Otrdiena, 30.11.21, 06:20Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Informācijas iegūšana

Bieži atbilde atnāk nojautas vai domas veidā, kas rodas jūsu smadzenēs momentā, kad jūs vismazāk to gaidāt. Tas var notikt, kā Stīvenam Spilbergam, pie automobiļa stūres vai brokastu laikā. Dažbrīd atbilde var tikt teikta priekšā "kā klusa balss no iekšpuses", kurš čukst jums: "Ejiet turp, iemēģiniet to, piezvaniet šim cilvēkam utt.

Spēja atpazīt šīs nojautas un ieklausīties iekšējā balsī atnāk ne uzreiz, tomēr ar laiku jūs to iemācīsieties. Nav ko bēdāties, ja sākumā jums ne viss sanāks. Vairākumam neviens nav skaidrojis, kā izmantot intuīciju, tādēļ nav jābrīnās, ka daudzi sākumā izjūt grūtības. Šī spēja ir līdzīga muskuļiem, kuri aug un top spēcīgāki no treniņiem. Jūs attīstīsiet intuīciju, atlicinot tai pienācīgu uzmanību, vēršoties pie tās, uzticoties tai un darbojoties, kad tā saka priekšā. Bet sākumā vajag ticēt tās eksistencei un sākt tajā ieklausīties.

Jūs kaut kad esat pastaigājāties pa mežu ar cilvēku, kas lieliski pārzina putnus? Viņš pamanīs desmit putnus, tai laikā, kad jūs redzēsiet tikai vienu. Viņa acs jau ir ietrenēta, un viņš zina, ko meklē. No pastāvīgas prakses viņa dzirde kļuvusi daudz asāka. Tas pats notiek ar intuīciju. Uzmanīgi sekojiet un ieklausieties tajā, kas notiek iekšpus jums. Sākumā jūs, iespējams, izlaidīsiet lielu daļu no tā, ko saka priekšā jums intuīcija, bet drīz vien iemācīsieties dzirdēt viņu. Tas ir daudz vienkāršāk, nekā jums liekas. Viss, kas no jums vajadzīgs, - ir nedaudz prakses un ticība.

Ļoti bieži intuitīvas idejas atnāk pie mums miegā. Dakteris Frederiks Bantings, spožs Kanādas ārsts, atklāja ķīmisko insulīna sastāvu miegā. Viņš precīzi nosapņoja visus tos soļi, kurus vajadzēja izdarīt, lai atklātu formulu, kura tik ilgi slīdēja no viņa projām. Šujmašīnas izgudrotājs Elias Hou strādāja pie tās projekta daudzus gadus, bet, lai varētu pabeigt savu izgudrojumu viņam pietrūka viena maza detaļa, kuru viņš nekādi nevarēja izdomāt. Reiz naktī viņš nosapņoja, it kā viņu aplenca mežoņi, kuri lidināja uz viņu dīvainus šķēpus - katra šķēpa beigās bija atvere. Hou pamodās ar stingru lēmumu - uztaisīt uz adatas beigām austiņu! Šī mazā detaļa kļuva par atslēgu uz šujmašīnas izgudrošanu.
Zemapziņa var teikt priekšā lēmumus ikreiz dažādi, bet jūs vienmēr jutīsiet, ka saņemat intuitīvu informāciju, pēc idejas kvalitātes, kā arī pēc esošajām sajūtām. Prieks, pārliecība un sajūtas, kuras pārpilda jūs, : "Lūk tā atbilde"! - tieši šīs izjūtas atšķir intuitīvas idejas no pārējām domām, kas rodas jūsu smadzenēs.

Kategorija: Garīgās spējas | Pievienoja: Sanistra (27.12.13)
Skatījumu skaits: 898 | Atslēgvārdi: informācija, intuīcija, Informācijas iegūšana
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz