Svētdiena, 28.11.21, 02:27Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Lotosa mudra
             
                              


Lotoss ir brīnišķīgs un neparasts zieds. Viņš rodas diezgan duļķainā ūdenī, bet naktī viņa ziedlapiņas aizveras un viņš iegremdējas ūdenī. Bet, kad lotoss plaukst atkal (agri no rīta), netīrumi no ūdens it nemaz nesabojā viņu. Viņš paliek vienalga skaists un pasakains, tīrs un šķīsts. Lotoss ir laimes un harmonijas, mīlestības un savstarpējas saprašanās simbols. Uzziniet, kā izmainīsies jūsu pasaule, ja šī burvju puķe atplauks iekšpus jums.

Priekš kā ir šis zieds.

Šī mudra - šī zieda radīšanas savdabīgs rituāls sevī. Kad jūs ļausiet ziedam atplaukt ar mudras palīdzību, viņš pastiprinās jūsu mīlestības magnētismu, padarīs jūs valdzinošu un pievilcīgu un... atpestīs no vientulības!

Mudras izpildes tehnika.

Šī mudra tiek pildīta 4 etapos:

1. Paceliet rokas krūšu līmenī un savienojiet delnu pamatnes un visu pirkstu spilventiņus vienu ar otru tā, it kā jūs saliktu rokas puķes pumpura formā. Iedomājieties ka šis lotosa pumpurs ir jūsu vientuļā sirds.

2. Pēc tam "atveriet puķi": atstājiet savienotas delnu pamatnes, atstājiet savienotus mazo pirkstiņu un īkšķu spilventiņus. Pārējos pirkstus iztaisnojiet un ieplesti sakārtojiet. Jums vajag, lai sanāk it kā atplaukušas lotosa puķes veidols. Veiciet 4 dziļas ieelpas un izelpas. Ar katru ieelpu jūsu iekšējā puķe atveras un apmirdz jūsu sirdi ar spilgtu gaismu. Jūs jūtat prieku, laimi, mīlestību. Visa jūsu iekšējā pasaule izstaro mīlestību. Tā atplaukst jums iekšā un ap jums.

3. No jauna salieciet rokas ziedpumpurā.

4. No "roku stāvokļa ziedpumpurā": salieciet pirkstus tā, lai visi nagi saskartos viens ar otru. Pēc tam savienojiet pirkstus no aizmugures. Atslābiniet un atvienojiet rokas. Atkārtojiet šos 4 etapus no jauna vairākas reizes. Jo biežāk jūs pielietosiet šo mudru, jo ātrāk iegūsiet rezultātu.

 
Kategorija: Enerģētika | Pievienoja: Sanistra (24.09.16)
Skatījumu skaits: 1057 | Atslēgvārdi: mudra, lotosa mudra
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz