Otrdiena, 30.11.21, 06:32Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Enerģijas pārpilnība vai trūkums?

Cilvēka enerģija pieaug, kad viņš mīl dzīvi un tiecas harmoniski attīstīties. Ļoti bieži cilvēki, kuri līl dzīvi izdzīvo pašos nelabvēlīgākajos nosacījumos, tur, kur aiziet bojā parasti ļaudis, nerunājot nemaz jau par čīkstuļiem.

Manējais priekšnieks stāstīja man par partizānu, kuru vācieši trīsreiz ķēra divus gadus ilgi,šāva trīsreiz un ieraka, bet viņš izrāpās no zemes vai uz viņa stenām atsaucās vietējie iedzīvotāji, arī izraka, apsaitēja viņu. "Tādu dzīvespriecīgu cilvēku es vairāk neesmu saticis - stāstīja man priekšnieks, - viņam tad aptuveni sešpadsmit gadi bija, bet pēc kara viņš apprecējās un strādāja, viņa mīlestību pret dzīvi visus apkārtējos atbalstīja, bija kauns par niekiem sūdzēties".

Cilvēka enerģija palielinās, kad viņš apzinās un apkārtējas pasaules skaistumu un diženumu. Ne veltīgi cari, karaļi un citi " šīs pasaules spēcīgie" aplenca sevi ar skaistumu, mākslas priekšmetiem, skaistām pilīm un parkiem - viss tas uzturēja to spēku un enerģiju.

Visticamāk, tādēļ neizsīkst tūristu plūsma, kas grib paskatīties uz pašām skaistākajām vietām un būvēm uz planētas.

Redzesloka paplašinājums, jaunu zināšanu un prasmju iegūšana tāpat paceļ cilvēku uz jaunu enerģētikas līmeni, palielina viņa enerģētiku un dzīves spēkus. Var atcerēties, cik spēkus atdod studenti mācību sesijas laikā - vairākums no tiem visnopietnāk iedziļinās priekšmetā tikai eksāmenu  priekšvakarā - un enerģētikas paaugstinājums ļauj tiem dzīvot īpaši intensīvu dzīves veidu, veiksmīgi noliekot vienu eksāmenu aiz cita.

Bet izgudrotāji? Gleznotāji un dzejnieki? Iedvesmu izsauc organismā vētrains enerģētikas uzplaiksnījums, kurš ļauj radīt ģeniālus izgudrojumus!

Cilvēka enerģētikai un viņa fiziskajam ķermenim ir jāatrodas līdzsvarā, tikai paretam ir nedaudz jānovirzās uz to vai citu pusi, lai turpinātu harmonisku attīstību. Piemēram, ja cilvēkā ir daudz enerģijas, bet viņš slikti ir attīstīts fiziski - tad enerģija nevarēs tecēt iekšpus ķermeņa viegli un brīvi, radīsies "korķi", kuru vietās ir iespējami iekaisumi un labdabīgu audzēju rašanās.

Ļoti svarīgs turēt tīrībā un kārtībā ne tikai savējo fizisko ķermeni, bet arī enerģētisko ķermeni , lai nebūtu veselības traucējumi. Atkārtošos vēlreiz, ka tas ir patiešām ļoti svarīgi, jo sākumā saslimšanas izpaužas enerģētikas līmenī, kad to var pietiekami viegli izlabot, un tikai pēc tam, pēc attīstības un piestiprināšanās enerģētikas līmenī, saslimšanas izpaužas fiziskajā līmenī. Dažbrīd saslimšanas pazīmes var redzēt uz vienkāršas fotogrāfijas, par vienu no tādiem gadījumiem rakstīja avīzes vairāk kā simts gadus atpakaļ.

Sieviete ienāca fotogrāfiju salonā, lai izveidotu portretu uz savu dzimšanas dienu. Kad fotogrāfs parādīja negatīvu un izveidoja bildi, viņš bija šausmīgi uztraukts: visa sievietes seja tika bojāta ar "bakām". Fotogrāfs vairākas dienas mēģināja izlabot fotogrāfiju, bet viņam tas neizdevās. Viņš uzrakstīja sievietei vēstuli ar atvainošanos un paprasīja atnākt laikā, ērtā viņai, lai izdarītu jaunu fotogrāfiju uz iestādes rēķinu. Pēc nedēļas pie viņa atnāca šīs sievietes brālis un sacīja, ka viņa nomira no bakām. Fotogrāfija, kas tika izdarīta pirms dažām dienām līdz saslimšanas attīstībai, jau parādīja savu eksistenci.

Tāpat iepriekš traumētu enerģētiku rāda fotogrāfijas, kas ir izdarītas pēc Kirliāna metodes. Var paspēt pieņemt mērus un izārstēt saslimšanu pašā sākumā.

Cilvēka enerģētika nav sastingusi un noteikta reizi un uz visiem laikiem - tā vienā mirklī reaģē uz apkārtējās vides izmaiņām, uz mijiedarbību ar apkārtējiem ļaudīm, dzīvniekiem, augiem un dabu. Pastāvīgi izmainoties, tā tiecas uzturēt cilvēku harmonijā ar apkārtējo pasauli, atgriežoties pie īpaši optimālām nozīmēm. Piemēram, cilvēks pasēdēja uz soliņa zem papeles - viņa enerģētika atslāba. Pēc neilga laika pēc papeles iedarbības noņemšanas viņa no jauna iegūs agrākās nozīmes. Veselam cilvēkam vajadzēs pavisam nedaudz laika, lai atjaunotos, novājinātam - vairāk, lai nonāktu normālā stāvoklī; viņš vēl kādu laiku var justies vājš. Ja ilgi sēdēt zem papeles, tad var pacelt savējo arteriālo spiedienu. Bet tas nenozīmē, ka papeles enerģētika ir slikta vai kaitīga, dažos gadījumos papele uzstājas dziednieka lomā un pat glābj cilvēku no slimībām, nervu traucējumiem un depresijām.

Dažus gadus atpakaļ jaunu sievieti Ļenu piekrāpa vīrs. Sacīja, kas aizbrauc uz ilgstošu komandējumu, bet pats aizgāja dzīvot pie citas sievietes un nomainīja darbu. Pēc mēneša Ļena satika agrāko vīra priekšnieku un viss noskaidrojās. Vīra krāpšana satrieca Ļenu, viņa vienā laidā skaļi raudāja un nevarēja strādāt un rūpēties par divām mazām meitiņām. Bērnus uz laiku paņēma pie sevis viņas māte, bet Ļenai mēģināja palīdzēt, bet pēc tam, kad beidzās tabletes, asaras atkal lija pār tās vaigiem. Izglāba sievieti draudzene. Viņa veda Ļenu pie papelēm pie piebrauktuves un lika dažas minūtes stāvēt un apkampt resno papeles stumbru. Pēc nedēļas sieviete atkopās, varēja parādīties darbā, bet drīz vien paņēma meitenes un pati sāka vest tos uz bērnudārzu. Kad aizvainojums uz vīru tapa neciešams, Ļena no jauna apskāva papeli. Pakāpeniski krāpšanu sāka atcerēties tikai dažbrīd, kā ļaunu sapni. Sieviete saņēma sevi rokās, izšķīrās no vīra, bet pēc dažiem gadiem no jauna apprecējās un tagad ir laimīga. Viņa uzskata papeli par savas laimes koku, viņai pat briesmīgi padomāt, kas varēja atgadīties ar tās meitenēm, ja vien viņa grimtu savu pārdzīvojumu un aizvainojumu purvā. Uz vienu vecāku pensiju izdzīvot bija sarežģīti.

Enerģētika praktiski nekad sākotnēji nemēdz būt kaitīga vai labvēlīga, viss ir atkarīgs no konkrētas situācijas un cilvēka. Pilsētu un galvaspilsētu vairākums ir radušās salauztas zemes garozas vietās ar paaugstinātu enerģētiku. Iedzīvotāji daudz slimos, un to dzīve saīsināsies, ja tie nevarēs tikt galā ar tādas vietas paaugstināto enerģētiku, bet pilsēta plauks un piesaistīs pie sevis arvien vairāk un vairāk jaunu ļaužu.

Dažbrīd enerģijas pārpilnību vai trūkums organismā var noteikt, analizējot cilvēka sapņus.

Enerģijas pārpilnība:

- Cilvēks miegā dzied, spēlē uz mūzikas instrumentiem un dzird mūziku.

- Josta vai siksna uz vidukļa spēcīgi spiež, to ir neiespējami noņemt. Tādā sapnī cilvēks jūt, kā viņa jostasvieta dala ķermeni uz divām daļām.

- Sapņo, ka kalnāji, klintaines, akmeņi atrodas virs galvas.

- Sapņo par pakalniem un puduriem.

- Rādas upju palienes.

- Rādas mežu krūmi un taiga.

Enerģijas trūkums:

- Miegā cilvēks redz klinšainas, akmeņainas aizas. Mājās un ēkas, kas sagruvušas no laika. Ja rādas ruīnas zem lietus un vēja - tad cilvēks vai nu ir saslimis, vai atrodas uz saslimšanas robežas. Īpašu uzmanību ir jāatlicina aizkuņģa dziedzerim vai liesai.

- Rādas plūdi, sapņo, ka cilvēks stāv uz bezdibeņa malas, tukšumā.

- Sapņo, kas moka bads un spēcīgas slāpes, miegā redz kupli klātu galdu.

- Rādas kalnaini līdzenumi ar krūmiem un kokiem, kas stāv ūdenī.

- Bezmiegs, vai diskusijas miegā, strīdi, kautiņi.

- Ja spēcīgs enerģijas apsīkums: savējā ķermeņa plosīšana miegā.

- Sapnī cilvēks redz upes, rūpnīcas. Nopūtas un stenas miegā, skumjš stāvoklis.

- Miegā cilvēks redz šaurus ceļus, šauras ejas, gaiteņus, pārceltuves.

Enerģētikas organisma balansa atjaunošanai var izdarīt no rīta tādu vingrinājumu:

Vingrinājums organisma enerģētikas balansa atjaunošanai.

Stāvēt kājās taisni, ar taisnu mugurkaulu un iedomāties, ka kristāldzidra tīra lāse ir nonākusi galvas centrā, lēnām nolaidusies pa mugurkaulu līdz astes kaulam un tad lēnām ceļas pa viņu augšā un apstājās virs galvas. Vajag pietuvināt pie lāses kreiso roku un sajust viņu 5 sekundes ilgi. Ja lāse vēsa - tu esi vesels, ja silta - nav harmonijas organismā, notiek cīniņš pašam ar sevi. Ir jāharmonizē savs emocionālais stāvoklis.

Kategorija: Enerģētika | Pievienoja: Sanistra (22.01.14)
Skatījumu skaits: 1732 | Atslēgvārdi: enerģijas trūkums, enerģijas pārpilnība, enerģija
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz