Otrdiena, 30.11.21, 05:58Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Mēness stāvoklis zodiakā - ietekme uz maģiskām praksēm

Mēness patstāvīgi pāriet no vienas Zodiaka zīmes citā. Mēness zīmi maina ik pēc divām, trijām dienām. Tikai reizi mēnesī – kad iestājas Jauns Mēness un tam tuvākajās vienā vai divās dienās – Mēness atrodas ar Sauli vienā zīmē.

Zinot kādā Zodiakā atrodas Mēness, mums ir iespēja ieplānot savas maģiskās prakses, lai tās kļūtu vēl efektīvākas.

Ņemiet vērā, ka šie dati nav visos kalendāros, tāpēc, pērkot kalendāru, pievērsiet uzmanību vai tajā ir norādīts Mēness un stāvoklis Zodiakā.

Mēness Auna zīmē.

Ietekme uz cilvēku : nosliece uz konfliktiem; emocionāla spriedze; ātras dusmas un impulsivitāte; bezbailība;

Ietekme uz veselību : jūtīga ir galva, galvas smadzenes. Vismazāk jūtīgas ir nieres.

Auna dienās jāatbrīvo sevi no svarīgiem darbiem, no sarežģītām vai ar sasprindzinājumu saistītām mājas rūpēm, no fiziskas slodzes, jo darbojoties diezin vai gūsiet panākumus. Vislabāk šīs dienas veltīt atpūtai. Jāizvairās no stresa, jāstiprina paškontrole.

Maģiskā prakse: vārdojumi uz brīvību un piedzīvojumiem. Personīgās enerģijas laiks. Laiks piemērots mīlestības, pievilcības rituāliem, lūgšanām, agresīviem malefistikas rituāliem, izsaukšanām, piesaukšanām. Tāpat šajā dienā darboties var, lai sasniegtu jebkura veida uzvaru, sodīt ienaidniekus.

Mēness Vērša zīmē.

Ietekme uz cilvēku : cilvēki jūtas mierīgi, droši, apmierināti; ietiepība, gausums, flegmatisms.

Ietekme uz veselību : vārīgs kakls, balss saites, žoklis, zobi, ausis, vairogdziedzeris.

Šajās dienās ie labi veikt mājas darbus, risināt ikdienas sadzīviskās problēmas – iegādāties produktus, veikt sīko remontu, darba laiku veltīt kārtējo rutīnas pienākumu veikšanai. Biznesa lietas labāk pārlikt uz vēlāku laiku.

Maģiskā prakse: stabilitātes un pacietības vārdojumi. Labs laiks mīlestības, draudzības, prieka un citu pozitīvu emociju burvestībām.

Mēness Dvīņu zīmē.

Ietekme uz cilvēku : darbīgums, aktivitāte; pakļāvīgi suģestijai un ietekmēm; tieksme kontaktēties; pastiprinās emocionāls jūtīgums;

Ietekme uz veselību : vārīgas plaušas, elpošanas ceļi, rokas, pleci.

Ir labi doties ceļā, veikt īsus pārbraucienus vai gluži vienkārši pārvietoties pa pilsētu, lai gūtu jaunus iespaidus. Galvenais nevajag sēdēt uz vietas. Ieteicams tikties ar draugiem un tuviniekiem.

Maģiskā prakse: labi izdosies vārdojumi, kas vērsti uz saskarsmes un intelekta uzlabošanu. Labs laiks rituāliem uz naudu, biznesu, materiālo labklājību. Laiks piemērots amuletu, talismanu un sargātāju veidošanai un sastādīšanai, nākotnes pareģošanai, tirdzniecībai.

Mēness Vēža zīmē.

Ietekme uz cilvēku : liels jūtīgums, emocionalitāte; ieraušanās sevī; iekšējie pārdzīvojumi; svārstīgums, nestabilitāte;

Ietekme uz veselību : jūtīgs kuņģis.

Šajā laikā labāk lēmumus nepieņemt un nepārdomātus soļus nespert. Sev jānodrošina tādi apstākļi, lai justos ērti. Ir laba iedziļināšanās iekšējā pasaulē.

Maģiskā prakse: maģijai kas saistīta ar mājām, draudzību, uzticību. Labs laiks, lai uzlabotu jebkuras partnerattiecības. Tāpat šajā laikā var sēt naidu, strīdu, nesaskaņas, iznīcību. Izsaukt garus, būtnes. Darbam pie un ar ūdeni. Laiks piemērots arī mīlestības rituāliem.

Mēness Lauvas zīmē.

Ietekme uz cilvēku : pacilātība, možums;

Ietekme uz veselību : jūtīga sirds, mugura.

Diena piemērota svētkiem, jautrībai. Veiksmīgas prezentācijas.

Maģiskā prakse: labi strādās vārdojumi, kas saistīti ar uzvaru, ietekmi uz apkārtējiem.Laiks piemērots mīlestības, pievilcības rituāliem, lūgšanām, veiksmei, labklājībai, veselībai. Labs laiks, kad veikt pareģojumus, zīlēt. Piemērots laiks visu veidu pozitīviem rituāliem.

Mēness Jaunavas zīmē.

Ietekme uz cilvēku : praktiskums, racionalitāte, pedantiskums; atbildība, disciplīna; precizitāte, vērīgums, koncentrēšanās; rūpīgums

Ietekme uz veselību : jūtīgs zarnu trakts, vēdera apvidus.

Šajās dienās labāk neķerties klāt lieliem projektiem un riskantiem pasākumiem. Ieteicams veikt darbietilpīgu, apnicīgu un monotonu darbu. Tas padosies vieglāk nekā citās dienās.

Maģiskā prakse: vārdojumi, kas vērsti uz zināšanām. Labs laiks rituāliem uz naudu, biznesu, materiālo labklājību, veiksmi, uzplaukumu. Laiks piemērots amuletu, talismanu un sargātāju veidošanai un sastādīšanai, nākotnes pareģošanai, tirdzniecībai.Tāpat laiks piemērots praksēm ar gariem, izsaukšanām, piesaukšanām.

Mēness Svaru zīmē.

Ietekme uz cilvēku : miers, harmonija; samazinās konflikti ; pievērš uzmanību etiķetei, kļūst delikāti; negribas strīdēties, darīt pāri; noskaņojums stabils.

Ietekme uz veselību : jūtīgas nieres, gurnu apvidus, urīnpūslis, aizkuņģa dziedzeris.

Šajās dienās grūti pieņemt svarīgus lēmumus, grūti izdarīt izvēli. Tāpēc svarīgu lēmumu pieņemšanu vajadzētu atlikt uz citu laiku. Šīs dienas var veltī attiecību nokārtošanai, kopīgu risinājumu meklēšanai, pārrunām, saskarsmei, kam nepieciešama diplomātija.

Maģiskā prakse: romantisku vārdojumu laiks. Laiks piemērots mīlestības, draudzības, prieka un citu pozitīvu emociju burvestībām.

Mēness Skorpiona zīmē.

Ietekme uz cilvēku : pastiprinās emocionāls uzbudinājums; pieaug histēriskums un sasprindzinājums; ļaušanās kaislībām; neapmierinātība; tieksme uz krasām pārmaiņām; krasas noskaņojuma svārstības; nervozitāte, drūmums; pastiprinās jūtīgums.

Ietekme uz veselību : jūtīgi dzimumorgāni, taisnā zarna.

Šajās dienās lēmumus labāk nepieņemt, nevajag spert kategoriskus soļus, vēlams nodoties klusai, mierīgai pašanalīzei un savu trūkumu novēršanai.

Maģiskā prakse: kaisles un mīlestības vārdojumu laiks. Labi strādās vārdojumi, kas vērsti uz uzplaukumu un uzvarai tiesā. Tāpat šajā laikā var sēt naidu, strīdu, nesaskaņas, iznīcību, veikt izsaukšanas, piesaukšanas.Tāpat šajā dienā darboties var, lai sasniegtu jebkura veida uzvaru, sodīt ienaidniekus.

Mēness Strēlnieka zīmē.

Ietekme uz cilvēku : miers; tieksme pēc kārtības, stabilitātes; vēlme saņemt padomu, ieteikumus, pildīt noteikumus, ievērot režīmu; interese par sabiedrisko dzīvi; vēlme ieņemt noteiktu stāvokli sabiedrībā, nostiprināt dzīves pamatu, sakārtot dzīvi.

Ietekme uz veselību : jūtīga asinsrites sistēma, gurni, aknas.

Šajās dienās ir labi mācīties pašam un mācīt citus. Labvēlīgas dienas jaunu zināšanu un jaunu iemaņu apguvei, kā arī zināšanu izplatīšanai. Var dot, prasīt padomus, meklēt atbildes.

Maģiskā prakse: labi darbojas vārdojumi uz veiksmi, materiālām lietām. Laiks piemērots mīlestības,bagātības, draudzības, veselības, pievilcības rituāliem, lūgšanām.

Mēness Mežāža zīmē.

Ietekme uz cilvēku : emocionalitāte otrajā plānā, pirmajā – pienākuma apziņa un atbildība; vienaldzība un pat nežēlība.

Ietekme uz veselību : jūtīga āda, kauli, žultspūslis, mugurkauls.

Darbojas loģiskais prāts. Labāk nodoties profesionālai darbībai, kas nav saistīta ar mākslu un jaunradi, bet prasa precizitāti, noteiktību un stingru pienākuma izpildi. Ieteicams savest kartībā darba vietu, salikt visu pa plauktiņiem, savā vietā.

Maģiskā prakse: var strādāt uz veiksmi. Darboties, lai pārvarētu grūtības un novērstu visus šķēršļus ceļā. Tāpat laiks piemērots praksēm ar gariem, nekromantijai, visu veidu malefistikas rituāliem, kā arī lai atgrieztu nozagto.

Mēness Ūdensvīra zīmē.

Ietekme uz cilvēku : tieksme pēc iekšējas brīvības un atraisītības; iekšēja neatkarība; vēlme pēc jaunā.

Ietekme uz veselību : jūtīgas kājas, nervi sistēma, maņu orgāni.

Šajās dienās labi padodas reformas un visdažādākie eksperimenti, var ķerties pie visriskantākajiem projektiem. Sekmīgi tiek ieviestas jaunas idejas. Var riskēt, risks ir attaisnojams.

Maģiskā prakse: zīlēšana. Laiks piemērots praksēm ar gariem, nekromantijai, visu veidu malefistikas rituāliem.

Mēness Zivju zīmē.

Ietekme uz cilvēku : romantiskums, sapņainība; saasinās intuīcija; mistisks noskaņojums; maigums; laipnība, sentimentalitāte.

Ietekme uz veselību : jūtīgas pēdas, palielinās alerģiju un infekciju draudi.

Vēlams apmeklēt izstādi, muzejus, teātri, lasīt dzeju un citas grāmatas.

Maģiskā prakse: vārdojumi, kas palīdz attīstīt intuīciju un prakses uz psiholoģisko un citu spēju attīstīšanai. Tāpat šajā laikā var veikt bagātības, draudzības, veselības rituālus.

Kategorija: Astrolģija | Pievienoja: Sanistra (02.01.14)
Skatījumu skaits: 1541 | Atslēgvārdi: mēness un maģija, zodiaks un mēness, Mēness zodiakā
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz