Otrdiena, 30.11.21, 05:39Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ko nozīmē biķeri zīlējot par mīlestību

Biķeri.

Biķeru dūzis.

Taisni: Miesas kārības vara erotikā, eksotiskais fiziskajā mīlestībā. Spēcīga seksualitāte un auglība. Dzīve, kura ir piepildīta ar emocijām. Ikreiz, kad atnāk jauna mīlestība, tā sasniedz maksimālu sprieguma līmeni. Instinktīva aktivitāte.
Apgriezti: Bīstamas ilūzijas mīlestības sfērā.

Biķeru divnieks.

Taisni:Zīlēšanas brīdī jautājošajam dominē mīlestības enerģija. Spēcīgs erotisms. Jautājošais ir pazaudējis galvu dēļ mīlestības. Pārmērīgums jūtu izpausmē un liela ieciklotības daļa. Mīlestības enerģijas pozitīva izmantošana.
Apgriezti: Emocionāli aizvērts cilvēks, kas mēģina pastiprināt savējās pozīcijas ar apkārtējo cilvēku bezkaislīgu vērošanu. Krīze. Šī kārts tāpat var apzīmēt seksuālu vardarbību attiecībā pret vienu no partneriem.

Biķeru trijnieks.

Taisni: Grūtniecība un bērna piedzimšana. Harmonija personiskās attiecībās. Sabalansēta emocionālā dzīve, kas noved pie daiļrades. Bērns simbolizē pilnveidošanos. Pāris, kurš kļūst par dzīvības koku savējā personīgajā evolūcijā.
Apgriezts: Kāda iejaukšanās ģimenes attiecībās kļūst par krīzes cēloni, kura var novest pie šķiršanās.

Biķeru četrinieks.

Taisni: Soļi pretī mīlestības oficiālam noslēgumam (piemēram, laulība), tās saglabāšanai. Jauna ceļa izveidošana, kas ir izveidots uz mīlestības un abpusējas cieņas pamata. Ilglaicīgi sakari, kas ir izveidoti uz harmonijas un balansa pamata. Spēcīgs saspīlējums mīlestībā var kalpot par daiļrades katalizatoru, īpaši, kad viens no partneriem ir saistīts ar glezniecību vai citu tamlīdzīgu darbību.
Apgriezti: Attiecības, kuras turpinājās tik ilgi, ka pazaudēja harmoniju un sabalansētību, iet uz beigām. Mēģinājumi radīt neikdienišķīgu mīlestību, kas ir izveidota uz disbalansa un nesavienojamības pamata, ir nolemti uz neveiksmi no paša sākuma.

Biķeru piecnieks.

Taisni: Kādi ārējie elementi iedragā jautājošā mīlestību. Viņam nepieciešams nomainīt savējās emocionālās nostādnes uz pretējām. Šīm pārmaiņām ir jāskar visas viņa personiskās attiecības. Pozitīva perspektīva ir tajā, ko šis process bagātinās un attīstīs viņa emocionālās spējas.
Apgriezti: Krīze, vilšanās sajūta attiecībā pret jautājošo. Jaunā partnera uztvere sasien emocionālo enerģiju sāpīgā mezglā. Skaidrības trūkums rada pārpratumus.

Biķeru sešnieks.

Taisni: Milzīgs apmierinājums no erotiskām jūtām. Harmonija emocionālā apmaiņā ar enerģiju (īpaši savstarpējas pieķeršanās rezultātā). Spēku un jūtu balanss. Prieka un laimes atmosfēra. Priekšroka kopīgumam, bet ne individualitātei.
Apgriezti: Ilūziju bīstamība. Pakaļdzīšanās pēc viltotas maģijas - māniem. Darbības, kas ir uzsāktas nepareizas motivācijas rezultātā. Šī kārts ir noteicoša attiecībā pret jauniem ļaudīm.

Biķeru septiņnieks.

Taisns: Jautājošajam mīlestība ir pati galvenā ne tikai viņa dzīvē, bet arī katra cilvēka dzīvē. Vētrainas emocijas. Situācija, kurā jautājošajam nepieciešams piesardzīgi novērtēt savējās jūtas. Emocionālas sfēras jaunu apvāršņu rašanās iespēja. Šī kārts parasti noteic situāciju, kad kāds ir spēcīgas mīlestības objekts.
Apgriezti: Neapdomāta mīlestība. Jautājošais sarežģī savu dzīvi tā, kas ļauj sev izrauties no mīlestības pinekļiem, nezinot, ka tie sasniegs viņu no jauna. Viņa dzīve ir impulsīva un nekontrolējama.

Biķeru astoņnieks.

Taisni: Emociju pārbagātība. Jautājošais meklē, atrod un izmēģina mīlestības nektāru ar visām savējām jūtām un izjūtām. Personīgā "Es" vienotība. Ilglaicīga mīlestība ar harmonijas iegūšanas iespējām.
Apgriezti: Neproduktīvi mīlestības meklējumi, vai, turpretī, mīlestība top par dogmu un atņem iespējas un brīvību. Tādā situācijā ir iespējams, ka enerģija nopostīs visas barjeras, iznīcinās visu vienā momentā, novedot uz savstarpējo attiecību beigām.

Biķeru deviņnieks.

Taisni: Erotiska izpausme mīlestības vajadzībā. Stadija, kurā uzturas jautājošais, atrodas harmoniskas mīlestības augstā līmenī. Ērts gadījums tās nostiprināšanai. Paaugstināta juteklība. Viņš ir noskaņots uz mīlestību enerģijas pieņemšanu. (Ievērojiet, ka šai situācijā mīlestības attiecības rodas pēkšņi, bet arī beigties var ļoti ātri.)
Apgriezti: Emocionāli šķēršļi. Neiespējamība atvērt jaunus mīlestības ceļus partnera virzienā. Galēja reakcija uz tādiem nosacījumiem var novest pie atvēsinātības un vienaldzības.

Biķeru desmitnieks.

Taisni: Lieliska mīlestība kopīgas saskarsmes laikā. Visos pārējos gadījumos jautājošais iet uz kompromisu, lai sasniegtu to ar partneri. Tā ir kritiska stadija ceļā uz mīlestības panākumiem, kura ir tīra, vienota, nobriedusi. Mīlestības enerģijas savstarpēji barojoši fluīdi.
Apgriezti: Milzīgu spiedienu uz mīlestību jautājošā dzīvē rada atklātās plaisas un krīzes. Viņš alkst atrast sevi mīlestībā, bet tas nav iespējams dēļ nepareizā ceļa, uz kura viņš atrodas.

Biķeru Karaliene.

Taisns: Dzīve ar emocijām (ar sirdi). Kad sieviete atklāj šo kārti, tas nozīmē juteklības un erotisma augstu līmeni. Vīrieša gadījumā tā norāda, ka vīrietis skumst. Emocionāla dzīve. Jūtu izteiksmes novešana līdz robežai. Mīlestība ir prioritāte. Dzīve ir pamatota uz intuīcijas.
Apgriezti: Šaubas, uzticības trūkums saskarsmē, ka ir neiespējami siltās ,harmoniskās un emocionālās savstarpējās attiecībās. Dominance. Situācija, kurā sieviete attiecas pret apkārtējo pasauli it kā viņa ir perētāja, bet viss apkārt - tās nelaimīgie cālēni.

Biķeru Karalis.

Taisns: Juteklība kopā ar lielām ambīcijām ir bīstama kombinācija. Attiecībā uz sievietēm šī kārts nozīmē apslēptās seksualitātes iemiesojumu, bet vīriešiem - seksualitātes izmantošana savējo mērķu sasniegšanai, tomēr tas nemaisa augstai seksuālai aktivitātei. Tāds stāvoklis var bieži radīt atkarību vai nesaskaņas ģimenes savstarpējās attiecībās.
Apgriezti: Stingrs, nelokāms cilvēks, ko motivē auksta loģika, kā reakcija uz impulsīvismu un piespiešanu.

Biķeru Bruņinieks.

Taisns: Labākās mīlestības nenoķerams solījums. Sievietēm šī kārts nozīmē jauna vīrieša mīlestību. Vīriešiem tā rāda, ka nepieciešams veltīt kādu laiku darbam ar savējām mīlestības jūtām, spēju dot un pieņemt tās.
Apgriezti: Mīlestības izmantošana, lai saņemtu personisku izdevīgumu. Liktenīgā sieviete vai liktenīgais vīrietis. Seksa un mīlestības izmantošana citu paverdzināšanai. Izvairīšanās no emocionālās tikšanās reizēm.

Biķeru Pāžs.

Taisni: Dzīve, kas ir piepildīta tikai ar vienām emocijām. Lielākoties erotiskā sfērā. Ilgas pēc gan dodošas, gan ņemošas mīlestības. Seksualitātes izmantošana, īpaši sievietes, lai sasniegtu vēlamo. Jaunas attiecības.
Apgriezti: Mēģinājums pēc aiziešanas no iemīļotā atvieglināt savējo situāciju, ķeroties pie pagātnes, tā vietā, lai skatītos uz priekšu. Paaugstināta juteklība emocionālas krīzes dēļ. Tendence uz manipulācijām attiecībā ar citiem cilvēkiem.

Kategorija: Taro | Pievienoja: Sanistra (01.01.14)
Skatījumu skaits: 1860 | Atslēgvārdi: Biķeri taro, biķeru skaidrojums, biķeru nozīme, taro
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz