Otrdiena, 30.11.21, 05:11Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

''Otršķirīgās čakras''

Visiem ir zināms, ka bez galvenajām 7 čakrām eksistē citu čakru liels daudzums, tā teikt, "otršķirīgās" čakras, bet tai pat laikā, tās spēlē ne mazāk svarīgu lomu garīgajā cilvēka attīstībā.

Praktiski uz visiem galvenajiem nervu pinumiem ir čakras. Piemēram, ir čakras delnu un pēdu vidū un mazākas uz pirkstu galiņiem. Ļaudis, kuriem ir atvērtas šīs čakras ir spējīgi "lasīt ar rokām" pēc fotogrāfijām.

Vai saspiežot grāmatu starp delnām uzreiz uzzina tās kopējo saturu. Spējīgi ārstēt ar rokām, bet ar savu enerģiju. Ja šāds cilvēks ir ar ''tumšu dvēseli'', tad pie saskares viņš izpumpē vienā mirklī enerģiju no tā, pie kā pieskārās vai pārmet savas slimības.

Tāpat, čakras uz pirkstu galiem ir svarīgas savienojumā ar atvērtajām čakrām uz pēdām un delnām. Tad ārstējot citu cilvēku no pieskāriena pie viņa ar roku un pasakot, piemēram, kādu īsu frāzi, tas pietiks, lai cilvēks paliktu vesels, jo šajā situācijā cilvēks būs kā pavadonis, bet ne ārstēs ar savējo personīgo enerģiju.

Vēl svarīga čakra ir pakauša čakra. Pie tās atvēršanas notiek visu savu iemiesojumu atcerēšanās, rodas iespēja izmantot apzināti visu saņemto pieredzi no visiem saviem iemiesojumiem. Atmiņas atveras pēc sekojošas shēmas: sākumā atceras pēdējo dzīvi, pēc tam pašu nozīmīgāko, bet pēc tam  pāriet pakāpeniski pie mazāk nozīmīgākām dzīvēm.

Čakru atvēršana uz deguna malām, nodrošina, ka cilvēks sāk visu informāciju uztvert kā smaržas, ir spējīgi "izdzirdēt" radnieciskas saiknes smaržu vai astrālās smaržas. No šejienes arī ir parādījies teiciens, ka sātans "smaržo" pēc sēra.

Līdzīgi notiek arī pie čakru atvēršanas, kas atbild par garšu. Tās ir divas mazas čakras, kas atrodas pa mēles sāniem.

Tam, lai saprastu jebkādas valodas ir jāatver divas čakras: viena čakra aizņem visu mutes apvidu un otrā - tas ir mazītiņa čakra uz mēles galiņa. Pie to atvēršanas cilvēks runā savā valodā, bet visi viņu saprot, un tāpat viņš sāk saprast citas valodas. Bet, diemžēl, tas atgadās ļoti reti.

Tāpat ir čakras, kas atbild par skaistumu un par jaunību. Ne vienkārši jaunības iegūšana dēļ pareizi uzstādītas energoapmaiņas visās čakrās ar Kosmosu, pateicoties kam notiek organisma atjaunināšanās un atveseļošanās, bet tieši, jaunības čakra. Tas, kurš atver šo čakru un normalizē tās darbību, paliek jauns vai var nofiksēt pēc personīgās vēlmes noteiktu vecumu. Parasti jaunības čakra un skaistuma čakra atveras kopā, un it kā papildina viena otru. Viena atrodas deguna apvidū, otra uz zoda. Atverot šīs abas čakras, cilvēks var pēc personīgās vēlmes izmainīt vaibstus, matu vai acu krāsu, izlīdzināt grumbas, sākt izskatīties jaunāks par saviem gadiem.

Vēl viena svarīga "otršķirīgā" čakra ir izvietota uz muguras "lāpstiņu apvidū". Dotā čakra "atbild" par cilvēka iemeslu-seku saikni, kas rodas no cilvēka rīcības.

Cilvēks, kas atver pilnībā doto čakru iegūst iespēju pārvaldīt šo likumu, ne tikai attiecībā uz sevi, bet arī attiecībā uz citiem cilvēkiem.

Kategorija: Enerģētika | Pievienoja: Sanistra (31.01.14)
Skatījumu skaits: 949 | Atslēgvārdi: čakras, otršķirīgas čakras
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz