Trešdiena, 24.10.18, 00:08Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 885

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Miegs, astrāls, uzbrukumi...


Kontrolēt sapņus, iemācīties redzēt tikai spilgtus, gaišus sapņus, katru rītu pamosties svaigs un modrs, uz visiem laikiem atbrīvoties no nakts murgiem iespējams, tikai zinot astrālās pasaules un tās saiknes eksistences likumus ar fizisko pasauli.
Mediķi-materiālisti uzskata sapņus tikai par dienas iespaidu patvaļīgām kombinācijām, kurus smadzenes, kas turpina strādāt īpašā režīmā, "montē" gluži kā kinorežisors. Tomēr jau tūkstošs gadu atpakaļ austrumu gudrie, kas zināja par gan fizisko (rupjo), gan astrālo (smalko) pasauļu eksistenci, bija pārliecināti, ka miegs un sapņi ir cilvēka dzīves cita forma. Šī dzīve ir tikpat reāla, tāpat kā zemes, bet spēcīgi atšķiras no tās pēc savas dabas, eksistences likumiem un iemītniekiem, kuri apdzīvo smalko pasauli.
Tāpat kā šeit, tur, astrālā, cilvēkam ir draugi un ienaidnieki. Pēdējie ir mūžam izbadējušās būtnes, kas dzīvo uz svešas enerģijas rēķina, parazitē uz cilvēka naktī un pa dienu. Starp citu uz dzīvniekiem arī.
Diženais ārsts un viduslaiku mags Paracels nosauca tos par elementāliem, tas ir, par zemākas kārtas gariem. Šodien speciālisti uzskata, ka šo būtņu klase ir daudzveidīgāka un plašāka. Bet neiedziļināsimies teorijā, mūsu lieta - prakse.
Tātad, ja jūs redziet sapņos šausmas, kur jūs moka, demonstrē tuvu ļaužu nāves ainas, vai aiz jums dzenas plēsējs vai briesmonis, varat būt pārliecināti: tas ir zemapziņas kliedziens, kas brīdina par to, ka uz jums notiek astrāls uzbrukums ar mērķi iegūt jūsu enerģiju. Labākā aizsardzība no tamlīdzīgiem uzbrukumiem ir acumirklīga atmošanās. Kad cilvēks pamostas, viņa astrālais ķermenis tūlīt "ienirst" savā fiziskajā apvalkā. Un tādējādi paliek nepieejams un neredzams vajātājiem no astrāla, tāpat kā mums neredzama astrālā pasaule.
Bet, ja smalkajam ķermenim nepietiek enerģija, lai "aizbēgtu" no briesmām savā fiziskajā ķermenī, iekams viņam uzbrūk, cilvēks pazaudēs daļu savas enerģijas, un pilnīgi iespējams, saslims, tā kā tiks novājināta viņa kopējā enerģētika un imūnsistēma.
Pirmais rādītājs it tas, ka jūs savos sapņos esiet kļuvis par pastāvīgu medību objektu, - bieži bezmiegi vai pārtraukts miegs, kad jūs pamostaties vairākas reizes pa nakti, bet pēc miega jūtat nogurumu un aizkaitināmību. Tiesa, ka tamlīdzīgi stāvokļi mēdz būt arī dēļ hroniskas pārpūles. Bet tad jūsu miegs neatgādina šausmu filmu – tajā ir galvenā atšķirība. Bet, ja sapnī jūs redzat tādus dzīvniekus kā žurkas, peles, kaķus, čūskas un prusakus, - tā ir skaidra pazīme, ka jūs esiet piesaistījis ''astrālo vampīru'' uzmanību.
Pretoties astrālajiem uzbrukumiem var dažādos veidos. To starpā ir ļoti efektīvas metodes, bet tās mācīties ir ilgi un sarežģīti. Tādēļ parunāsim par vienkāršiem un pieejamiem līdzekļiem.
Viens no veidiem ir lūgšana pirms miega. Otrs – pozitīva noskaņa. Ja jūs saglabāsiet pozitīvu noskaņu ejot gulēt, tad izvairīties no tikšanās ar nepatīkamiem ciemiņiem būs daudz vieglāk.

Kategorija: Sapņu māksla | Pievienoja: Sanistra (13.01.14)
Skatījumu skaits: 749 | Atslēgvārdi: miega problēmas, murgi, astrāls, miegs, slikts miegs
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz