Otrdiena, 23.10.18, 23:16Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 885

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

9 Populārākie sapņi - ko tie nozīmē un ko ar tiem iesākt?

1. Jūs sapņojiet, ka jūs atradāt istabu, kuru neesiet izmantojis. Ko tas nozīmē: istabas mājā simbolizē jūsu personības dažādas puses. Atrast neizmantojamu telpu - tas nozīmē,atklāt kaut ko jaunu sevī, par ko jūs, iespējams, nenojautāt. Piemēram, apslēptas spējas uz kaut ko. 

Ko darīt: izpētīt savējos "aizmigušos" talantus realitātē, kas beigu beigās palīdzēs jums atklāt jaunas iespējas dzīvē. 

2. Jūs sapņojiet par nevadāmu mašīnu. Ko tas nozīmē: kustīgs transports - tā ir jūsu spēja stingri iet pie nospraustā mērķa. Ja jūs nevarat vadīt to sapnī, tad realitātē, visticamāk, nepietiekami pārvaldiet sevi, kas traucē panākt panākumus. 

Ko darīt: kaut arī loģisks liekas padoms "ņemt situāciju zem kontroles", psihologi, pretēji, piedāvā "atlaist tvērienu" un sekot savējiem instinktiem un iekšējai sajūtai, kas palīdzēs izvēlēties labāko ceļu. 

3. Jūs sapņojiet, ka jūs krītat. Ko tas nozīmē: jūs esat pārāk spēcīgi piesaistīti pie kaut kādiem apstākļiem jūsu dzīvē, kas traucē jums būt laimīgam. Laiks atslābināties un atlaist to, ka jūs nomoka. 

Ko darīt: pārstāt baidīties no tā, ka jūs pazaudēsiet kontroli pār situāciju. Dažbrīd vajag vienkārši ticēt sev un citiem, un pieļaut, lai viss notiktu "pats par sevi".

4. Jūs sapņojiet, ka jūs lidojiet. Ko tas nozīmē: spēja lidot miegā simbolizē jūsu atraušanos no apstākļiem, kas padara grūtāku jūsu eksistenci realitātē. 

Ko darīt: visticamāk, kaut kur dziļi sevī, jūs jau esiet pieņēmis grūtu lēmumu, kurš atbrīvos jūs no nospiedošās atbildības. Pasakains lidojums miegā, dāvājošs neierobežotu brīvības sajūtu, saka priekšā, ka laiks to apzināties. 

5. Jūs sapņojiet, ka jūs neesat gatavs eksāmenam. Ko tas nozīmē: ka jūs esat pārāk paškritiski - pastāvīgi (iespējams, paši to pat nemanot) jūs mēģināt novērtēt sevi no malas un bieži ne sev par labu. 

Ko darīt: tā vietā, lai bezgalīgi raktos sevī un savējos trūkumos, iemācieties redzēt savējās labās īpašības, uzslavēt sevi par panākumiem un novērtēt personīgās zināšanas. 

6. Jūs sapņojiet, ka citi redz jūs kailu. Ko tas nozīmē: reālā dzīvē ar apģērba palīdzību mēs radām sev noteiktu imidžu - ne jau velti runā, ko "spriež pēc apģērba". Ja sapnī jums šī apģērba nav, tas nozīmē, ka kaut kāda situācija realitātē liek jums justies vājam un neaizsargātam. 

Ko darīt: tas liksies dīvains, bet dažbrīd, tā vietā, lai vēl vairāk aizvērtos no citiem, labāk rīkoties pretēji un atvērties, pat ja jums būs neveikli. Varbūt, jūs veltīgi baidījāties no sveša novērtējuma vai tā, ka jūs apsmies. 

7. Jūs sapņojiet, ka jūs nevarat atrast tualeti. Ko tas nozīmē: vai nu jūs patiešām gribat uz tualeti un smadzenes vienkārši neļauj jums to darīt gultā, vai arī jums kaut kas pietrūkst reālā dzīvē, bet jūs nevarat paust savējās personīgās prasības un ciešat no tā. 

Ko darīt: sāciet rūpēties par savām vajadzībām, nevis tikai par to, ko grib citi. 

8. Jūs sapņojiet, ka Jums krīt ārā zobi. Ko tas nozīmē: zobi simbolizē to, cik ļoti jūs esat pārliecināti par sevi un savējiem spēkiem, tā kā, ja tie izkrīt sapnī, tad kaut kāda situācija dzīvē izsit jūs no sliedēm un liek justies bezpalīdzīgi. 

Ko darīt: neieciklējieties uz "bezpalīdzību" - mierīgi pārdomājiet situāciju un pieņemiet to kā izaicinājumu, kurš dots jums, lai jūs sevi varētu cienīgi izpaust. 

9. Jūs sapņojiet, ka jums dzenas pakaļ. Ko tas nozīmē: ka jūsu dzīvē ir problēma, no kuras sen laiks pārstāt bēgt, bet jūs nezināt, kā to atrisināt. 

Ko darīt: visbiežāk, šī problēma ir reāla iespēja jums, lai apmierinātu kaut kādas personiskas ambīcijas. Jūs var baidīt doma par tās risināšanu, bet tā nepārstās jūs vajāt, kamēr jūs nesatiksieties ar problēmu aci pret aci.


Kategorija: Sapņu māksla | Pievienoja: Sanistra (07.10.15)
Skatījumu skaits: 712
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz