Otrdiena, 30.11.21, 05:15Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Matu enerģētika

Mati uztver kosmisko enerģiju. Tie kā savdabīgas antenas, ne tikai uztver enerģiju, bet arī to virza. Visvairāk informāciju satur matu galiņi - gan pozitīvo, gan negatīvo. Tāpēc pēc smagas slimības vai pēc dzīves neveiksmju un stresu situāciju un citām kataklizmām, iesaka matus apgriezt vai pat nodzīt pavisam. Cilvēkam psiholoģiski ir vieglāk atbrīvosies no nevēlamas pagātnes vai slimības smaguma.

Katram cilvēkam mati ir tikpat individuāli, kā pirkstu nospiedumus, tāpēc ka matos saglabājas informācija par saimnieku. Šodien kriminālistikas speciālisti var noteikt pat pēc viena mata vai ir bijusi īpašniekam saikne ar narkotikām - viņš lietojis pats vai pārdevis citiem. Mati, kā savdabīgas spēcīgas kosmiskas antenas, ir spējīgas enerģētiski uzlādēt savējo saimnieku. Austrumu gudrie, mūki ir spējīgi koncentrēt enerģiju savējos garajos matos, tā iegūstot milzīgu spēku, enerģiju, kura pat var nogalināt savējo pretinieku, piemēram, austrumu cīņas mākslā var salauzt pretiniekam kāju vai roku. Tāpat ir tautas, kuras iegūto matu enerģiju pilnā mērā izmanto apzināti uz ļaunu. Iegūstot matus, tos lēnām dedzina, tai pat laikā domājot par savējo ienaidnieku, kā viņš mirst mokpilnā nāvē.

Ne velti mūsdienās ir saglabājies ticējums - pirms kāda svarīga notikuma, lietas vai eksāmena nedrīkst skūt matus un bārdu. Mati, kā antenas, saņem informāciju no ārpasaules, tāpat no informatīvā zemes lauka - par pagātni, tagadni, nākotni. Šī visa informācija ir vajadzīga, piemēram, skolniekiem eksāmena laikā. Tas nozīmē, ka vajadzīgā momentā skolniekam vai studentam neparādīsies pēkšņa sapratne, kā atbildēt vai izrēķināt kaut kādu uzdevumu, viss var aizmirsties.

Matus var griezt tikai pilnā Mēnesī, tāpēc ka tieši tad negatīvā enerģija uzsūcas matu galiņos un labi no tā atbrīvoties. Griežot matus jaunā vai dilstošā Mēnesi saņemam apgriezto efektu, nogriežam visu labo, ko mums vajag, pēc tā slikti jūtamies.

Ja sāk izkrist mati, pamēģiniet izdarīt sekojošo: paprasiet cilvēkam, kuram ir biezi, skaisti mati vienu matu šķipsnu. Viņam to ir jāiedod brīvprātīgi, nepiespiesti. Ielieciet šo matus nepāra skaitlī 150 gr uzlādētā ūdenī un atstājiet nostāvēt 3 dienas. Pēc tā šo šķidrumu vajag ieberzēt savējos matos.

Noderīgi nogrieztos matus un nagus nemest ārā, bet vislabākais sadedzināt, lai tie nenonāktu ienaidnieku rokās. Nogrieztos matus var aizskalot ar ūdeni, tāpēc ka saikne, kas savieno matus ar cilvēku eksistē tik ilgi, kamēr eksistē matu bioloģiskās šūnas, kā arī tikmēr, kamēr nogrieztie mati nav nonākuši ūdenī. Ūdens var nodzēst un izlādēt jebkādu bioloģisku informāciju. Ūdens iznīcina enerģētisko saikni starp nogrieztajiem matiem un īpašnieku.

Senos laikos nogrieztos matus ieraka zem kāda enerģētiski pozitīva koka - priedes vai ozola. Caur šiem matiem cerēja iegūt labu enerģiju, tāpēc ka ozols, priedes un citi koki skaitījās spēcīgi enerģijas donori.

Mati ir saistīti ar emocionālo un mentālo informāciju.
Gari biezi mati liecina par īpašnieka veselību, aplauzti, bez spīduma liecina par sliktu veselību, plikpauri dzīvo mazāk kā biezu matu īpašnieki.

Kategorija: Enerģētika | Pievienoja: Sanistra (12.01.14)
Skatījumu skaits: 1602 | Atslēgvārdi: matu nozīme, mati un maģija, mati, matu enerģētika
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz