Ceturtdiena, 20.01.22, 16:06Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Zodiaks un garastāvoklis

Auns vispār nespēj ilgi bēdāties un skumt. Ja viņam garastāvoklis ir sabojāts, tad viņš ir spējīgs uz agresiju un pamatīgi izārdīties. Tāpēc Aunam ir jāpievēršas jebkuram fiziskam darbam vai sportam, jāiet sabiedrībā. Nav ieteicams sēsties pie stūres un pat braukt ar velosipēdu. Vislabāk viņam garastāvokli uzlabos skriešana mežā vai trenažieri sporta zālē.

Vērši reti spēj sev sabojāt garastāvokli, jo viņi dzimuši līdzsvaroti, noteikti un labsirdīgi.Ja arī kas gadās nepatīkams, viņiem labāk palikt mājās, ieslēgt televizoru, uzvilkt ērtas čības, atpūsties.Tas viss nomierinās Vērsi. Vērsis satraukumā līdzbiedriem parasti neuzkliedz. Viņš var iziet dārzā vai paklejot gar jūru, un viss stress būs zudis.

Ja Dvīnis ir sliktā omā, viņam vajadzīga sabiedrība, draugi, kaimiņi, ar ko kaut vai papļāpāt. Ja nē, Dvīnis zvanīs pa telefonu, lai tikai nepaliktu viens ar savām problēmām. Bet ja nav ne draugu, ne telefona, Dvīnis ķersies pie grāmatām vai pat pie vecām avīzēm, vienmēr sev atrazdams kaut ko interesantu.

Ja Vēzim ir diskomforti dvēselē, viņam nelīdzēs ne fiziskā slodze, ne viesības. Vēzim vislabāk gremdēties atmiņās, foto albumos, dienasgrāmatās, vēstulēs.

Lauvas zīmē dzimušie – vislielākie optimisti. Dzīves nebūšanas dažreiz arī viņus skar, un tad to patmīlība ir ievainota. Tas izpaužas ar spējām dusmām un uzbudinājumu.Lauva grib atgūt ātrāk pēc iespējas savu statusu, sajust, ka apkārtējie viņiem pievērš pastiprinātu uzmanību. Lauva iet sabiedrībā, uz teātri vai restorānu, kur viņu var ievērot. Tad sliktais garastāvoklis viņiem zūd kā uz burvju mājienu.

Kad slikti klājas Jaunavām, tās kļūst par pasaules lielākajām īgņām. Viņas līdz ar to sabojā garastāvokli apkārtējiem. Tāpēc Jaunavām kādu brīdi, dienu vai ilgāk, labāk palikt vienām, nodarboties ar kaut ko lietderīgu vai uzkopt dzīvokli. Ja nē, tad kaut vai risināt krustvārdu mīklas. Vientulība un kāda nodarbe pozitīvi iedarbosies uz Jaunavas emocijām.

Labvēlīgie un mūždien laipnie Svari ļoti pārdzīvo, ja neparedzēti apstākļi izjauc viņu ierasto dvēseles līdzsvaru un mieru. Viņi vēlas pēc iespējas ātrāk no visa sliktā atbrīvoties.. Viņiem nevajag sēdēt mājās, jo kļūs vēl sliktāk, vientulība un skumjas neatstāsies.Svariem jāiet uz frizētavu vai kosmētisko salonu. Var iegādāties ko jaunu – smaržas, apģērbu, rotaslietas, apciemot draugus – viss sliktais izgaisīs.

Skorpions ja dusmojas, tad savu neapmierinātību viņš parasti izgāž uz citiem. Viņi arī paši meklē kašķi , lai noņemtu uzkrāto spriedzi. Viņiem vēlams skatīties filmas ar ekscentrisku raksturu un graujošus detektīvus, kur viņi varēs izlādēt savu enerģiju. Līdzēs arī sporta sacencību skatīšanās, pirts, sauna, izpeldēšanās.

Strēlnieki ir tā saucamie laimes bērni, jo viņi nezina ko nozīmē depresija, skumjas un melanholija. Viņi ir visdzīvespriecīgākie no visām horoskopu zīmēm. Tomēr, ja kādreiz gadās, kad dvēsele slīgst nomāktībā, tās cēlonis pa lielākai daļai ir nevis personiskās dzīves nepatikšanas, bet gan sabiedriskās problēmas. Nekārtības savā zemē, tautā, valdībā – tas visvairāk satrauc Strēlnieku. Tāpēc Strēlniekam labāk kājām doties dabā, pie upes, mežā, izbraukumā ar velosipēdu vai mašīnu. Makšķerēt pie ezera, doties sēņot. Tas nomierinās, tikai nekontektēties ar cilvēkiem.

Ja Mežāzim kāds sabojās omu, tas ir ux ilgāku laiku. Diemžēl viņi ilgāk par citiem mēdz saglabāt drūmu noskaņojumu. Lai no tā tiktu vaļā un izvairītos, viņiem nepieciešams uzturēties sabiedrībā. Viņi nedrīkst noslēgties sevī. Jāapmeklē labākie draugi, jāiedziļinās un jādalās viņu problēmās, un savas problēmas aizmirsīsies. Palīdzot citiem , sajutīs, ka pats ir stiprs un vajadzīgs. Tas vajadzīgs, lai atgūtu savu labo noskaņojumu. Mežāzim der atcerēties savas bijušās uzvaras un nopelnus, tas viss iepriecinās un uzmundrinās.

Ūdensvīrs, kad sakaitināts, kļūst ass un nesaticīgs. Tādos brīžos nav vēlams uzturēties sabiedrībā. Izņēmums – uzticami draugi vai cilvēki, ar kuriem ir kopīgas aizraušanās. Nekas viņu nespēs iedvesmot tik ļoti kā domu un fantāzijas lidojums. Tomēr visbiežāk viņam tīk pabūt vienatnē ar sevi. Ūdensvīram der lasīt fantastiku, par kosmiskiem lidojumiem, par citplanētiešiem. Der datorspēles, kalnu slēpošana, aizraujoši ceļojumi, piedzīvojumi un sporta sacencības.

Visbiežāk skumju un melanholisku uzliesmojumu izjūt un sevī dziļi glabā Zivis. Tad viņas negrib tuvumā nevienu dzīvu būtni, ne arī ar kādu kontaktēties. Daži tad meklē glābiņu alkoholā. Starp citu grādīgo dzērienu lietotāju visvairāk ir starp Zivīm. Lai pārvarētu savas likstas, Zivīm jāpasēž klusumā, neko nedarot, paklausoties mierīgu mūziku. Sevi relaksēt var doties pastaigā. Ūdens ļoti palīdzēs atslābināties, noņems spriedzi, aizskalos problēmas. Uzmanību var pievērst saviem mājdzīvniekiem – paglaudīt kaķi, suni, papriecāties par zivtiņām akvārijā. Zivīm patīk labi izgulēties. Pēc laba miega vai sapņa, arī daudzas problēmas atrisinās.

Kategorija: Astrolģija | Pievienoja: Sanistra (25.01.14)
Skatījumu skaits: 959 | Atslēgvārdi: Zodiac, zodiaks, zodiaks un garastāvoklis
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2022 | Uzturēšanu nodrošina uCoz