Otrdiena, 30.11.21, 05:16Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Aura, biolauks, enerģētika..

Visu eksistējošo uz pasaules – cilvēku, lauvu, zivi, akmeni, māju vai planētu – aptver individuāls enerģētiskais lauks. Sauc šo lauku par enerģētiku vai bioenerģētiku (dzīvām būtnēm). Lauka īpašības ir līdz galam neizpētītas, bet tam, lai izmantotu dzīva vai nedzīva enerģētiku saviem mērķiem, praktiskas zināšanas par to ir pilnībā pietiekamas. Visa cilvēka dzīve sastāv no enerģijas un informācijas apmaiņas ar apkārtējo vidi. Cilvēks, kas māk izdarīt to labāk par citiem, vairāk harmoniski iekļaujas apkārtējā pasaulē un saņem vairāk veiksmes, materiālu un garīgu labumu, laimi un veselību. Lai uzlabotu personīgo dzīvi, ir jāiemācās dzīvot harmonijā ar dabas enerģētiku.

Austrumos enerģētiku dēvē par ci, či, prana un daudz tūkstošgades izmanto veselības atjaunošanai, dzīves un laimes panākumu uzlabošanai un saglabāšanai.

Eksistē iedzimta cilvēka enerģētika, tās spēks ir atkarīgs no vecāku veselības un to enerģētikas. Veselība, izturība, ilgstoša dzīve, spēcīga enerģētika – tiek pārmantota un sastāda aptuveni pusi no esošajām organisma īpašībām. Otru pusi iegūst pats cilvēks dzīves procesā un tā atkarīga no dzīves kvalitātes un uzvedības. Iespaido iedzimto enerģētiku apaugļošanās vieta (nelabvēlīgu vietu enerģētika novājina vecāku un to nākamā bērna enerģētiku), apaugļošanās laiks un debesu spīdekļu izkārtojums. Tajā nav mistikas - dabiskais Zemes pavadonis spēcīgi iespaido gan pieaugušu cilvēku, gan vēl nedzemdēto zīdaini. Aptumsumu laikā tiek izjaukta dabiskā enerģētika, bērna apaugļošanās vai viņa dzimšana tādās dienās rada problēmas tālākā dzīvē. Dzimšanas mēnesis un gads pie pārējiem vienādajiem nosacījumiem tāpat iespaido cilvēka iedzimto organisma enerģētiku. Ļaudīm, kas ir dzimuši aktīvas Saules gadā, tā būs spēcīgāka, noturīgāka pret ietekmēm. Ļaudīm, kas ir dzimuši periodā no 10 marta līdz 20 martam (atkarībā no gada), ir enerģētika, kas pievelk pārbaudījumus, - tiem svarīgāk, nekā citiem, nodarboties ar tās "attīrīšanu", pavadīt daudz laika  fiziskā darbā, staigāt basām kājām. Bērniem, kas ir dzimuši augustā, ir spēcīga enerģētika un spēcīgāka veselība, nekā bērniem, kas ir dzimuši citos mēnešos. Attīstībai un cilvēka organisma bioenerģētikas saglabāšanai ir svarīga dzīves vieta, dzīves veids un domāšana, uzturs.

Katram cilvēkam ir personīgā enerģētika un savējais biolauks, personiskā aura, pēc kuras var noteikt, kāda viņam ir veselība, attīstība un garastāvoklis.

Vesela cilvēka biolaukam ir olveida forma un iziet aiz fiziskā ķermeņa robežām, parasti attālumā no četrdesmit centimetriem līdz pusotram metram. Ekstremālos nosacījumos šis biolauks var saspiesties (izveidojot tā saucamo aizsardzības kapsulu) vai palielināties (dažos gadījumos -  pat simtiem metru apkārt). Viņu sajūt (un dažbrīd pat redz) ekstrasensi un pat vienkārši jūtīgi ļaudis. Dažbrīd var izdzirdēt par kādu: "Viņš ienāca istabā, un kļuva šauri", - tas nozīmē, tādam cilvēkam ir spēcīga enerģētika un smalki jūtošie ļaudis to pamana. Notiek arī tā, kā jums uzreiz nepatīk cilvēks. Jūs viņu redzat pirmo reizi, nenieka par viņu nezināt, bet viņš nepatīk - un viss. Tas notiek visbiežāk, kad cilvēka enerģētika, kurš neiepatikās jums, stipri atšķiras no jūsu, pie tam saskarsme ar tādu cilvēku var novājināt jūsu veselību vai nervu sistēmu. Svešinieka enerģētikas novērtējuma vidējais laiks sastāda vienu desmito sekundes (pēc dažādu valstu pētījumu rezultātiem). Pa šo laiku mūsējās smadzenes paspēj novērtēt nepazīstamu cilvēku un noskaidrot viņa "saskaņotību" ar personīgo organismu un enerģētiku. Viss tas notiek uz dziļu izsenu procesu bāzes, un tikai pēc tam ieslēdzas saprāts un mēs sākam novērtēt viņu pēc mūsējas sabiedrības un personīgās audzināšanas morāles kritērijiem. Ne jau velti runā, ka pirmais iespaids -  ir pats pareizākais.

Cilvēks var būt pozitīvs no visām pusēm, bet enerģētikas nesavienojamība ne pie kā laba novest nevar.

Intuīcijas līmenī cilvēks vienmēr jūt, kas viņam pieiet, bet vairumā gadījumu ieslēdzas saprāts un intuīcijas čuksti noslāpējas. Materiālu labumu, komforta, varas sasniegšanai ļaudis upurē savējo veselību un labklājību, komunicējot ar ļaudīm, kuri tiem ir nepatīkami. Bet pēc tam brīnās - no kurienes rodas slimības? Meklējiet sev dzīvesbiedru "pēc dvēseles" - un tad jūs dzīvosiet garu un laimīgu dzīvi.

Ar ļaudīm, kas ir apkārt mums darbā un atpūtā, izdarīt to ir nedaudz sarežģītāk. Dažbrīd nākas komunicēt ar nepatīkamu cilvēku, un pēc tādām sarunām pēkšņi iestājas vājums vai apātija. Pirmais likums šeit: pacensties palikt mierīgam un pieklājīgam - tādā gadījumā enerģētiku ir ļoti sarežģīti sabojāt. Ja gan ļaut ieraut sevi emocionālā strīdā, tad jūs it kā "atklāsieties" un kļūsiet enerģētiski neaizsargāti, jūsu enerģētika kļūs ievainojama. Īpaši bieži no tādām situācijām cieš ļaudis ar vāju enerģētiku.
Organisma enerģētiku var un vajag attīstīt un palielināt, bet darīt to vajag piesardzīgi, nesteidzoties, ieteicams - zem zinoša cilvēka vai meistara vadības.

Normalizē organisma enerģētiku klasiska mūzika, tautiska mūzika un dziedāšana. Eksistē daži vienkārši veidi kā uzturēt personīgo enerģētiku normālā līmenī.

Normāla cilvēka enerģētika nav viendabīga un stabila, viņa pastāvīgi izmainās, reaģējot uz apkārtējas vides pārmaiņām un kompensējot negatīvas ietekmes, un tiecas uz stāvokli, kurš ir īpaši labvēlīgs organismam.

Trīs apakšējās čakras uzņem sevī Zemes enerģiju, bet trīs augšējās čakras - Kosmosa enerģiju. Anahatā enerģijas satiekas un līdzsvarojas. Ja pozitīvā vai negatīvā enerģijai novirzās, tad var runāt par cilvēka enerģētikas līdzsvara zaudējumu. "Zemes" enerģijas trūkums bieži izsauc sirds-asinsvadu sistēmas pataloģiju, bet "kosmiskas" enerģijas trūkums noved pie locītavu, mugurkaula slimībām.

"Zemes" enerģijas pastiprināšanai organismā eksistē liels vingrinājumu daudzums, bet pats vienkāršākais - paieties basām kājām pa zemi vai zāli (aiz pilsētas), var staigāt basām kājām mājās - māja piesaista pie sevis Zemes enerģiju - var piebērt ar smiltīm plašu trauku un pastaigāt pa smiltīm.

"Kosmiskas" enerģijas piesaistīšanai var paklausīties labu mūziku, lasīt dzejas, nodarboties ar zīmēšanu vai jebkādu radošo darbu, meditāciju.

Pie organisma enerģētikas sistemātiskiem bojājumiem ir iespējams īslaicīgs veselības pasliktinājums vai nopietnas saslimšanas sākums, ir iespējama vienkārši emocionāla trauma. Tādā gadījumā ir jāatgriež organismu pie normāla stāvokļa un pēc neilga laika jāpārbauda enerģētiku vēlreiz. Ja viņa no jauna tiks bojāta analoģiskā veidā, tad vajag meklēt cēloni. Sākumā vajag noskaidrot, kas ir izmainījies ierastā dzīves veidā:

- apkārtējas vides nelabvēlīga iedarbība;

- izmainīja dzīves vietu;

- nomainīja darbu;

- ir izmainījies ģimenes stāvoklis (apprecējies, izšķīries, piedzima bērns un tā tālāk);

- ir izmainījušās attiecības ar tuviem cilvēkiem;

- ierastais uzturs aizstāts uz citu;

- apģērba stila nomainīšana;

- remonts;

- mēbeles izkārtojums;

- cits.

Ja cilvēks nav mainījis savējo ierasto dzīves veidu un nav ieguvis jaunus iespaidus un emocijas, tad ieteicams rūpīgi izmeklēt veselību - enerģētikas līmenī slimības rodas vispirms. Pilnīgi iespējams, ka līdzsvara pārkāpšanas cēlonis – ir apkārtējās vides izmaiņās: vai blakus izbūvēta augstsprieguma elektropārvažu līnija, vai kaimiņš slēdz iekšā augstas frekvences aparātus, kas ir novietoti blakus sienai, pie kuras jūs guļat - ir iespējami jebkādi varianti.

Kategorija: Enerģētika | Pievienoja: Sanistra (20.01.14)
Skatījumu skaits: 2002 | Atslēgvārdi: enerģētika, biolauks, Aura
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz