Otrdiena, 30.11.21, 06:55Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Zirga gads 2014 !

Zirga gads iestāsies 2014.g. 31.janvārī un ilgs līdz 2015.g. 18.februārim.
Kosmiskais gada elements ir koks, krāsa ir zila (gaišzila), zaļa.

Zirga gadam atbilst tādas krāsas, kā zila (gaišzila) un zaļa. Stihija ir uguns, kurai piemīt tāds raksturojums, kā kustīgums, dzīvīgums, iekšēja enerģija, iedvesma, tiekšanās uz varu, pārmaiņu alkas, radošā degšana, pēkšņums, spilgtums.

2014 gada talismans - Zils koka Zirgs. Zila krāsa ir organizētība, fanātisms, nepielūdzamība, ideālisms, gara spēks, pasaule, dziļums, redzējums, gudrība, klusums, miers. Zila krāsa izsauc labklājības sajūtu. Tā asociējas ar patstāvīgumu un domīgumu, ar uzticību, drošumu un godu. Zirga gads ir nozīmēts ar uguns elementu un pozitīvu polaritāti, bet rietumu zodiaku analogs ir Lauva. Viss tas runā par perioda vētrainu enerģētiku, kas var atnest negaidītas, ļoti sekmīgas izaugsmes un satriecošos kritienus. Kosmiskais elements 2014 gadā - koks, tādēļ ir vērts nopietni aizdomāties par to, kā "laist saknes" : ievest ģimeni, uzbūvēt māju, audzināt bērnu.

Šī gada amulets būs pakavs, tādēļ jūs varat nopirkt magnētu pakava veidolā, ko var pielikt ledusskapim vai arī iegādāties mazu suvenīru - pakavu pārīti. Tiem ir jārotā jūsu mājas ne tikai Jaungada naktī, bet visa gada garumā. Tas ienesīs laimi jūsu mājās.

Kā pareizi sagaidīt Jaunu Gadu.

Sagaidīt Jaunu gadu ir labāk ar ģimeni un tuviem radiem, trokšņainu jautru kompāniju, draugu un mīļu personu starpā - un neaizmirstiet piezvanīt un apsveikt pēc iespējas vairāk pazīstamo, draugu un radu. Tāpat Jaunajā Gadā pieņemts dāvināt dāvanas.


Sagaidot Jaunu gadu, kā likums, piederīgie sapulcējas pie galda. Jauna gada svinēšanas laikā sanācēji sākumā "pavada" gadu – atceras ar ko tas palicis atmiņā vai kas tajā bija. Šajos mirkļos ir vērts atcerēties visu labāko, ka notika aizgājušajā gadā, pateikties Čūskai par to, ko viņa atnesa jūsu dzīvē daudz jauna. Jauna gada pirmajās sekundēs noskaņojieties uz pozitīvu attieksmi pret visu apkārtējo, palūdziet Zirgam atsūtīt jums pozitīvo un prieku. Aizmirstiet par agresiju!

Jauna gada obligāti atribūti bija un ir: šampānietis, mandarīni, salūts. Ar pirmo pulksteņa sitienu, kas apzīmē jaunā gada atnākšanu, pieņemts saskandināt ar glāzēm un ievēlēties vēlēšanos.


Ķīnieši dēvē Zirgu par Mi. Zirgs pēc savas dabas ir optimistisks, dzīvespriecīgs, mīl plašumu, izklaides, drūzmainus pasākumus. Tādēļ satiekot Jauno 2014 gadu nav jāgatavojas kaut kā īpaši. Galvenais, lai šī diena būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, smiekliem un jautrību.

Vajag tiekties uz to, kas vislielākā pakāpē sniedz jums prieku : pūkains sniegs, kas mirdz no uguņošanas sprādzieniem vai siltas smiltis ar jūras smaržu; tikšanās ar iemīļoto cilvēku vai tikšanās lielā draugu kompānijā - Jaunais gads - tie ir dzīves svētki, tam pietiek vienkārši uzsmaidīt, lai visu gadu būtu veiksmīgs.

Kategorija: Astrolģija | Pievienoja: Sanistra (28.12.13)
Skatījumu skaits: 1184 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: par zirga gadu, zaļā zirga gads, koka zirga gads, 2014, par jauno 2014 gadu, zilā zirga gads, Zirga gads
Komentāru kopskaits: 2
1   [Материал]
Es gan šur un tur lasīju, ka reizē arī gaidāmi milzīgi satricinājumi, daudzu cilvēku nāves utml., bet tas laikam attiecas tikai uz tiem, kas nespēj iekļauties gada "vēsmās". smile

2   [Материал]
Principā tas jau rakstā ir pateikts ar ''Viss tas runā par perioda vētrainu enerģētiku, kas var atnest negaidītas, ļoti sekmīgas izaugsmes un satriecošos kritienus''. wink

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz