Otrdiena, 30.11.21, 06:35Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ko nozīmē pentakļi zīlejot par milestību

Pentakļi ir sens sargājošs amulets, kas ir paredzēts aizsardzībai no jebkādām briesmām. Pentakļi zīlējot par mīlestību norāda uz iespējamām bīstamībām attiecībās, un attiekties pret tiem vajag ar lielu uzmanību.

Pentakļi.

Pentakļu dūzis.

Taisni: Fiziska harmonija. Bauda ar materiāliem labumiem. Erotiska, jutekliska mīlestība. Liela laika daļa no pāra dzīves ir veltīta kopdarbībai. Šī kārts simbolizē psihisko enerģiju, kas ir nepieciešama kopīgu attiecību izstrādei. Kopīgi pārvalda materiālus objektus, kas ir piederīgi pārim vai ģimenei (konkrētāk, nekustamais īpašums). Sadarbība nes apmierinājumu.
Apgriezti: Nav ērta gadījuma attīstībai un materiālā līmeņa paaugstinājumam.

Pentakļu divnieks.

Taisni:Materiāla mīlestība. Ja būt precīzam, fiziskas mīlestības meklējums, kurā, kā redzams, nepieciešama vai, kura ir izpostīta vienam vai abiem partneriem. Šī kārts palīdz izkliedēt biezu miglu, kas aizklāj mīlestību. Kopējas attiecības nosaka vienādu enerģijas plūsmu abos virzienos. Šī kārts var tāpat norādīt nozīmīgu atšķirību tā definēšanā, ko katrs no partneriem sauc par materiālu mīlestību, kaut arī to enerģijas var būt identiskas.
Apgriezti: Krīze, dalīšana, šķiršanās. Konflikts starp fiziskām un materiālām problēmām (nauda), lai sasniegtu mīlestību.

Pentakļu trijnieks.

Taisni: Radošā enerģija jaunu dzīves celmu izkalšanā jautājošajam. Iecerēta piepildīšanās. Kopā ar citām atbilstošām kārtīm var nozīmēt grūtniecību vai dzimšanu. Jauns virziens attīstībā. Nevainības zaudējums. Iepazīšanās ar cilvēku no attālām zemēm.
Apgriezts: Nav iespējas attīstīt dziļas un stabilas savstarpējās attiecības. Šķiršanās, tāpēc ka iemīļotais ceļo vai pameta mājas.

Pentakļu četrinieks.

Taisni: Nosacīta mīlestība ar kopējiem pamatiem, lietām un enerģiju. Stabilitāte. Katrs no partneriem labi izpilda savējās ģimenes pienākumus.
Apgriezti:. Koncentrēšanās uz materiālo garīga vietā. Laulība pēc aprēķina. Lēmumi, kas ir pieņemti uz finansiālas , bet ne mīlestības bāzes.

Pentakļu piecnieks.

Taisni: Ir nepieciešamas pārmaiņas mīlestībā jautājošā dzīvē. Ļoti svarīgs izmantot tieši šo izdevību, tā kā tā ir vienīgā viņa dzīvē. Viņam ir daudz ceļu, tomēr viņam ir jāizvēlas vienīgais: tas, kurš būs unikāls tieši viņam.
Apgriezti:. Attālināšana no iemīļotā, kura pamatā bāzējas uz bailēm par nākotni. ("Kas būs, kad es novecošu"?, "Kas atgadīsies, ja es saslimšu"?) Šī kārts nozīmē, ka jautājošais ne pilnībā ir apmierināts ar attiecībām, kurās iesaistīts.

Pentakļu sešnieks.

Taisni: Lieliskas romantiskas attiecības! Juteklība. Sabalansētā mīlestība. Šī kārts sola pilnu harmoniju starp materiālo (fizisko mīlestību) un garīgo (ar paaugstinātu romantisku mīlestību).
Apgriezti: Jautājošais ir savas mīlestības paverdzināts un uz kādu laiku pazaudējis personīgo uzskatu, tāpēc ka pilnībā ir atkarīgs no eksistējošās situācijas.

Pentakļu septiņnieks.

Taisns: Ceļa meklējums. Kārts ir īpaši svarīga, ja jautājošajam jau ir mīlestības attiecības, tad tā nozīmē, ka abi partneri atrodas jaunu mīlestības veidu meklējumos. Šaubas nākotnes sakarā. Tas ir īpašs svarīgi ja nepieciešams lēmums par saiknes nostiprināšanu starp partneriem.
Apgriezti: Bailes no neveiksmes, kurām ir notiekošā pravietojuma darbības efekts un var patiešām novest pie eksistējošo savstarpējo attiecību sabrukuma.

Pentakļu astoņnieks.

Taisni: Attiecības, kas ir veidotas uz erotiku. Šī kārts tāpat nozīmē bagātības un vietas iegūšanu mīlestības gaismā (mīlestība pret greznību, laulība pēc aprēķina). Šī kārts nozīmē enerģētisku balansu, bet tai pašā laikā - savstarpēju cieņu starp partneriem.
Apgriezti: Tukšums vai ļaunprātīga izmantošana ar seksuālu enerģiju attiecībās starp partneriem.

Pentakļu deviņnieks.

Taisni: Mīlestība, kas ir noraidīta materiālu vērtību dēļ. Attiecības pēc aprēķina. Specifiskos gadījumos tāda situācija var patiešām novest pie materiālās pasaules ķēžu plīsuma. Jautājošajam ir nepieciešams kaut kas stabils, kas apmierinās viņu, iemācīties balstīties uz salauztajiem kruķiem.
Apgriezti: Tā nostiprinājums, ka tika izdarīts agrāk. Pagājusī pieredze nosaka un attīsta sabalansētās harmoniskās mīlestības attiecības nākotnē.

Pentakļu desmitnieks.

Taisni: Krīze, kura uzlaboja savstarpējās attiecības un noveda pie saiknes atjaunināšanas. Uz ruīnas izaugs jauna ēka. Jauna iepazīšanās un/vai jaunas robežas atklājums eksistējošajam partnerim. Lielāka jautājošā iegremdēšanās iekš sevis, citas pasaules un apkārtējo dzīvi.
Apgriezti: Paverdzināšana ar pakaļdzīšanās pēc materiālām vērtībām (ieskaitot fizisku seksualitāti), jautājošā mīlestības pazemojums pozās.

Pentakļu Karaliene.

Taisns: Spējas uz spēcīgu vienpusīgu mīlestību. Atvērta, daudzveidaina seksualitāte. Pārmērīga mīlestība vai naids. Vēlme savākt visu ģimeni zem Diženās Mātes spārna.
Apgriezti:. Mātes dominance sievietes raksturā. Materiālais uzvar garīgo.

Pentakļu Karalis.

Taisns: Pārmērīga, pat patoloģiska bauda no fiziskas mīlestības. Hēdonisms, kas ir reālistisks un pārspīlēts. Konservatīvisms. Ģimene, kurā tēvs ir centrālā figūra. Dzīves pēdējos gados - mīlestība, kas nav piezemēta.
Apgriezti: Centieni kontrolēt citus caur seksu. Materiālās sfēras izmantošana personīgo mērķu sasniegšanai. Dēļ dzīve baudas un spēcīgiem iespaidiem.

Pentakļu Bruņinieks.

Taisns: Grūtības mīlestības savienojumā saistībā  ar garīgām un materiālām vērtībām. Iekšējās identitātes meklējums ir sajukuma cēlonis. Situācija, kura sākumā, līdz mērķa izvēlei stabila. Cilvēks (parasti jauns vīrietis), kurš domā, ka kontrolē materiālas lietas, tiecas uz pareizu mīlestību.
Apgriezti: Garīga krīze. Risks. Pastaiga pa naža asmeni. Atvirzīšanās no materiālām  robežām, kurš ņem uz sevi vairāk, nekā var atļauties.

Pentakļu Pāžs.

Taisni: Juteklība un romantiskums, ko iekrāso jaunavība un tīrība. Mīlestība apžilbina abus. Jauneklīgi centieni uz neparasto, gribas izrauties no rāmīšiem, kas ierobežo personīgās identitātes meklējumus. Prieks ir fiziskas pieredzes iegūšanā. Var tāpat interpretējams kā maternitāte.
Apgriezti: Vilšanās dzīvesbiedrā, īpaši bieži jaunām sievietēm. "Masku noraušana" - mīlestības plīvurs nokrīt no acīm, posta vecās savstarpējās attiecības.

Kategorija: Taro | Pievienoja: Sanistra (01.01.14)
Skatījumu skaits: 2104 | Atslēgvārdi: pentakļu dūzis, penatkls, pentakļu skaidrojums, taro, pentakļi, pentakļu nozīme
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz