Otrdiena, 30.11.21, 06:21Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Enerģētiskā meditācija

Vairākus tūkstošgades daoisma Meistari ir centušies atrast ceļus, kas novestu pie veselības un laimes. Viņi meklēja un atrada maģiskas tinktūras, eliksīrus, esences no ziediem, bet nonāca pie tā, ka ir vajadzīgs arī iekšējs spēka avots. Viņi atklāja, ka iekšējā cilvēka pasaule ir līdzīga ārējam Visumam un tam ir milzīgs spēka krājums. Meistari nonāca pie tā, ka cilvēkam vajag iemācīties pārvaldīt iekšējo pasauli, tādēļ, lai iegūtu saikni ar ārējo Visumu. Viņi tāpat atklāja, ka uz katru cilvēku tam piedzimstot, uz tiem sāk ietekmēt noteikta zvaigžņu grupa, un zvaigžņu enerģija ir nepieciešama cilvēkam ikdienā. Bez zvaigžņu enerģijas, cilvēkam ir nepieciešama Kosmiskā enerģija un Zemes enerģija, kura ietver sevī augu, dzīvnieku, minerālu un ūdens enerģiju. Sākotnēji ļaudis tika noskaņoti uz lielu enerģijas daudzuma pārņemšanu, bet ar laiku zaudēja šo spēju un sāka saņemt mazāk par 10 procentiem, atšķirībā no augiem un dzīvniekiem. Tā kā enerģijas patēriņš cilvēkiem ir ierobežots, ļaudis var atjaunot enerģijas krājumu, pārtiekot ar augiem un dzīvniekiem. Bez tā cilvēks var pielietot dažas metodes, kas ļauj palielināt ķermeņa enerģētiku.

Tam ir daži veidi:


* noskaņošanās uz spēka pārņemšanu tieši, enerģētikas meditāciju un speciālu metodiku ceļā
* iekšējo enerģiju līdzsvarošana
* vājo organisma pušu atklāšana un to pārveidošana spēkā
* atbrīvošanās vai negatīvo enerģiju transformācija, tai skaitā emociju


Šodien Jūs varat iepazīties ar vienu no enerģētikas meditāciju liela daudzuma, lai pārņemtu enerģiju no apkārtējās vides.

Brīdinājums: meditācijas apraksts ir dots ar iepazīstināšanas mērķi. Ja Jūs gribat pielietot to praksē, lai izvairītos no negatīvām sekām, nepieciešams sākt ar dažām minūtēm, uzmanīgi novērojot savu stāvokli un pakāpeniski palielinot meditācijas laiku.

1.stadija. Apsēžaties ar seju uz austrumiem ar aizvērtām acīm. Dziļi ieelpojiet caur degunu, piepildot plaušas no lejas augšā (no sākuma tiek paplašināts vēders, tad krūškurvis, tad paceļas pleci). Aizturiet elpu cik iespējams, pēc tam viegli izelpojiet caur muti apgrieztajā kārtībā. Atkārtojiet šo ciklu vairākas reizes.
2.stadija. Atgriežaties pie normālas elpošanas un ar noturīgu skatienu skatāties uz sveces liesmu vai jebkādā mirgojošā gaismā.
3.stadija. Ar aizvērtām acīm pieceļaties, ļaujot ķermenim atslābināties. Jūs sajutīsiet smalku iekšēju enerģiju.
4.stadija. Atgulieties uz muguras, nolieciet rokas pa malām, guliet mierīgi.

Meditācijai ir piemērota mierīga mūzika. Pēc meditācijas jums ir jāsajūt vieglums un svaigums iekš ķermeņa.

Kategorija: Enerģētika | Pievienoja: Sanistra (29.12.13)
Skatījumu skaits: 806 | Atslēgvārdi: meditācija, enerģētika, enerģētiskā meditācija
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz