Ceturtdiena, 20.01.22, 16:34Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Mēness fāzes maģijā

Bieži vien katram burvestības veidam ir nepieciešams ievērot savu mēness fāzi.Tātad kā jau mēs zinām, ir četras mēness fāzes:

Pirmā Mēness fāze - Jauns Mēness – pirmās divas dienas pirms Jauna Mēness un divas pēc – malefistikai.Pēc tam labs laiks jaunu darbu uzsākšanai, var veikt attīrošus pasākumus,labs ir darbs ar dabu – smeļoties tās spēku un enerģiju.
Мinimums enerģijas.Augi, dzīvnieki,cilvēki ir mazāk aktīvi, augiem ir mazāk sulas.

Otrā Mēness fāze - Augošs Mēness – kad mēness ir augošs tad vislabāk darbojas maģija, kura ir virzīta uz palielinājumu: labklājībai,veselībai,mīlestībai utt.Bet aizspriedums ir tas, ka cilvēki uzskata, ka augošu mēnesi var izmantot tikai pozitīvām darbībām , bet tā tas ne būt nav. Mēness augošā stadijā ietekmē, piemēram, veselības problēmas, respektīvi tajā laikā slimības attīstās un progresē, līdz ar to var ietekmēt , lai slimība progresē vēl spēcīgāk upurim : kā Mēness aug, tā lai vēzis pieņemas spēkā utt. Un veselība nebūt nav vienīgais, var likt bojājumus uz aptaukošanos, uzsūtīt dažādas problēmas, piemēram,uz dažādu kukaiņu savairošanos, tārpiem organismā utt. Enerģija pieaug.

Trešā Mēness fāze - Pilnmēness – šajā laikā mēness atrodas sava spēka smailē. Šajā laikā jūs varat īstenot jebkuru savu mērķi – gan pozitīvu, gan negatīvu. Īpaši labs laiks, kad meklēt saikni ar garu pasauli. Maksimums enerģijas, daudz sulas augos.

Ceturtā Mēness fāze - Dilstošs Mēness – labs laiks jebkāda veida iznīcinošajai maģijai.Tāpat labs laiks, kad noņemt negatīvu, slimības, attīrīties.Enerģija samazinās.

Var teikt, ka lielākai daļai pilnībā pietiek zināt Mēness fāzes un darboties saskaņā ar tām, taču mēs pie tā neapstāsimies, jo ne tikai Mēness fāzes ietekmē maģijas rezultātu un efektivitāti, bet arī Mēness dienas, Mēness attiecīgajās Zodiaka zīmēs, pārējo planētu atrašanās stāvoklis attiecībā uz Mēnesi un pārējo planētu savstarpējais stāvoklis.

Kategorija: Astrolģija | Pievienoja: Sanistra (13.01.14)
Skatījumu skaits: 1432 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: mēness, mēness fāzes un maģija, mēness fāzes, mēness fāzes maģijā
Komentāru kopskaits: 1
1   [Материал]
Labs

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2022 | Uzturēšanu nodrošina uCoz