Sestdiena, 17.11.18, 20:23Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 898

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Dziedinošais domu spēks


Domas, ko mēs turam galvā, un vārdi, kurus mēs izrunājam, pastāvīgi formē mūsēju pasauli un pieredzi. Daudziem no mums ir iesakņojies negatīvas domāšanas ieradums, un mēs neapzināmies kaitējumu, ko nodaram paši sev. 

Lasot/izrunājot kādu no šīm affirmācijām katru dienu, viss, kas tajās ir aprakstīts, noteikti piesaistīsies dzīvē! Galvenais ir ticēt tam, ka mēs izrunājam un aizdomāties par to, ko mēs runājam. 

Zemāk afarmācijas, kas palīdzēs mainīt savu dzīvi uz labāko pusi!

1. MANĒJĀ IZDZIEDĒŠANĀS JAU NOTIEK 

Mana gatavība piedot sāk manu izdziedēšanās procesu. Es ļauju savas sirds mīlestībai apmazgāt, attīrīt un izdziedināt mana ķermeņa katru daļiņu. Es zinu, ka esmu izdziedināšanās cienīga (cienīgs). 

2. ES UZTICOS SAVAI IEKŠĒJAI GUDRĪBAI 

Kad es nodarbojos ar ikdienišķām lietām, es ieklausos savā iekšējā balsī. Mana intuīcija ir vienmēr manā pusē. Es tai uzticos, tā vienmēr ir manī. Es esmu mierīga (mierīgs). 

3. ES ESMU GATAVA (GATAVS) PIEDOT

Piedošana sev un citiem cilvēkiem atbrīvo mani no pagātnes.Piedošana ir gandrīz visu problēmu risinājums. Piedošana ir mana velte sev. Es piedodu un atbrīvojos. 

4. ES ESMU DZIĻI APMIERINĀTA (-S) AR VISU KO ES DARU 

Katrs dienas brīdis man ir īpašs, jo es sekoju savējiem augstākajiem instinktiem un ieklausos savā sirdī. Es esmu mierīga (mierīgs) savā pasaulē un savās lietās. 

5. ES UZTICOS DZĪVES PLŪSMAI

Dzīve tek plūstoši un ritmiski, un es esmu tās daļa. Dzīve atbalsta mani un nes man tikai labu un pozitīvu pieredzi. Es ticu tam, ka dzīves plūsma atnesīs man augstāko labumu. 

6. MAN IR IDEĀLA DZĪVES VIDE 

Es redzu sevi, dzīvojošu brīnišķīgā mājā. Tā īsteno visas manas vēlmes un apmierina visas manas vajadzības. Tā ir brīnišķīgi izvietota un maksā tik, cik es viegli varu atļauties maksāt. 

7. ES VARU ATBRĪVOTIES NO PAGĀTNES UN PIEDOT VISIEM 

Es atbrīvoju sevi un visus savā dzīvē no veciem aizvainojumiem. Viņi ir brīvi, un es esmu brīva (brīvs) iet tālāk uz jaunu brīnišķīgu pieredzi. 

8. SPĒKS IR VIENMĒR KONCENTRĒTS ESOŠAJĀ BRĪDĪ 

Pagātne ir nodota aizmiršanai un tai nav pār mani nekādas varas. Es varu kļūt brīva (brīvs) tieši šajā mirklī. Šīs dienas domas rada manu nākotni. Es visu kontrolēju un atgriežu sev savu spēku. Es esmu mierīga (mierīgs) un brīva (brīvs). 

9. ES ESMU MIERĪGA (MIERĪGS), TĀS VIENKĀRŠI IR IZMAIŅAS 

Es pārvaru visus šķēršļus ar prieku un vieglumu. Nodzīvotais attīstās lieliskā jaunā pieredzē. Mana dzīve top arvien labāka un labāka. 

10. ES GRIBU IZMAINĪTIES 

Es gribu atbrīvoties no vecām negatīvām pārliecībām. Tas, kas aizšķērso man ceļu - ir tikai domas. Manas jaunās domas ir pozitīvas un radošas. 

11. TĀ IR TIKAI DOMA, BET DOMU VAR IZMAINĪT 

Mani neierobežo domas par pagātni. Es rūpīgi izvēlos savas domas. Pie manis pastāvīgi atnāk jauna sapratne, un es mācos pa jaunam skatīties uz pasauli. Es gribu mainīties un attīstīties. 

12. KATRA MANA DOMA VEIDO MANU NĀKOTNI 

Visums pilnībā atbalsta katru domu, ko es izvēlos un kurai ticu. Es esmu apveltīts ar savu domu neierobežotu izvēli. Es izvēlos līdzsvaru, harmoniju un mieru, un es paužu to savā dzīvē. 

13. NEKĀDU PĀRMETUMU 

Es atbrīvojos no centieniem apvainot kādu, lai kurš vai kas tas nebūtu, ieskaitot sevi. Mēs visi cenšamies pēc iespējas labāk izmantot savas zināšanas, sapratni un informētību. 

14. ES ATLAIŽU VISAS GAIDAS 

Es peldu pa dzīvi viegli un ar mīlestību. Es mīlu sevi. Es zinu, ka uz katra dzīves pagrieziena mani gaida tikai labais. 

15. ES REDZU SKAIDRI 

Es ar gatavību piedodu. Es iedvešu mīlestību savā redzē un skatos uz visu ar līdzjūtību un sapratni. Mana skaidrā sapratne atspoguļojas manā pasaules redzējumā. 

16. ES JŪTOS MIERĪGI VISUMĀ, UN DZĪVE MANI MĪL UN ATBALSTA 

Es ieelpoju dzīves pilnību un bagātību. Es ar prieku novēroju, cik dāsni dzīve atbalsta mani un dod man daudz vairāk labo, nekā es varu iztēloties. 

17. MANA DZĪVE IR SPOGULIS 

Cilvēki manā dzīvē patiesībā ir mans atspoguļojums. Tas dod man iespēju augt un attīstīties. 

18. ES NOLĪDZSVAROJU SEVĪ VĪRIŠĶO UN SIEVIŠĶO SĀKUMU 

Manas būtības sievišķais un vīrišķais sākums atrodas pilnīgā līdzsvarā un harmonijā. Es esmu mierīga(mierīgs), un viss ir labi. 

19. BRĪVĪBA IR MANAS DIEVIŠĶĀS TIESĪBAS 

Es esmu brīva (brīvs) savā domāšanā un varu izvēlēties tikai labas domas. Es paceļos pār pagātnes ierobežojumiem un iegūstu brīvību. Tagad es topu par visu to, kam tiku radīta (radīts). 

20. ES ATMETU VISAS BAILES UN ŠAUBAS 

Tagad mana izvēle: atbrīvot sevi no visām postošajām bailēm un šaubām. Es pieņemu sevi un radu mieru savā dvēselē un sirdī. Es esmu mīlēta (mīlēts) un aizsargāta (aizsargāts). 

21. DIEVIŠĶAIS SAPRĀTS VADA MANI 

Visa šī diena man palīdz izdarīt izvēli. Dievišķais saprāts pastāvīgi vada mani, lai es varu sasniegt savus mērķus. Es esmu mierīga (mierīgs). 

22. ES MĪLU DZĪVI 

Manas neatņemamas tiesības no dzimšanas - dzīvot pilnīgi un brīvi. Es dodu dzīvei tieši to, ko gribu saņemt no dzīves. Es esmu laimīga (laimīgs), ka es dzīvoju. Es mīlu dzīvi! 

23. ES MĪLU SAVU ĶERMENI 

Es radu mieru savā dvēselē, un mans ķermenis atspoguļo manu sirdsmieru ideālas veselības veidā. 

24. SAVAS PIEREDZES KATRU DAĻIŅU ES PĀRVĒRŠU IESPĒJĀ 

Katrai problēmai ir risinājums. Visa mana pieredze piešķir man iespējas mācīties un augt. Es esmu mierīga (mierīgs). 

25. ES ESMU MIERĪGA (MIERĪGS) 

Dievišķs miers un harmonija apvij mani un mīt manī. Es jūtu iecietību, līdzjūtību un mīlestību pret visiem cilvēkiem, ieskaitot sevi. 

26. ES VIEGLI PIELĀGOJOS 

Es esmu atvērta (atvērts) visam jaunajam un mainīgajam. Katrs mirklis piešķir jaunu brīnišķīgu iespēju pietuvoties tam, kas es esmu. Es peldu pa dzīves plūsmu viegli un brīvi. 

27. TAGAD ES KĻŪSTU AUGSTĀKA PAR BAILĒM UN CITU CILVĒKU IEROBEŽOJUMIEM 

Mans lēmums rada manu pieredzi. Es neesmu ierobežota (ierobežots) savā spējā radīt labo savā dzīvē.

28. ES ESMU MĪLESTĪBAS CIENĪGA (CIENĪGS) 

Man nav jācenšas nopelnīt mīlestību. Es esmu mīlestības cienīga (cienīgs) tāpēc, ka eksistēju. Apkārtēji atspoguļo manu personīgo mīlestību pret sevi. 

29. MANAS DOMAS IR RADOŠAS 

Es saku "Prom"! jebkādai negatīvai domai, kura ienāk manās smadzenēs. Nevienam cilvēkam, nevienai vietai,nevienai lietai nav varas pār mani, jo es esmu vienīgā, kura rada savas domas. Es radu savu realitāti un visu, kas ir tajā. 

30. ES DZĪVOJU PASAULĒ AR SAVU SEKSUALITĀTI 

Es baudu savu seksualitāti un savu ķermeni. Mans ķermenis ir pilnīgs man šajā dzīvē. Es apskauju sevi ar mīlestību un līdzjūtību. 

31. ES DZĪVOJU PASAULĒ AR SAVU VECUMU 

Katrs vecums ir apveltīts ar personīgiem īpašiem priekiem un pārdzīvojumiem. Mans vecums vienmēr ir pilnīgs dotajai vietai manā dzīvē. 

32. PAGĀTNE IR AIZGĀJUSI UZ VISIEM LAIKIEM 

Šī ir jauna diena. Diena, kurā es nekad neesmu dzīvojusi agrāk. Es palieku tagadnē un baudu tās katru mirkli. 

33. ES ATBRĪVOJOS NO JEBKĀDAS KRITIKAS 

Es atdodu tikai to, ko vēlos saņemt pretī. Mana mīlestība un atzinība atgriežas pie manis katru dzīves mirkli.


Kategorija: Garīgās spējas | Pievienoja: Sanistra (21.08.15)
Skatījumu skaits: 929 | Atslēgvārdi: Afarmācijas
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz