Sestdiena, 17.11.18, 21:18Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 898

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Tiem kuri pievēršas, vēršas pie sapņiem...


Ko darīt lai atcerētos sapņus ?Visos šīs tēmas avotos ''noteikums numur 1'' ir : ja gribat dabūt maksimāli daudz informācijas , bildes utt, ko atstāj sapņi, lieciet modinātāju nevis uz to laiku, kad jums ir jāceļas , bet mazliet agrāk.
Bet, kad tieši ? Vieni sapņu ķērāji apgalvo , ka paši spilgtākie sapņi ir naktī, tieši pirms pamošanās , tāpēc sapņu ķeršanas dienā modinātāju vajag likt 10-15 min pirms ierastā laika. Citi apgalvo, ka pusstundu agrāk. Citi, ne mazāk kā par stundu...Un kam, lai tic ? Atbilde – nevienam ! Jo universāla laika nav, katram tas ir individuāli.Jūs pats ar laiku labāk sapratīsiet, cik laika jums ir nepieciešams.
Nu tā...modinātājs ir nozvanījis un jūs jūtat , ka sapnis pamazām no jūsu apziņas izzūd...Ko darīt ?
1.Nekustieties!Atcerieties , ka katra kustība iznīcina sapni, dzēš to no atmiņas. Pirmās 5-10 min pēc pamošanās ir jāguļ nekustīgi, it kā jūs vēl būtu ''tur'' nevis ''te''.
2.Neveriet vaļā acis!Plakstiņi ir kā aizkari logiem; esot atvērtas tās palaiž sapni brīvībā.
3.Koncentrējiet domas nevis uz šīs dienas paredzētajām darbībām, bet uz to ko redzējāt sapnī. Pirmajai domai pēc pamošanās ir jākļūst aptuveni šādai : Ko es redzēju sapnī ?Kāda krāsa dominēja manā sapnī ?Biju tur es pats, vai kāds cits ? Ar ko beidzās mans sapnis ?Kādas sajūtas bija sapnī ? Patīkamas...trauksmainas.. ?
4.Neceriet atcerēties sapni, pat tad, ja to iegaumējāt.Tam kalpo sapņu dienasgrāmata, kurā sākotnēji ir jāraksta pilnīgi viss, lai arī tas ir kas šaubīgs, nesaprotams vai pretrunīgs.Pats sīkākais un nenozīmīgākais fragments var kalpot par iniciatoru , lai atcerētos visu sižetu.Kad jūsu pieredze kļūs lielāka jūs jau labāk jutīsiet , kuriem no sapņiem ir nozīme un kuriem nav, bet sākumā to atšķirt nav iespējams.
Sapņu dienasgrāmatai ir vienmēr jāatrodas blakus gultai.Un neaizmirstiet par rakstāmo. Jo , iespējams, kamēr jūs to meklēsiet, pats vērtīgākais sapnis var kļūt nepieejams.Neatlieciet pierakstu uz vēlāku laiku, tas iznīcinās jūsu pūļu rezultātu. Nedomājiet par gramatiku un pieturzīmēm, necentieties demonstrēt skaistu rokrakstu.Bet hronoloģiska notikumu secība sapnī ir svarīga. Būs labi, ja pierakstos būs ne tikai pieraksti, bet arī zīmējumi.Ja jums nav mākslinieciskas dotības , tad zīmējiet ar krāsainiem flomāsteriem vai zīmuļiem.Uzticieties asociācijām.

Kategorija: Sapņu māksla | Pievienoja: Sanistra (22.01.14)
Skatījumu skaits: 437 | Atslēgvārdi: kā atcerēties sapni, sapnis
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz