Sestdiena, 17.11.18, 20:12Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 898

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Biolauka attīrīšanas mantra

                                        


   Atbrīvoties no negatīvas enerģijas var ar vienkāršu mantru palīdzību. Biolauka vibrācijas izrunājot atslēgu vārdus iegūst spēcīgu attīrīšanas enerģētiku.
   Apmaiņa ar enerģijām starp cilvēkiem notiek pastāvīgi. Tās atrodas nepārtrauktā mijiedarbībā un ir iekļautas vienotā enerģētikas pasaules ainavā. Pozitīva enerģija veicina veselības, karmas uzlabošanos un labvēlīgi ietekmē cilvēka dzīves darbības. Bet, izņemot pozitīvu smalkajā pasaulē, eksistē arī negatīva enerģija. Tā postoši iedarbojas uz biolauku.
   Eksistē daudz veidu kā noteikt negatīvas iedarbības. Mēdz būt noteikti simptomi, kas norāda uz ietekmi no ārpuses. Tie ir asi veselības traucējumi, rakstura izmaiņas uz slikto pusi, pastāvīgas neveiksme dzīvē un mīlestībā. Un te palīdzēt var mantras.
   Izsenas prakses pierāda, ka pie noteiktām iemaņām un mantras vārdu pareizas izrunas šie vārdi iedarbojas uz cilvēka enerģētikas plūsmām un attīra biolauku. Šīs skaņas ir spējīgas izdzīt ne tikai sliktas ietekmes, bet arī palīdz atbrīvoties no dažādām būtnēm un iemītniekiem (lavrām un tml.).
 
Attīrīšanās mantra no negatīva.

   Lai nodarbotos ar savas auras attīrīšanu, vajag sagatavoties. Noskaņojieties uz mieru un ieslēdziet atslābinošu mūziku. Kvēpinājumi vai sveces palīdzēs sasniegt nepieciešamo pustransa stāvokli. Mantras teksts ir izdziedams izstiepti un domīgi. Koncentrējieties uz savu problēmu un iztēlojieties to melna sabiezējuma veidā. Dziedājumu vizualizējiet sudrabota pārklāja veidā, kas pārklāj svešo substanci un izšķīdina savā gaismā. Mantras teksts:
 
OM ŠIR KALI NAMAHA FORAM

   Saskaņā ar mācību, akcentu vajag likt uz pēdējo vārdu. Sanāk, it kā jūs kāpjat lejā no kalna, palielinot apgriezienus. Šo vārdu nepārtraukta atkārtošana rada savdabīgu spirāli, kas ievelk sevī visu negatīvu, atbrīvojot jūs no smagās nastas.
   Vārdu varenības pastiprināšanai izmantojiet dzīvu ūdeni. Pievienojiet tam sāls šķipsnu un nomazgājieties pēc rituāla. Sāls atbaidīs negatīvos spēkus, ūdens neļaus negatīvam aizkavēties.


 
Kategorija: Enerģētika | Pievienoja: Sanistra (29.01.17)
Skatījumu skaits: 666 | Atslēgvārdi: enerģētikas attīrīšana, Mantra, biolauka attīrīšana, negatīvs, attīrīšanā no negatīva
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2018 | Uzturēšanu nodrošina uCoz