Svētdiena, 28.11.21, 01:41Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Ansuz, Ansur, Anzus, A, Oss, Ass, Ask, Ast rūna


Ansuz, Ansur, Anzus, A, Oss, Ass, Ask, Ast - Ac (viens no asu dieviem) - mute, parādīšanās, osis, pīšļi, dievu vārda rūna, padoms, Odīna rūna, augstākais viedoklis, dievs. 

Astroloģiskais arhetips - pasīvais Merkūrs. 
Artūra cikla arhetips - Merlins 
Koks - Osis (Fraxinus excelsior) 
Zodiaks - Ūdensvīra pirmā puse (20 janvāris - 4 februāris) 
Skaitlis - 12 vai 4 
Raksturs - enerģētiskā rūna 
Būtība - atgriezeniska rūna 
Kārts - Mags 
Diena - trešdiena 
Dievība - Odīns, Loki, Loft, Lodur 

Ceturto zinu,- 
tiklīdz sasies 
manus locekļus 
stiprām važām, 
tā es uzdziedāšu, 
ka acumirklī 
nokritīs ķēdes no plaukstām 
un važas no kājām. 

Garīgs spēks, ko nes Vārds, sarauj fiziskas važas un dāvā brīvību; tās priekšā klanās visi iekarotāji, kas pieraduši uzvarēt tikai ar fizisku spēku; tā iznīcinās visu tirāniju. Tāpēc:''Tava gara spēks padara tevi brīvu''. 

Maģiskā nozīme - zinātne, apmācība, informācija. ''Solis uz priekšu''. Zināšanas (apslēptas zināšanas tai skaitā). Dievišķais spēks un saikne ar to. Sūtījums. Reliģija. Radošums. Kontaktu, dziedāšanas, poēzijas, iedvesmas, atklāsmes, intuīcijas, vārdojumu rūna. Bez tam saistīta ar ceļojumiem starp pasaulēm un Pasaules Koka veidolu, Igdrasila osi. 

Viena no svētākajām rūnām. Šo rūnu vajag izmantot uzmanīgi: tā ir veltīta dievam Loki (Loki uzskata par Odīna ''ļauno pusi''), kurš rada gan labas, gan sliktas lietas. Pie tās vēršoties, vajag lūgt žēlsirdību un pamācīšanu. Vislabāk palīdz, lai realizētu to, kur nepieciešami kolektīvi pūliņi. Izmantojot labvēlīgos mērķos, tā izsauc cilvēkā vērību un jūtīgumu attiecībā uz citiem. Labi palīdz tiem, kuriem ir problēmas ar kontaktēšanos, jo piemīt spēja dāvāt pārliecinošu un piesaistošu runu. Palielina aktīvo maģisko enerģiju. Lieto, lai noslēgtu darījumus, tiesu darbos, labāk advokatūrā, dievu aizsardzības rūna. Tieši advokātiem atraisa mēli un ļoti palīdz. Bet izejot no šīs rūnas tiešās nozīmes (Dieva Acs), tiesai jābūt taisnīgai un bargai. Kā arī pats Odins - ļoti bargs, bet vienmēr taisnīgs. Ja tiesas zālē kādam no klātesošajiem (vai kaut kur telpā) būs uzzīmēta Ansuz rūna, tad šajā tiesā klāt būs arī pats Dievs. Viņa būtības spēks veicinās taisnīgu iznākumu; noziedznieks tiks sodīts, bet nevainīgais tiks atriebts. Bet ne otrādi. Jo tas ir Augstākais Likums, un tas tiks ievērots pie jebkuriem apstākļiem, pat, ja būs pagājis ilgs laiks. Uz to dievu griba. Tāda ir bargā Ansuz rūna - Dieva Acs. 

Kontaktu nodibināšanai un strīdīgu jautājumu atrisināšanai Ansuz labi strādās kopā ar Raidho rūnu. Kopā tās nozīmē ceļu uz savstarpējo sapratni un dievišķo spēku piesaistīšanu savā pusē. Jurisprudencē šāds salikums veicina divu pušu labvēlīgu vienošanos, bez trešās puses iesaistīšanās. 

Kopumā šīs rūnas pielietošana prasa pieredzi un personīgā spēka zināmu daudzumu. Rūnu bieži izmanto maģijā un zīlēšanā, lai iegūtu gudrību un attīstītu maģiskās spējas. 

Mantiskā nozīme - izglītība, zinātne, mācība, pasniegšana, eksāmeni, pārrunas, uzstāšanās, sabiedriski pasākumi. Vecums, gudrība. Vecāku radinieku atbraukšana vai ziņa no viņiem. Dāvana. Negaidīta veiksme, kāda parādīšanās vai ziņa no kāda. Sarežģītākā nozīmē - dieva zīmes saņemšana vai šādas zīmes gaidīšana, garīga velte. Ja notiek (vai notiks) kaut kas negaidīts - noteikti jāpievērš tam uzmanība, ja kāds gribēs dot padomu - noteikti ieklausieties. Šīs rūnas parādīšanās rekomendē būt vērīgam un gudram. 

Apgrieztā nozīme - apmāns, liekulība, neizglītotība. Jūs esiet noraizējies, daudz kas Jums šķiet neskaidrs, jūsu pūliņi šķiet veltīgi. Pievērsiet uzmanību tam, ka daudzas no jūsu veiktajām darbībām nemaz nav gudras, bet jūsu situācijas analīze var būt kļūdaina. No sākuma ir jāuzveic iespējamais panīkums, tad skaidri jāizpēta stāvoklis. Ņemiet vērā arī to, ka šī zīme runā par esošās situācijas neizbēgamību, kas ir saistīti ar pārejas procesiem jūsu dzīvē vai jums interesējošā jautājumā.


Kategorija: Rūnu maģija | Pievienoja: Sanistra (13.11.15)
Skatījumu skaits: 106 | Atslēgvārdi: Ansuz, Oss, ASK, Anzus, Ast rūna, ass, Ansur
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz