Otrdiena, 30.11.21, 06:24Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Nedēļas dienas un dzimšanas diena

Pirmdiena.

Sieviete: maiga, sapņaina un jūtīgs. Spējīga pielāgoties pie cita cilvēka, piekāpjas. Viņai ir ļoti grūti dzīvot vienai. Viņa izjūt vajadzību dalīties ar savu jūtu siltumu sava un patiesi kļūst par sievieti, tikai kļūstot par māti. Jūtīga pret apkārtējiem, viņa tiecas dzīvot harmonijā ar viņu un iet pa dzīvi, sekojot sirds saucienam.

Vīrietis: pārjūtīgs, kuram ļoti bagāta iztēle, vienmēr kontaktu meklējumos ar citiem ļaudīm, īpaši pretējā dzimuma. Viņam ir nepieciešama mīlestība, sapratne, maigums. Vientulība – nav domāta viņam. Viņš ārīgi ir mierīgs, bet viņa dvēseles dziļumos slēpjas trauksme: vai atradīs viņš cilvēku, ar kuru varēs dalīties ar visu mīlestību, uz kuru viņš ir spējīgs?

Otrdiena.

Sieviete: dāsna un kaislīga mīlestībā. Viņa iekārdina ar prāta dzīvīgumu, humora izjūtu, kā arī spilgti paustajiem centieniem uz neatkarību. Vairāk par visu pasaulē viņa mīl brīvību un baidās tikai no viena - monotonām jūtās, kuras ir spējīgas dzēst entuziasmu. Viņai mīlestībai jābūt aizraujošai spēlei, cita mīlestība viņai nav vajadzīga...

Vīrietis: piemīt spējas pasniegt savējās domas pašā izdevīgākajā gaismā, viņa izteikumi skan vienmēr svarīgi. Viņš apbur ar tikai viņam vienam piemītošiem paņēmieniem, lai piesaistītu jūs pie sevis. Viņu var atpazīt pēc īpaša humora, smaida, pēc manieres atgrūst no sevis dzīves nepatikšanas. Tas ir entuziasts, kurš mīl izklaidēties tā, lai citi arī piedalītos viņa nodarbēs. Kaut arī pēc pirmā acu uzmetiena viņš liekas nedaudz izklaidīgs...

Trešdiena.

Sieviete: viegli iemīlas, jutekliska un maiga, kaut arī slēpj to zem pieticības un savaldības maskas. Mīlestības attiecībās viņai ir nepieciešams drošums; vaļsirdība, patstāvība. Tieši tādēļ viņa neuzticas mīlestībai no pirmā skatiena, kaislei, kura var aizsvilties un... pēc tam izdzist. Viņai pievilcība ir saistīta ne ar ārēju skaistumu, bet ar krietnumu un īstām jūtām.

Vīrietis: godavīrs, kas ir labticīgs un krietns mīlestībā. Viņa šķīstais veidols slēpj maiguma bezdibeni. Bet viņš ne vienmēr māk atklāties un paust to. Uz viņu var paļauties: ja viņš mīl, tad ar visu dvēseli. Pareizs un uzmanīgs, viņš uzticas jūtu zibšņiem un dod priekšroku nevis kaislībām, bet mierīgai pārliecībai.

Ceturtdiena.

Sieviete: jūsmīga, nepacietīga mīlestībā. Nedrīkst sacīt, ka viņa būtu pārāk sentimentāla, pazudusi ilūziju un sapņu miglā. Viņa mīl brīvību un piedzīvojumus, mīl dzīvot, pastāvīgi kuplinot savējo pieredzi. Viņa piesaista vīriešus ar savējo dabisko valdzinājumu, atklātību, necieš, kad viņu mēģina piekalt pie kāda, lai kādā formā tas neizpaužas.

Vīrietis: dzimis pavedinātājs. Viņš grib zināt dzīvi visos aspektos, saglabājot pie tam brīvību un neatkarību. Viņu šausmina ģimenes dzīves rutīna. Pie tam viņš nevar dzīvot viens... Aiz pārmērīgas jūtības un žestu teatrālisma viņš slēpj milzīgu maigumu. Viņš ir spējīgs uz dziļām jūtām. Tas ir cilvēks, kas ir sliecīgs uz paradoksiem, dumpjiem.

Piektdiena.

Sieviete: romantiska no dabas, arī sapņaina. Viņu apbur skaistums un viss, ka tieši vai netieši skar harmoniju. Viņa iekārdina ar maigumu, juteklību, paaugstinātu jūtību Apmaiņā viņai vajag, lai viņu mierina, par viņu rūpējās, aizsargā. Emocionāla vientulība viņu baida, un tikai savējās ģimenes lokā vai ar bērniem viņa rod absolūtu dvēselisku līdzsvaru.

Vīrietis: artists. Pret viņa valdzinājumu ir neiespējami pretoties, un, kad viņš runā, ka mīl jūs, viņš tieši tā arī domā. Maigums un mīkstums ir viņa rakstura pamatā. Viņam ir nepieciešams dvēselisks līdzsvars. Viņam ir jājūt, ka viņu mīl, pieņem, rūpējas par viņu. Laulība, ģimene, pavards - tie ir vārdi, kuri pastāvīgi skan viņa ausīs. Un, kad viņš krīt jūsu apskāvienos (krīt drīzāk viņš, nekā jūs), viņš var tajos arī palikt.

Sestdiena.

Sieviete: noslēgta, mīklaina, tāpēc ar grūtībām pauž savējās jūtas. Viņa ir oriģināla, neatkarīga. Apburot, viņa ne vienmēr pielieto ierastus sievietes paņēmienus. Viņai iekārdināšanai jābūt pirmkārt intelektuālai. Vārdus "es mīlu tevi" reti dzird no viņas lūpām. Viņa var likties vienaldzīga, bet dvēseles dziļumos viņa ir ļoti emocionāla, un jūtas viņā vārās...

Vīrietis: vispirms neatkarīgs. Tas ir individuālists, cilvēks, kas ir spējīgs dzīvot viens. Viņš ir neparedzams un noslēgts. Viņš nemīl izteikt savējās jūtas un izdarīt karstas atzīšanās. Pie pretējā dzimuma viņš izjūt drīzāk neuzticību. Tas ir ļoti emocionāls cilvēks, kas slēpj savējās jūtas.

Svētdiena.

Sieviete: impulsīva un un apveltīta ar gribu. Viņu virza kaisle. Viņa vai nu mīl vai nemīl - trešais nav dots. Uzvedas viņa attiecīgi. Viņai nepieciešams izjust lepnumu par partneri, tāpēc ka izvēlas viņu viņa. Viņai ir grūti piekāpties, ierobežot personīgo brīvību. Viņa dod priekšroku padevīgiem vīriešiem. Viņa ir dinamiska un bieži ir pāra dzinējspēks.

Vīrietis: pilns ambīciju un pārliecināts par sevi. Attiecībā pret savējo sievieti viņš uzvedas kā aizbildnis. Viņam vairāk ir nepieciešama atzinība, nekā mīlestība, un var atstāt uz jums iespaidu ar savējo iniciatīvu un valdonību. Viņam patīk runāt, klausīties pašam sevi, viņš ir vienmēr jūtīgs pret komplimentiem.

Pirmdiena

Mēness apdalīja jūs ar dziļu intuīciju, bagātu iekšēju pasauli, iztēli un iespaidiem. Laba atmiņa un prasme noķert idejas ļauj attīstīt radošās spējas. Tu vienmēr tiecies uz harmoniju, zini, kā attiekties pret ļaudīm. Negatīva Mēness ietekme noved pie paaugstinātas iespaidošanās un pie bailēm pret iespējamām briesmām.

Otrdiena

Mars dāsni apveltīja jūs ar spēku, ar drošsirdīgu, vētrainu temperamentu, aktivitāti. Jums ir nebijusi vērīguma velte, jūs esat saprātīgs un kustīgs. Ātri aizsvilieties ar jaunām iecerēm, darbojaties ar milzīgu enerģiju. Pacenšaties, lai jūsu pārliecība nepārdzimtu pašpārliecinātībā.

Trešdiena

Uz jūsu saskarsmes stilu ar pasauli spēcīgi iedarbojas Merkūrs. Viņš dod paaugstinātu intelektuālo aktivitāti un retu spēju pielāgoties pie dažādām situācijām. Jūs mīlat būt tur, kur kaut kas notiek, teikt runas. Jums ir jāveicas tirdzniecības lietās. Slikta Merkūra ietekme ir viltība un virspusējība.

Ceturtdiena

Pateicoties Jupiteram jūsu raksturs ir mīksts, jūs esat godīgs, taisnīgs, atvērts un pilns ticības sevī. Jūsu panākumi dzīvē un labie kontakti ar apkārtējiem - iedzimta optimisma un attīstītas intuīcijas rezultāts. Negatīvas iezīmes ir krišana galējībās. Tas var izpausties rijībā, pļāpībā, egoismā, tieksmē uz risku.

Piektdiena

Venēra padara savējos aizbilstamos par brīnišķīgā cienītājiem, apdala ar radošajām spējām, delikātumu, koķetību un juteklību. Bieži viņi parāda savējo individualitāti un labu gaumi. Sliktas iezīmes ir godkārība, virspusējība, bet dažbrīd - slinkums un amorālība.

Sestdiena

Saturna ietekme noved pie tā, ka jūs vadāties savējās domās un rīcībās tikai ar reālismu, atbildības sajūtu, uzticību, pacietību. Daudz ko gribat, bet pienākumu izpilde jums atrodas pirmajā vietā. Tiecoties uz mērķi, jūs atšķiraties ar izturību un secīgumu. Negatīvas iezīmes: tieksme uz pesimismu, aizdomība, aukstums.

Svētdiena

Jūsu planēta ir Saule. Tā dod daudz optimisma, formē personīgās cieņas izjūtas, spēcīgu gribu un centienus vadīt visā. Jūs tiecaties uz bagātību un augstu stāvokli. Pastāvīga gatavība darboties ir saistīta ar prasmi vadīt savējo likteni. Jums ir nepieciešama skatuve, uz kuras jūs mirdzēsiet. Cīnieties sevī ar vīzdegunību un egoismu, kas var novest pie nopietniem konfliktiem ar apkārtējiem.

Kategorija: Astrolģija | Pievienoja: Sanistra (01.02.14)
Skatījumu skaits: 1300 | Atslēgvārdi: dzimšanas diena
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz