Zilā krāsa tiek uzskatīta par garīgu un ārstniecisku krāsu.
Pateicoties zilas un gaiši zilas krāsas pozitīvajai enerģijai, var sasniegt emocionālās harmonijas un atveseļošanās efektu.
Austrumos zilu krāsu uzskata par aizsargājošu no melnās maģijas un ļaunas acs. Tīri zila (gaiši zila) krāsa aizsargā no nelaimēm, kuras mums nes mūsu emocijas. Gaiši zila krāsa arī nomierina.

Zilā stikla dziednieciskās īpašības.

Novietojiet zilu stiklu saules staros un turiet virs tās ķermeņa daļas, kur ieperinājusies slimība. Ja šo procedūru atkārtosies pietiekoši bieži, atvēlot tai laiku līdz pusstundai dienā, drīz vien sajutīsiet ārstniecisku efektu. Procedūru var veikt arī izmantojot mākslīgo apgaismojumu, bet, saprotams ka, daudz labāk būs izmantojot dzīvos un siltos saules starus. Šī procedūra dod līdzīgu efektu kā kvarca lampas, ko izmanto medicīnā.

Zilais saules ūdens.

Lai uzlādētu ūdeni un padarītu to ārstniecisku, ielejiet ūdeni tumši zilā stikla pudelē vai traukā un nolieciet saulē. Ūdens uzlādējas trīs stundu laikā. Nav ieteicams izmantot metāla vāciņus vai korķus. Trauku viegli pārsedziet, lai tajā neiekļūtu putekļi. Zilais ūdens piepildīs jūs ar pozitīvu enerģiju, palīdzēs aizmirst par nelaimēm un likstām. Izmantojot šādu ūdeni dārzniecībā, pozitīvi ietekmēs jūsu augu augšanu un ziedēšanu. Palīdzēs, ja jūs nomoka bezmiegs, atveseļos ķermeni.
Turklāt zilais stikls jūsu telpu interjerā radīs harmoniju un noslēpumainību.