Otrdiena, 30.11.21, 06:34Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ko tev lēmis liktenis?

Matemātiķis Pitagors izskaitļojis un izveidojis numeraloģisko horoskopu, kas ne tikai atbildēs uz jautājumu, vai jums ir sargeņģelis, bet atklās arī jūsu rakstura, bioenrģētiskā lauka lielumu, saikni ar kosmosu, prāta un veselības līmeni.

Jāzina tikai sava dzimšanas brīža gads, diena un mēnesis.
Jāsaskaita visi savi dzimšanas dati. Piemēram, ja esat dzimis 1995. gada 15. jūnijā, tad, saskaitot 1+9+9+5+1+5+6=31=(3+1)=4. Pēc tam pirmo dzimšanas dienas (15) ciparu sareizina ar divi (1x2=2). No pirmās summas (31) atņem reizinājumu (2), tas ir : (31-2)=29=11=2.
Tagad jāizraksta visi skaitļi atsevišķi – atsevišķi vieniniekus, divniekus utt., bet tikai tos, kas neatrodas iekavās. Šajā gadījumā tie ir 111; 22; 3; 4; 5; 6; 99.

Skaitlis 1 apzīmē raksturu. Vieninieku daudzums nosaka jūsu rakstura stingrumu – jo vairāk vieninieku, jo nelokāmāks raksturs. Šajā gadījumā trīs vieninieka vēsta, ka esat apņēmīgs, potenciāls līderis, nepiekāpīgs, ar stipru nelokāmu garu. Ja 1 ir tikai viens, tas nozīmē, ka raksturs ir maigs, elastīgs, pakļaujas citu ietekmei.

Skaitlis 2 liecina par jūsu enerģētisko biolauku. Ja ir divi vai trīs divnieki, jūs „pievelkat” sev tos, kuriem vājāks biolauks. Ja divnieku nav – jūs enerģiju ņemat vairāk no cilvēkiem, nekā no visuma.

Skaitlis 3 nosaka tieksmi pēc humanitārām zināšanām. Trīs vai vairāki trijnieki liecina par talantu šajā jomā. Mazāk – liecina, ka savus radošos spēkus šajā virzienā vel var attīstīt.

Skaitlis 4 vēsta par veselību. Jo vairāk 4 , jo labāka veselība. Ja jums ir divi vai vārāk 4 , tas liecina, ka bez labas veselības jums ir labs, skaists augums. Ja tas tā nav, tas tas ir jūsu karmiskās slimības rezultāts. Ja 4 nav vispār, tad jums rūpīgi jāseko savam veselības stāvoklim.

Skaitlis 5 – intuīcijas vēstnesis. Ja 5 ir vairāki, tad intuīcija jūs nekad nepieviļ. Ja piecnieku nav, jāmācās katru situāciju loģiski uztvert un apdomāt, jo neviens priekšā nepateiks, kā rīkoties.

Skaitlis 6 ir pats noslēpumainākais skaitlis. Tas norāda uz jūsu saikni ar kosmosu. Ideāli, ja 6 ir vairāki, tomēr no trim 6 ir jāuzmanās. Lai gan saikne ar kosmosu ciesa, tas būtībā ir sātanisks skaitlis, kas var norādīt, ka kādā iepriekšējā dzīvē varbūt kalpojāt sātanam vai arī tagad esat ateists.

Skaitlis 7 ir laimīgs skaitlis. Ja trīs un vairāk 7 – esat dzimis laimes krekliņā, eņģeļi jūs sargā un atbalsta. Ja 7 nav – jāpaļaujas tikai uz sevi.

Skaitlis 8 liecina par atbildības un pienākuma sajūtu. Ja 8 nav – jūs esat diezgan vieglprātīgs gaisa grābslis. Ja trīs un vairāk 8 – jums ir ļoti liela atbildības sajūta darbā vai mācībās un tās dēļ varat atstāt pašplūsmā savu privāto dzīvi un veselību. Tomēr, nerūpējoties par to, var pazudināt arī savu karjeru.

Skaitlis 9 noteiks jūsu garīgo attīstību. Viens vai divi 9 – liecina ka jūsu intelekts un garīgums ir normas robežās. Ja trīs un vairāk – ja neesat ģēnija, tad gudrs cilvēks noteikti.

Kategorija: Numeraloģija | Pievienoja: Sanistra (27.01.14)
Skatījumu skaits: 2740 | Atslēgvārdi: liktens skaitlis, ko lēmis liktenis, numeraloģija
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz