Otrdiena, 30.11.21, 05:03Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Visuma un Augstāko Spēku signāli
                                     

Visas mūsu bēdas un nelaimes - tas jau ir Visuma kliedziens: "Stāvi! Tu ne tur ej! Tu esi nogriezies no sava ceļa,kurš ved tevi uz laimi un prieku! Es tev tik daudz reizes sūtīju Zīmes, lai pasargātu no līkumainā ceļa un briesmām..".

Visums vienmēr rūpējas, pievēršot mūsu uzmanību informācijai, kas ir mums vajadzīga. Ikreiz sūta brīdinājumus Zīmju veidā. Bet mēs neatlaidīgi negribam dzirdēt tā balsi... Vai dzirdam... un nesaprotam to?


Tiksim ar to lielākā skaidrībā:

1. Smalko sajūtu valoda.

Tas ir mūsu enerģētiskais, emocionālais un intuitīvais stāvoklis. Lūk kāpēc tik svarīgi ir ieklausīties sevī, savā dvēselē un tajā, ko saka priekšā jūsu sirds. Diemžēl mūsdienu cilvēkam ir grūti izdzirdēt savu sirdi. Ja tava dvēsele dzied, tu esi uz pareizā ceļa, ja sajūti diskomfortu, smagumu, neskaidru trauksme - izvēlēts ir nepareizais ceļš!

2. Pakauša valoda.

Ja mēs neklausāmies sirdi - Augstākie spēki pielieto zīmju un signālu valodu. Tas ir mazticams nejaušs notikums. Aizrijāties, paklupāt, kaut kas nokrita, kāds patraucēja vai kaut ko pateica. Mūs brīdina gan par labiem, gan par sliktiem notikumiem. Ieskatieties apkārtējā pasaulē, ļaudīs un sevī! Līdzīgas zīmes var interpretēt tikai pēc notikušā fakta. Gadījumā, kad jūs nesaprotat šos signālus, zīmes atkārtojas līdz trīs reizēm un pēc tam Augstākie spēki pāriet pie nākamā, daudz rupjākā saskarsmes veidā ar jums.

3. Situācijas valoda.

Ja cilvēks nogājis no sava ceļa, ar jums sāk runāt situāciju valodā - darījums nenotika, svarīga tikšanās izjuka, krāpj sieva un tā tālāk. Visas situācijas ir dzīves mācības. Varbūt, Augstākie spēki netraucē jums, bet sargā no daudz sliktākas problēmas? Ja cilvēks sapīkst pēc šiem signāliem un nesaprot tos, tad audzināšanas paņēmieni kļūst vēl bargāki. Jums grib parādīt, ka jums nav taisnība. Bet ja mācība ir saprasta, situācija izlīdzinās un neveiksmes ātri nomainās ar panākumiem.

4. Neveiksmju valoda.

Tas jau ir līdzīgi "sodam". Vispārpieņemtā nozīmē tas izskatās apmēram tā: kas ir īpaši vērtīgs cilvēkam, pa to arī situ. Ja tā ir nauda, tad pa materiālo stāvokli, vai brūk mīlestības attiecības, bieži audzināšanas procesā tiek izmantota slimība. Sit tā, kā nepamanīt vai palaist garām to ir neiespējami. Un vienmēr ir nepieciešams saprast, kāpēc tas notika? Un ja jūs sapratāt kāpēc, tad problēmas aiziet. Ar tādu neveiksmju palīdzību Augstākie Spēki novirza cilvēku uz viņa ceļu tādēļ, lai viņš izpildītu savu Zemes nozīmi.

5. Tiešs kontakts.

Līdzīgs sods nesaprātīgiem atkārtojas trīsreiz, ja jūs nereaģējat, tad tiek pielietota tieša kontakta valoda. Jūs nonākat pie gaišredza, dziednieka, garīdznieka, nonākat lekcijā (jūs atved), kur jums pēkšņi izskaidro jūsu neveiksmju cēloni!

6. Agresijas valoda.

Daudz rupjāks uzrunas veids - piemēram izejot no mājas, jūs redzat uz sienas lielu uzrakstu "Tu esi muļķe"!, līdz tam laikam kamēr jūs nesapratīsiet, ka šī frāze attiecas uz jums,tā arī tā paliks savā vietā! Vai sēžat un domājat "laiks izšķirties"... un tikmēr pilnīgi stabils krēsls zem jums izjūk un jūs dabūjiet punu. Tas nozīmē, ka jums dod saprast, kas iznāks no jūsu idejas...

7. Iegalvošanas valoda.

Tiešs teksts, lai atcerētos. Tas ir izveidots uz atmiņas izmantošanu pa tiešo, bez domāšanas dalības. Cilvēks top atkarīgs no alkohola, narkotikām, kazino, sektas, zvejas un tā tālāk. Katrs pļauj to, ko iesējis. Un nav vēl par vēlu apdomāties - izdevība ir.

8. Valoda "Būt Vai Nebūt"?

Bet pēc tam audzināšanas process top rupjāks un cietsirdīgāks, tā saucamie "sodi" pastiprinās, pēkšņi rodas neārstējamas slimības, notiek nelaimes gadījumi. Un, ja pēc tā cilvēks nesaprot neko, viņu vienkārši var nolikt aci pret aci ar nāvi.

Tāpēc ieklausīsimies Visuma un Augstāko Spēku signālos, lai padarītu savu dzīvi labāku un mēs spētu izpildīt savu Zemes garīgo sūtību.

 
Kategorija: Noderīgi | Pievienoja: Sanistra (13.10.16)
Skatījumu skaits: 1348 | Atslēgvārdi: Visuma signāli, Dzīves signāli, Dieva signāli, Augstāko Spēku signāli
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz