPERATORS.

Taisns stāvoklis. Šī kārts apzīmē noturīgu saikni, kura ir jautājošajam ar tēvu. Tēvs iegūst aizsarga un aizbildņa veidolu.

Ačgārns stāvoklis. Tas var apzīmēt paliekošu seksuālu traumu, kuras cēlonis bērnībā bija tēvs, kas nenozīmē asinsgrēku, vai seksuālas tieksmes, vai nevēlēšanos būt par tēvu. Ja vērsties pie paša jautājošā, tad kārts apzīmē stabilas savstarpējās attiecības, kas ir oficiāli un sociāli atbalstītas.

PRIESTERIS.

Taisns stāvoklis. Tā ir garīga kārts, kura ir posms pie īstas mīlestības. Patiešām, tās parādīšanās nozīmē, ka jautājošā mīlestība tiks pilnībā pausta tikai tad, kad tā atbildīs sabiedrības normatīviem rāmjiem, kurā viņš dzīvo. Tā ir ļoti svarīga kārts, īpaši tiem, kas pieturas pie stingriem reliģijas likumiem. Tā simbolizē laulību, saikni.

Ačgārns stāvoklis. Harmonija. Sapratne, iecietība ir attiecībās.

IEMĪLĒJUŠIES.

Taisns stāvoklis. Šī kārts nozīmē pilnīgu seksuālu atmodu, totālu erotismu, bez kā mīlestība nav pilnīga. Parasti tā pareģo jaunu mīlestību, bet, sekojot aiz tuvākajām kārtīm licienā, iespējams, runā par eksistējošas vai agrākas mīlestības atkārtotu rašanos.

Ačgārns stāvoklis. Nepiepildāmi sapņi, neveiksmes mīlestībā.

RATI.

Taisns stāvoklis. Uzvara, triumfs mīlestībā, bet vai ir tīra šī mīlestība?

Ačgārns stāvoklis. Homoseksuāla mīlestība. Nekārtīgi sakari, vardarbība.

SPĒKS.

Taisns stāvoklis. Šai kārtij ir nešaubīga seksuāla nozīme, kas attiecas uz kulmināciju vai augstāko punktu (fiziskā sfērā - orgasms), kuru sasniegs jautājošais. Taisnā stāvoklī apzīmē, ka mīlestības attiecības sasniegs savējo smaili.

Ačgārns stāvoklis. Sarežģītības ceļā pie šīs virsotnes. Kārts fokusējas uz mīlestības attiecību ierobežotā aspekta, bet nevajag to nenovērtēt.

VIENTUĻNIEKS.

Ļoti svarīga kārts jautājošajam, jo tā vērš viņu pašam pie sevis. Citiem vārdiem sakot, cilvēkam stāties mīlestības attiecībās - ļoti svarīgi, bet tam viņam ir sākumā jāiemīl sevi un jāpavada laiks ar sevi vienatnē. Kārtij ir vienāda nozīme, neatkarīgi no tā vai tā ir taisni vai apgriezti.

FORTŪNAS RITENIS.

Taisns stāvoklis. Īpaši nozīmīga kārts klājumā - ir jāsākas jaunam ciklam mīlestībā. Jūs nezināt, jauna tā ir mīlestība, vai vecās atdzimšana, vai eksistējošā mīlestība pāries jaunā stadijā, bet pārmaiņas būs lieliskas un nozīmīgas. Daudzi tic, ka jauns cikls īstenībā ir vecas karmas izpildījums, un pasvītro šīs kārts nozīmi, visbiežāk, pēc nopietnas krīzes.

Ačgārns stāvoklis. Tā pati nozīme.

TAISNĪGUMS.

Taisns stāvoklis. Šī kārts nozīmē līdzsvaru attiecībās starp vīrieti un sievieti, stabilas savstarpējās attiecības, kas ir izveidotas uz savstarpējas cieņas lielas daļas.

Ačgārns stāvoklis. Ačgārna kārts nozīmē līdzsvara disharmoniju, disbalansu attiecībās starp diviem cilvēkiem.

PAKĀRTAIS.

Grūta kārts. Kad viņa izkrīt zīlējot uz vīrieti, īpaši ačgārna, tad apzīmē psiholoģiskas problēmas, kas attiecas uz seksuālu mīlestības nobeigumu (problēmas ar potenci vai ejakulāciju). Tikai tajā gadījumā, ja kārts izkrita taisnā stāvoklī, ir iespējama potences atgriešanās. Zīlējot uz sievieti šī kārts jebkādā stāvoklī nozīmē liela skaita aizkavējumus, šķēršļus, bremzēšanu un problēmas no viņas pagātnes, kuras maisa sasniegt īstu mīlestību viņas dzīves šajā stadijā.

NĀVE.

Taisns stāvoklis. Kā redzams no nosaukuma, šī kārts runā par mīlestības nāvi, bet arī par jaunas sākumu. Vecas mīlestības nāve ir tieši saistīta ar jaunas rašanos, un tā ir labvēlīga zīme. Daudzos tulkojumos šī kārts ir tuva pēc nozīmes Fortūnas Ritenim, bet atspoguļo dzīves lielā apļa (cikla) nelielu segmentu. Tas laika periods, uz kuru jūs zīlējat, var būt pietiekami grūts.

Ačgārns stāvoklis. Visu plānu izjukšana.

LĪDZSVARS.

Taisns stāvoklis. Lieliska kārts, kas nozīmē harmoniju starp mīlētājiem gan emocionālu, gan psiholoģisku. Savstarpēja sapratne, kura pielāgojas vecuma prasībām saskaņā ar enerģētikas maiņu starp tiem. Tā ir ļoti svarīga kārts, īpaši vīriešiem.

Ačgārns stāvoklis. Harmonija arvien eksistē, bet ne uz ilgu laiku.

VELNS.

Šī kārts runā par īstu mīlestību, kas nogāja no ceļa mirklīgas baudas saņemšanas dēļ. Šī kārts taisnā vai ačgārnā stāvoklī liecina par to, ka impulss pārvarēja saprāta pieņēmumus un, ka fiziska vēlme dominē pār jūtām un jautājošā dvēseli. Svarīgi atzīmēt, ka tā pārkāpj vispārpieņemtas normas un, tātad, var būt interpretēta (ar piesardzību) kā īstas mīlestības nodevība. Tā, visbiežāk, ir ļoti smaga kārts, ja aiz tās parādās Tornis.

TORNIS.

Taisns stāvoklis. Grūta kārts. Tā apzīmē pārmaiņas attiecībās, kuras ir acumirklīgas, asas, spēcīgas, kuras līdz šim momentam bija mīlošas. Tā nozīmē šķiršanos, laulāto neuzticību, seksuālas problēmas, veneriskas saslimšanas vai impotenci. Tā ir viena no pašām problemātiskākajām kārtīm un būtu labāk, ja tā nekad neparādās jūsu klājumos.

Ačgārns stāvoklis. Nozīme tā pati, bet ne tik spilgti izpausta.

ZVAIGZNE.

Taisns stāvoklis. Šī kārts simbolizē jaunas cerības, ja tā seko pēc kārtīm, kas apzīmē krīzi, postu un attiecību dzišanu. Jautājošajam viņa nozīmē iespēju izlabot attiecības, "salīmēt" šķiršanos. Tās priekšrocība ir tajā, ko viņa notušē, slēpj domstarpības, strīdus un pārejošas problēmas un atkailina īstas mīlestības pamatus, ja tāda patiešām eksistē jautājošā dzīvē.

Ačgārns stāvoklis. Šī kārts ir mazāk spēcīgi izpausta, runā par palaistajām garām iespējām.

MĒNESS.

Taisns stāvoklis. Tā ir ļoti svarīga kārts, kura apzīmē, ka jautājošais meklē radniecisku dvēseli vai cilvēku, kas ir liktenīgs – īsto otro pusi. Tās rašanās norāda, ka jautājošais īstenībā ir aizvērts partnerim, un gaida ko labāku.

Ačgārns stāvoklis. Nestabilitāte attiecībās, partneru nepastāvība.

SAULE.

Taisns stāvoklis. Dotā kārts apzīmē mīlestību, kura izpauž sevi lielākoties gan fiziskā, gan emocionālā plānā. Citiem vārdiem, tā ir mīlestība, kuras ekspresija izlīst uz apkārtējo pasauli, kurā partneri dzīvo.

Ačgārns stāvoklis. Var nozīmēt iespējamas problēmas vai plaisu mīlestības "maskā", kura pēc pirmā acu uzmetiena liekas lieliska.

TIESA.

Kārts, īpaši ja viņa ir ačgārna, pieprasa pārmaiņas fiziskā mīlestībā, seksualitātē. Jautājošajam ir jāizanalizē savējā seksuālā pagātne un, ja viņš nav spējīgs pats tikt galā ar problēmām, tad ir jāvēršas pēc palīdzības pie speciālista.

PASAULE.

Taisns stāvoklis. Brīnišķīga kārts. Jautājošajam ir pieejams viss, un šī pilnība palīdzēs viņam realizēt viņa visaugstāko potenciālu saskaņā ar viņa vēlmēm.

Ačgārns stāvoklis. Nozīme novājinās un runā par nevēlēšanos kaut ko mainīt.

Kategorija: Taro | Pievienoja: Sanistra (01.01.14)
Skatījumu skaits: 4765 | Atslēgvārdi: taro mīlestības skaidrojumi, Vecākie taro, vecāko taro skaidrojumi, taro skaidrojumi
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz