Otrdiena, 23.10.18, 23:28Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 885

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Par dziedināšanu no attāluma

Daudzi ļaudis reaģē skeptiski vai, vismaz, pauž šaubas, kad uzzina par iespēju nodot dzīvības enerģiju citiem ļaudīm no attāluma. Tomēr tādai iespējai mūsu laikos nav jūs īpaši jāizbrīna. Mēs visi zinām par radio un televīzijas komunikāciju, pie kuras izplatījumā pastāvīgi izplatās neredzamu svārstību liels daudzums, kas var no jauna būt dzirdami un redzami, līdzko tie sasniedz atbilstošo uztvērēju. Mēs visi zinām un pastāvīgi izmantojam šo bezvadu informācijas pārraides fenomenu.

Pateicoties pētījumiem ar medicīniskas aparatūras palīdzību, mēs šodien zinām arī par to, ka mūsu smadzenes rada dažādas svārstības atkarībā no mūsu aktivitātes veida. Tādējādi, domas ir mūsu smadzeņu vibrāciju sūtījums, kuras atbilstošais uztvērējs var uztvert precīzi tāpat, kā to dara televizors, pieņemot televīzijas pārraidi.

Daudzi ļaudis zin pēc personīgās pieredzes par domu pārraides fenomenu no attāluma, bet bieži neapzinās to. Ar kuru nav noticis tā, ka viņš domā par kaut ko, bet viņa sarunbiedrs pēkšņi šajā momentā pasaka skaļi tieši šo domu? Dažbrīd mēs tāpat varam just, ka iemīļotais mums cilvēks intensīvi domā par mums vai, ka ar mūsu ģimenes locekli, kas nedzīvo ar mums, atgadās kaut kas slikts. Kāpēc gan tas, kas ir iespējams mūsu domām, nevar būt tāpat iespējams dziedinošajai enerģijai?

Bet mēs tāpat zinām, ka ne katra nosūtītā doma automātiski sasniedz savējo uztvērēju. Tādēļ arī ārstējot ar dzīvības enerģiju no attāluma nepietiek tikai nosūtīt to domās pacientam, kurš atrodas no attāluma. Tam tiek izmantota īpaša tehnika, kura funkcionē tik pat nepārprotami, kā, piemēram, telefona sakars. Kad mēs zvanām pa telefonu, nav nozīmes, spiež pogas vai klausās disku maza meitene, profesors vai vecmāmiņa. Ja mēs nospiežam vajadzīgo numuru, tad telefons iezvanīsies jebkurā gadījumā vajadzīgajam cilvēkam.

Precīzi tāpat eksistē dabas likumi, kas ļauj nodot no liela attāluma dzīvības enerģiju pat, ja to vēl nav aptvērusi mūsdienu zinātne un to neizmanto. Bet tas eksistē, un visos laikos ir bijuši ļaudis, kas ir apveltīti ar piekļūšanu pie šīm zināšanām un sekmīgi izmanto radītās metodes.

Ārstēšanas metode ar dzīvības enerģijas palīdzību no attāluma tāpat gulstas uz dabiskām likumsakarībām, kuras var efektīvi izmantot jebkurš cilvēks, zinošs noskaņas. Pie tam, tāpat kā mūsu piemērā ar telefona izmantošanu, ne visai obligāti zināt visas likumsakarības, uz kuru pamata tāda enerģijas pārraide funkcionē.

Jūs varat ar panākumiem pielietot ārstēšanu no attāluma, ja dēļ laika trūkuma vai attāluma no pacienta, kuram gribat nodot dzīvības enerģiju, jūs nevarat nonākt ar viņu tiešā kontaktā. Piemēram, pacients atrodas slimnīcā vai dzīvo citā pilsētā. Ja kāds prasa jums vēstulē vai pa telefonu par seansu, jūs varat uzreiz nosūtīt viņam enerģiju ar ārstēšanas seansa palīdzību no attāluma.

Bieži nākas sadurties ar to, ka ļaudis, kuri nekad nav bijuši uz ārstēšanas seansu ar dzīvības enerģiju, attiecas visai skeptiski pret šo īpašo ārstēšanas formu no attāluma. Tomēr pēc tam, kad viņi sajūt dzīvības enerģijas labvēlīgo iedarbību pēc vienas parastas, kontakta ārstēšanas seansa, vairākums no viņiem piekrīt uz seansiem no attāluma.

Ja jūs vienojaties ar pacientu par ārstēšanas seansu no attāluma, tad lietderīgi sākumā precīzi aprunāt laiku, kad jūs abi, pacients un dziednieks, esat brīvi no darbiem un mierīgi. Visticamāk, tas būs vakara laiks. Ārstēšanai no attāluma sākumā jānotiek četras dienas pēc kārtas. Aprunātā seansa  laikā pacientam ir ērti jāsēž, bet vēl labāk - jāapguļās, katrā ziņā, jāatliek visas lietas. Nebūs lieki, ja jūs pierakstīsiet sev un pacientam norunātos laikus un dienas uz papīra lapas un aizsūtīsiet viņam šo ierakstu.

Vienmēr pierakstiet to vārdus un uzvārdus, kas pieņem no jums dzīvības enerģiju. Šie dati obligāti ir vajadzīgi seansam no attāluma. Ja jūs personiski neesat pazīstami ar pacientu, tad nepieciešams iegūt no viņa kaut vai labu fotogrāfiju - tā jums labi palīdzēs. Seansa sākumā jūsu priekšā ir jāstāv pacienta fotogrāfijai, kas ir parakstīta ar viņa pilnu vārdu.

Pēc pirmajiem 3-4 seansiem var būt aprunāti termiņi tālākai ārstēšanai. Viena seansu sērija pie nepieciešamības var turpināties vairākas nedēļas vai pat mēnešus. Šajā gadījumā būs labāk, ja jūs sāksiet sūtīt enerģiju pacientam vienmēr vienā un tajā pašā laikā un vienās un tajās pašās nedēļas dienās.

Ārstēšanas rezultāti no attāluma nekādā mērā nepiekāpjas ārstēšanai ar tiešu roku uzlikšanu vai pašiem, kaut arī pēdējos pacients sajūt, kā likums, ievērojami spēcīgāk. Abos gadījumos mums ir darbs ar vienu un to pašu enerģiju. Daudzi dziednieki smalki sajūt enerģijas plūsmu izmaiņas, kad  ārstējot no attāluma apstrādā pieņemošā ķermeņa atšķirīgus apvidus. Dažiem pat attīstās  dabiska izpratnes sajūta par to, kas tieši sāp pacientam un kā viņš uztver ārstēšanu šajā momentā.

Ārstēšanas metodes priekšrocība no attāluma dziedniekam vispirms ir tajā, ka viņam nevajag īpašu telpu, lai veiktu seansus, - pietiek ar ērtu sēdvietu. Pie tam ārstēšana no attāluma neprasa tādu laika daudzumu. Kā likums, vienam seansam pietiek 15-20 minūtes, kaut arī tas variējas atkarībā no gadījuma.

Dzīvības enerģijas pieņemšanas process kļūs efektīvāks, ja seansa laikā no attāluma pacients ar savām domām nonāks rezonansē ar ārstēšanu, ja viņš vienkārši ļaus plūst procesam, ļaus aizraut sevi plūstošajai enerģijas straumei. Jūs nekādā gadījumā nevarat veikt ārstēšanu no attāluma bez cilvēka piekrišanas uz to, pat ja arī mēģināt izārstēt viņu no noteiktas slimības.

Ja divi vai vairāki dziednieki vienlaikus sūta enerģiju vienam cilvēkam, tad viņam vajag seansa laikā ieņemt gulošu pozīciju. Starp citu, organisma reakcija uz tādu ārstēšanu var būt ļoti spēcīga.

Jūs varat pielietot ārstēšanas seansu no attāluma arī pats uz sevi ja, piemēram, gribat nosūtīt dzīvības enerģiju savai mugurai. Process paliek tas pats. Tādējādi jūs tāpat varat trenēties ārstēšanas praksē no attāluma.

Kategorija: Veselība | Pievienoja: Sanistra (25.01.14)
Skatījumu skaits: 894 | Atslēgvārdi: Dziedniecība, dziedniecība no attāluma, dziedināšana no attāluma
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz