Svētdiena, 28.11.21, 01:51Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ur, Uruz rūnaUr; URUZ, U, - Ur; mūžība, sākotnējais uguns, sākotnējā gaisma, pirmais bullis vai sumbrs; augšāmcelšanās (dzīve pēc nāves). Māte Zeme. Lietus. 

Astroloģiskais arhetips - Plutons (pasīvais Mars). 
Artūra cikla arhetips - Iņ princips (viss pāriet). 
Koks - sudraba bērzs (Betula pendula). 
Zodiaks - Mežāža pirmā puse (22 decembris - 5 janvāris). 
Skaitlis - 31 vai 3. 
Raksturs - enerģētiskā rūna. 
Būtība - atgriezeniska rūna. 
Kārts - Tiesa (Eons) 
Diena - Otrdiena 
Dievība - Tirs 

 ''Zinu otro - 
tā ārstēšanai 
labumu nes. 

Priekš tā, kurš ir apzinājies notikuma pirmcēloni, tas vairāk nešķiet neatrisināms noslēpums, kas iedzen strupceļā ar savu mīklainību, - nav svarīgi vai šis notikums bija veiksmīgs vai neveiksmīgs, - un tāpēc tā var ne tikai atvairīt nelaimes un bēdas vai palīdzēt sasniegt panākumus, tā var palīdzēt vēl apzināties arī mānīgo ļaunumu, un viltus veiksmi. Un tāpēc:''Izzini sevi, un tu izzināsi visu''. 

Maģiskā nozīme: pārmaiņu, izmaiņu rūna, jaunu uzsākumu rūna. Vecais mirst, dzimst jaunais. Jauni apstākļi cilvēka dzīvē, fiziskā spēka palielināšanai, veselības nostiprināšanai. Izrāviens uz kaut ko labāku. Formējošs spēks, spēks, kas izsauc izpausmi. Izmanto, lai veicinātu ātrākas izmaiņas lēnos apstākļos. Dzīvības spēka rūna. Piesaista dzīvē jaunus apstākļus. Situāciju radīšanai, kas balstās tikai uz gribu.
Nostiprina garu, dod vīriešiem spēku, bet sievietēm - pievilcību. Dod pārliecību par sevi. Atmodina cilvēkā augstas jūtas. Izmanto, kad vēlas iekarot vai atjaunot draudzību, vai mīlestību. Veicina laulības noslēgšanu vai partnerattiecības. 

Šī ir viena no spēcīgākajām rūnām, tāpēc to izmantot vajag piesardzīgi, jābūt akurātam meditāciju laikā. Piemīt samērā baiss un nekontrolējams spēks. Nav vēlams izmantot zīmēs, kas paredzētas garīgai attīstībai. 

Kopumā šo rūnu pamatā vajag izmantot tik tiešām, lai uzlabotu veselības stāvokli, jo šajā ziņā tā ir ļoti spēcīga. Piemēram, ja slimajam ir spēka izsīkums, tad kopā ar Fehu rūnu veicina, ja ne pilnīgu atveseļošanos, tad aptur sāpošos procesus. 
Tā kā Uruz rūna ir viens no Mātes-Zemes simboliem, tad ir viens no spēcīgākajiem aizsardzības un ārstēšanas variantiem. Ārstēšanā no sieviešu slimībām Uruz rekomendē lietot kopā ar Berkana rūnu. Ārstniecībā vīriešiem - Uruz var izmantot kopā ar Ingvaz rūnu, ne seksoloģijas plānā, bet kopumā. 

Spēks, maģiskas enerģijas rūna, ''tā, kas darbojas'', jari - kaujinieciskās un erotiskās iedvesmas un ekstāzes virzošie spēki; bez tam šajā rūnā nepārraujami saplūst vīrišķie un sievišķie komponenti. Veiksme iespējama tikai tur, kur ir jari

Mantiskā nozīme: spēks (fiziskais), fizkultūra un sports. Sākums, jaunais, pārmaiņas uz labo pusi. Jaunas formas iegūšana. Kaut kas beidzas, un līdz ar to, kaut kas sākas. Jūsu dzīvē ir ienācis spēks (vajag vēl iemācīties neradīt tam šķēršļus - tas ir viens no simbola ieteikumiem), tātad - neizbēgamas pārmaiņas, jeb tur, kur ir Spēks, nav stagnācijas. Simbols var liecināt arī par panākumiem - šī Spēka ietekmes rezultātā. Bet galvenais šobrīd - un tas ir pamata padoms - atstāt veco formu un ļaut (palīdzēt) Spēkam radīt jaunu un tajā iemiesoties. 

Apgrieztā nozīme: izbarošana, lieka gādība, vardarbība (''spēks ir - prātu nevajag''), rupjš spēks. Pārmaiņas uz slikto pusi. Norāda uz iespējām, kas ir palaistas garām vai arī par neveiksmēm un vilšanos. Bet tas ir tikai virspusē, lai arī ir ļoti nepatīkami. Jūsu uzdevums šobrīd - izanalizēt situāciju un pašam sevi un tikt skaidrībā ar to, kā un kāpēc notiek jūsu Spēka dezorganizācija, kura šajā gadījumā nestrādā tā kā vajag, bet iespējams - pat pret jums.


Kategorija: Rūnu maģija | Pievienoja: Sanistra (08.11.15)
Skatījumu skaits: 112
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz