Otrdiena, 23.10.18, 22:59Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 885

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Sapņu ienaidnieki

Cilvēks sapnī var radīt pats savu Visumu un ceļot pa to.Ceļotājs var nonākt tādā vietā, kur vispār nekā nav : tikai tukšums un viņš ir nekur..
Apziņa un zemapziņa palīdz viņam radīt šo pasauli un eksistēt tajā.Ja viņš iztēlojas pilsētu , tad viņš patiesi tur arī nokļūst – starp ēkām, mašīnām, cilvēkiem...Vienā no kafejnīcām sapņotājs var iedzert kafiju, un viņam liksies , ka patiešām šai kafijai piemīt aromāts un garša.Fantāzijas sāk dzīvot.
Sapņu visums – ierastās realitātes atspulgs, un tāpēc tajā ir viss tas, kas ir esošajā pasaulē.Pat vairāk.Tur sadzīvo visas esošās realitātes attīstības  iespējamības – tas , kas bija , ir, būs un tas kas iespējams varētu notikt.Bet varianti ir tik daudz , ka atrast to, kas būs patiesībā, ir ļoti grūti.No sapņiem teorētiski var iegūt ļoti daudz informāciju.
Sapņu visums ir apdzīvots.Šeit jūs varat satikt cilvēkus un citu pasauļu pārstāvjus, kā arī būtnes, kurām sapņu pasaule ir to mājas.Ārējais radību izskats kā likums attēlo to pasauli, kurās tās uzturas.Ar katru no tiem var kontaktēties, taču veidi kā to var darīt ir dažādi.
Tāpat ka visur arī sapņos ir savas bīstamības . Tās var rasties gan no citu pasauļu iemītnieku puses, gan no cilvēku.Pirmajā gadījumā – tā ir ''dvēseļu zagļu'' analoģija (mednieki, kas pārtiek no ''astrālo tūristu'' dvēselēm). Paši viņi neuzbrūk: viņiem vajag , lai upuris paskatās uz viņiem, bet pēc tam tā pati iesūcas tajos.Otrajā gadījumā tie ir noziedznieki , kuri par tādiem paliek, neskatoties uz to kur atrodas.Tie nelaupa dvēseles , bet vienkārši neļauj atgriezties ķermenī.Noziedznieki iesloga ceļotāju aiz enerģētiskām restēm vai rada viņam realitāti miegā.

Uzbrukumu veidi:
-Apkārt cilvēkam , kurš atrodas sapņu pasaulē, rada sienas vai restes.Apziņa, kā ierasts sapņu pasaulē, piespiež noticēt šo iedomāto (radīto) šķēršļu realitātē.Sekojoši , ceļotājs sitīsies pret šīm sienām , bet nevarēs tās pamest.
-Mēģina nogalināt: nomirstot iztēlotajā sapnī , apziņa dod komandu smadzenēm apturēt dzīvībai svarīgus orgānus arī realitātē.
-Aizver dvēselei pieeju ķermenim , it kā ievelkot to necaurejamā plēvē, kuru nevar saraut , un sekojoši atgriezties fiziskajā ķermenī.
-Daudzu cilvēku gribas liels sabiezējums , kas apvienots dēļ kaut kāda iemesla (egregors) var ''sazāģēt'' atsevišķu cilvēku , jo viena vara būs vājāka par kopumu.
-Iesprūst sapnī var domājot , ka atrodies realitātē.Tas ir viens no bīstamākajiem momentiem , jo jūs nenojaušat par briesmām.

Jums uzbrūk izmantojot iztēli, bet to izmantojot jums ir iespēja arī aizsargāties:
-Sienas, kurās jūs ieslēdz, var padarīt caurejamas padarot, caurspīdīgas.Tas ir, nemainot izskatu bet ''dabu''. Lai jums tās kļūst sastāvošas no gāzes, nevis metāla.
-Pret iegrimšanu šķidrumā:kļūstiet par tādu materiālu, kurš neslīkst.Cits variants:kļūt par to, no kā draud briesmas:ja tas ir ūdens, kļūstiet par ūdeni, ja uguns- kļūstiet par uguni.
-Šķēršļu sagraušanai: kļūstiet par to, kas šos šķēršļus sagraus.Ja plēve baidās no uguns, kļūstiet par uguni..
-Pret egregoru ir aizsargāties grūti – tas ir tas pats , kas mēģināt pretoties būtībai , kas ir daudz lielāka par jums.Tas ir egregora pluss un vienlaicīgi mīnuss.Tas ir liels, bet jūs mazs.Nu tad kļūstiet liels – neatņemama pasaules, galaktikas, Visuma sastāvdaļa.

Kategorija: Sapņu māksla | Pievienoja: Sanistra (20.01.14)
Skatījumu skaits: 402 | Atslēgvārdi: murgi, miegs, sapņi
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz