Svētdiena, 28.11.21, 01:48Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Raido, Rad, Raidho, Ried, Rit, Reith, Rath, Ruoth; Rita rūna


Raido, Rad, Raidho, Ried, Rit, reith, rath, ruoth; Rita (Kosmiskais likums); padoms, stāsts, atminējums; sarkans, ritenis; žagars, zizlis; labā puse, Patiesība, taisnīgums. 

Un piekto zinu, - 
tiklīdz izšaus bultu 
ienaidnieks mans kaujā,
paskatīšos - un bulta,
neaizlidos,
skatienam pakļautā.

Trīsreiz svētā Rita, saules ritenis, Urfyr (sākotnējais uguns, Dievs)!
Introspektīvās apziņas paaugstināts (Innerlichkeitsgefuehl) vai āriešu subjektivitāte bija viņu personīgo dievu apzināšanās - jeb ''iekšējais'', kā reiz ir ''dzīve pašam ar sevi'', bet būt pašam par sevi nozīmē būt arī ar dievu. Kamēr tauta saglabā neskartu savu pirmatnējo ''iekšējo'', tautas dabisko ''iekšējo'', viņiem nav iemesla pielūgt ārējo dievišķību, jeb ārējā kalpošana dievišķajam, ko ierobežo rituāli un ceremonijas, kļūst vajadzīgas tikai tad, kad cilvēks nevar atrast Dievu savā apslēptajā esamībā, savā dzīvē, un sāk to meklēt ārpus sava ''ego'' - ''augšā, zvaigžņotajās debesīs''. Jo virspusīgāks cilvēks, jo mazāk viņš zin savas apslēptās iezīmes, jo vairāk uz ārpusi ir virzīta viņa dzīve. Un, jo tālāk aiziet tautas ''iekšējā'' procesa zudums, jo vairāk uzpūtīgākas, oficiālas un formālākas kļūst tās dzīves ārējās izpausmes - valdīšanas formas, likumi un kulti (un šīs izpausmes kļūst par pilnīgi izolētiem jēdzieniem, kas savā starpā nav saistīti). Bet tiem jāsaglabā kaut daļu mūžības zināšanā:'' Es ticu tam, ko es zinu, un tāpēc varu dzīvot''. Tāpēc āriešu  dievišķais ''iekšējais'' - vēl pie visa pārējā ir gan pamats lepnai āriešu nevērībai pret nāvi, gan viņu nebeidzamās ticības Visaugstākajam, kā arī sevī pašos - pamats, kas tik brīnišķīgi izpaužas ar vārdu ''Rita'' (kosmiskais likums, kārtība), ko simboliski attēlo ar piekto rūnu, piekto vārdu-simbolu. Un tāpēc šī rūna saka:''Es - mans rod (''tiesības'', ''pareizums'', ''taisnīgums''), šis rod neiznīcināms, tāpēc ka es pats - mans rod''.

Astroloģiskais arhetips - Dvīņi (Merkūrs + Ziemeļu Mezgls)
Artūra cikla arhetips - bruņinieks Lanselots
Koks - ozols (Quercus robur)
Zodiaks - Ūdensvīra otrā puse (5-18 februāris)
Skaitlis - 17 vai 4
Raksturs - enerģētiskā rūna
Būtība - atgriezeniska rūna
Kārts - Mīlētāji
Diena - Trešdiena

Maģiskā nozīme: ceļojums, kustība, progress; Ceļš. To izmanto, kad vēlas, lai ceļojums izdotos un paietu labi. Bieži zīmē uz amuletiem, ko ņem līdzi ceļā, uz talismaniem un rituālos, lai aizsargātu transporta līdzekļus. Ja šo rūnu ņem līdzi ceļā, tad tā pasargā jūsu auto vai autobusu no tehniskām problēmām, kā arī palīdzēs cēli iziet no ekstremālām situācijām ceļā. Darbs ar šo rūnu  ir ārkārtīgi efektīvs cilvēkiem, kas jūt to skaistumu, kas aiz tās slēpjas, kuri dzīvo pēc principa ''Via est vita'' (ceļš- tā ir dzīve). Šādiem cilvēkiem rūna pati par sevi kalpos par brīnišķīgu talismanu. Bez tam ir apvienošanas un harmonizācijas rūna, beidzamās sintēzes rūna - bet ne beigu kā tādu. Taisnīgai tiesai. Veicina negatīvu situāciju labvēlīgu iznākumu, sajauc ''normālu'' lietu gaitu, kā arī sargā no to rašanās. 

Ja savieno Raidho un Otel rūnas, tad komandējumā jums nebūs problēmas ar dzīvesvietu vai arī ar to saimniekiem. Ja jūs ieliksiet šo rūnu savas automašīnas cimdu nodalījumā (tā saucamajā ''bardačokā), tad ceļā ar jums nekas nenotiks. Jūs neiestrēgsiet sastrēgumā vai arī ļoti ātri no tā izkļūsiet. 
Ja jūs uzzīmēsiet vai iegravēsiet šo rūnu uz sava ''dzelzs zirga'' motora, tad tā strādās vēl labāk un ilgāk un nekad nepievils kritiskā situācijā. Rūna vislabāk darbojas savienībā ar Vunjo vai Sol.

Kontaktu nodibināšanai un strīdīgi jautājumu atrisināšanai Raidho labi strādās kopā ar Ansuz rūnu. Kopā tās nozīmē ceļu uz savstarpējo sapratni un dievišķo spēku piesaistīšanu savā pusē. Jurisprudencē šāds salikums veicina divu pušu labvēlīgu vienošanos, bez trešās puses iesaistīšanās.

Taisnīguma kosmiskie likumi. Tāpēc labi der jurisprudencē vai jautājumos, kad notiek nepatiesa apsūdzēšana un, kad ir nepieciešams taisnīgs lēmums. Strīdi. Rūnu var izmantot mīlestības maģijā, lai radītu viena cilvēka ceļu pie otra vai arī lietišķos jautājumos, lai rastu kompromisu. 

Mantiskā nozīme: brauciens, ceļojums ar kādu noteiktu mērķi. Veiksme ceļā ir atkarīga no jums. Tāpat var apzīmēt masveida komunikācijas līdzekļus, internetu. 
Ja jūs jautājāt par nākotni - tad ziniet, ka priekšā ir ceļš. Ja prasījāt pēc Gaišo padoma - dodieties. Ja jūs analizējiet esošos situāciju, tad šīs zīmes parādīšanās norāda, ka jūs jau esiet ceļā. Vienīgā jums pareizā darbība pieprasa īstenošanu vai arī jau īstenojas - netraucējiet. Uzticieties notikumu gaitai un galvenais - pats sev. Nedomājiet liekas domas, neradiet tās, izvairieties no nevajadzīgiem prātojumiem un citiem mentāliem traucējumiem - dodiet vietu tam, kam jāharmonizējas un jāsavienojas no daļām. Un atcerieties - ka ceļš ir jūsu priekšā - soļojiet droši.

Apgrieztā nozīme: nespēja nosēdēt mierīgi uz vietas, nekonsekvence, nepatstāvība. Ceļojums tiek atcelts vai aizvedīs ''ne tur''. 
Šīs zīmes parādīšanās rekomendē uzmanīties par visu, tai skaitā savā ikdienas dzīvē. Visticamāk būs kādi negaidīti notikumi, kaut kas jauns, kaut kādas izmaiņas. Jebkurā gadījumā no jums tiks pieprasīti zināmi pūliņi, iespējams, ka apjomīgi. Esiet uzmanīgs kontaktējoties ar draugiem un tuvākajiem - zīme var brīdināt par šķiršanos. 


Kategorija: Rūnu maģija | Pievienoja: Sanistra (15.11.15)
Skatījumu skaits: 98 | Atslēgvārdi: Ried, Raido, ruoth Rita rūna, reith, Rad, Raidho, Rit, rath
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz