Otrdiena, 30.11.21, 06:36Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Telefons un numeroloģija

Skaitļu kombinācija telefona numurā ir nav nejauša. Tā formējas no skaitļiem, kas nes sevī noteiktu enerģiju. Lai noteiktu telefona numura skaitļu nozīmi, nepieciešams veikt aprēķinus.

Telefona numurs - tas, kā vārds cilvēkam.
Tādēļ, tāpat kā pie izskaitļojot cilvēka vārda, mums ir jāizrēķina telefona numurs līdz pirmskaitlim.

Piemērs ( skaitļi ir ņemti patvaļīgi) :
405 72 37 = 4 5 7 2 3 7 = 28 = 10 = 1
8 916 489 44 53 = 8 9 1 6 4 8 9 4 4 5 3 = 61 = 7

1 - Šis numurs labvēlīgs personiskai iniciatīvai, aktīvām un neatkarīgām darbībām,  jebkā jauna sākumam. Pa šo numuru var lemt jebkādas darījumu problēmas - vienoties par tikšanos līgumu un kontraktu slēgšanai, lemt juridiskas problēmas un lietas ar notariāliem papīriem.

2 - Pa šo numuru ir labāk saņemt zvanus, nekā zvanīt pašiem, izņemot tos gadījumus, kad jūsu darbs ļauj izdarīt to bez saviļņojumiem un trauksmēm, nesot dvēselisku apmierinājumu. Pa šo numuru ir labi kārtot jebkādus kontaktus, viņš paredz sadarbību, harmoniju visā.

3 - Šis numurs ir ideāls daudzveidīgai aktivitātei un jelkādu iesāktu un vecu lietu pabeigšanai. Šis numurs ideāls nodarbēm, kas ir saistītas ar komerciju, tūrismu un ar šovbiznesu, žurnālistiem un ļaudīm, kas strādā reklāmā, aktieriem, gleznotājiem. Pa tādu telefonu ir labi vienoties par atšķirīgām tikšanām, īpaši darījumu, vienoties par braucieniem un ceļojumiem, jautrību un izklaidēm.

4 - Šis numurs ir labvēlīgs kontaktiem, kas ir virzīti uz radošu darbu, neatlaidīgu darbu un nopietnību. Pa šo numuru nevajag domāt svarīgas lietas un nodarboties ar spekulatīvu darbību. Pa šo numuru ir labi komunicēt par visu, ka saistīts ar telpu remontu, mājinieku lietām, bet viņš neder līgumiem par izklaidēm, ceļojumiem, braucieniem, satikšanām.

5 - Runājot pa šo numuru ir iespējamas pārmaiņas lietās un attiecībās, tādēļ pa viņu ir jākomunicē tad, kad jūs esat pārliecināts, ka iecerētais ir reālistisks un uzmanības cienīgs. Var atnākt sengaidīti panākumi, sen iesāktās lietas atnesīs labvēlīgus rezultātus. Bet attiecību noskaidrošanas, tostarp mīlestības, var izmainīties.

6 - Šis numurs nav ātrām un noteiktām darbībām, neapdomātiem lēmumiem, jauniem sākumiem, uzņēmumiem, bet palīdz saņemt padomu vai mierinājumu, derīgs delikātu lietu jebkādu problēmu lēmumam, tostarp saistītu ar ģimeni, tuvu cilvēku. Šis numurs ir labs saimniecisku lietu, konferenču, sabiedrisku sanāksmju veidošanai, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem.

7 - Telefons zem šī numura ir nelabvēlīgs tikšanās izveidošanai, ilgstošajām pārrunām par biznesa un finanšu tematiem, bet piemērots sakaru sakārtošanai filozofijas, mistikas, pētījumu un zinātnisku lietu jomā, kā arī, lai saņemtu padomus un rekomendācijas.

8 - Šis telefons ir ļoti labvēlīgs kontaktiem biznesā un finanšu sfērā, lai izdotos pārdošanas, sekmē panākumus, materiālu labklājību, organizētību un autoritātes nostiprināšanu. Pa to svarīgi un nopietni lēmumi ir veicami ātri un viegli.

9 - Šis numurs ir labs, lai sāktu perspektīvas lietas, svarīgu plānu izteikšanai, sakaru un kontaktu nostiprināšanai. Tas ir telefons komerciālu un finansiālu lietu labvēlīgām iespējām, bet īpaši ļaudīm no mākslas un dailes pasaules.

Kategorija: Numeraloģija | Pievienoja: Sanistra (27.01.14)
Skatījumu skaits: 2254 | Atslēgvārdi: telefona numura nozīme, numura nozīme
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz