Ceturtdiena, 13.12.18, 16:08Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 906

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Krāsainie sapņi un to nozīme

Krāsainie sapņi ir reti salīdzinājumā ar melnbaltiem. Krāsaino sapņu jautājumi interesē daudzus un šajā sakarā tika veikti un tiek veikti liela skaita pētījumi un zinātniski eksperimenti. Mēs bieži apgalvojam, ka redzējām krāsainu sapni, bet, kad sākam atbildēt uz jautājumiem, top ļoti grūti noteikt, kādas krāsas mēs redzējām sapnī un kādās krāsās bija sapņa objekti. Tas notiek vairumā gadījumu, tāpēc ka mūsu organisms ir veidots tā, ka sapnis aizmirstas uzreiz pēc tam, kad mēs pamostamies. Katrai krāsai sapnī ir sava simbolika. Krāsa spēlē ļoti svarīgu psiholoģisku lomu mūsu ikdienas dzīvē. Šajā rakstā tiks aprakstītas dažādas krāsas, kas ir redzētas sapņos un to nozīme.

Sarkans: Sarkanas krāsas gaišāki toņi miegā var runāt par sava veida uzbudinājumu (īpaši seksuālu), enerģiju, kaisli un dzīvi. Tomēr, sarkanas krāsas tumšākas nokrāsas sapnī var runāt par aizkaitinājumu, vēlmi atriebties. Ievērojiet kā ceļa zīme " STOP" dod mājienu no zemapziņas apstāties un pārtraukt kaut kādu darbību.

Oranžs: Oranžs skaitās siltuma, domīguma, gudrības un komunikabilitātes krāsa. Netīrākas oranžas krāsas nokrāsas var nozīmēt lepnību un godkārību, tai laikā kad zeltaini oranža nokrāsa nozīmē paškontroli.

Dzeltens: Spilgti dzeltena krāsa sapnī nozīmē "saulainu garastāvokli", prieku, optimismu, gan intuīciju, gan mentālu stimulāciju. Dzeltenas krāsas netīrāka nokrāsa var nozīmēt nobloķētu intuīciju, nodevību. Šī krāsa var tikt mūsu zemapziņas izmantota, lai palīdzētu mums vieglāk iziet no depresijas.

Zaļš: Tā ir dabas krāsa. Tāpat ir pilnveidošanās un augšanas krāsa. Zaļas krāsas gaišākas nokrāsas pārejošas gaiši zilā tonī apzīmē izdziedināšanos. Tumšākas un netīrākas zaļās krāsas nokrāsas nozīmē skaudību un alkatību, tāpat arī stūrgalvību. Šī krāsa tāpat apzīmē naudu.

Zils: Zils ir mīksta nomierinoša krāsa, bieži tiek izmantota , lai nomierinātos un meditācijai. Tā ir augsti garīga krāsa, kas apzīmē taisnību, intelektu un taisnu tiesu. Zilas krāsas netīrākas nokrāsas var apzīmēt depresiju vai sliktu garastāvokli. Kad šī krāsa parādās jūsu sapņos, tas var nozīmēt, ka jūsu zemapziņa, piedāvā jums nomierināties un attiekties pret lietām mierīgāk.

Violets: Violetas krāsas tumšākas nokrāsas var apzīmēt cilvēku, kas jūt, ka viņu nesaprot vai cilvēku uz kura ceļa eksistē daudz šķēršļu. Violeta krāsa tāpat ir garīguma krāsa, un spilgtākas tās nokrāsas, palīdz iedvesmot un stimulēt cilvēku, īpaši sapnī.

Melns: Sakarā ar to, ka šī krāsa parasti tiek uzskatīta par nāves krāsu, tās parādīšanās mūsu sapņos var nozīmēt vecu ideju nāvi vai pārmaiņas. Cits iespējams skaidrojums ir tāds, ka melnā krāsa apzīmē gulošā dzīves apslēptos un noraidītos aspektus. Tā ir mistiska krāsa, zemapziņas krāsa un dažreiz pat aizsardzības krāsa.

Balts: Balta krāsa bieži skaitās par tīrības un taisnības krāsu. Redzēt baltu krāsu sapnī, var būt ziņa no jūsu zemapziņas, kas atgādina jums par kaut kādu taisnību vai kaut kādu situāciju. Tā tāpat ir integritātes un nevainības krāsa.

Kategorija: Sapņu māksla | Pievienoja: Sanistra (22.01.14)
Skatījumu skaits: 985 | Atslēgvārdi: krāsainie sapņi, krāsu nozīme sapnī, krāsas sapnī
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz