Ceturtdiena, 20.01.22, 16:05Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Uzdāvini sev panākumus


Mūsdienās grāmatnīcas ir pilnas ar literatūru zem nosaukumiem: "Kā piesaistīt veiksmi", "Kā panākt panākumus dzīvē", "Kā kļūt bagātam". Tiek drukātas vārdojumu receptes "uz veiksmi", psihologi piedāvā dažādas apmācības, kas palīdzēs jums iegūt laimi. Ko gan izvēlēties?
Neeksistē „pareizas” vai „nepareizas” laimes piesaistīšanas receptes. Tās visas darbojās, tikai jāiemācās ar tām rīkoties. Cilvēks dzīvo energoinformatīvā vidē. Tādēļ jebkura no mūsu domām materializējas un ar tās palīdzību mēs varam ietekmēt mūsu personīgo dzīvi – kā pozitīvi, tā arī negatīvi.
Izveidojiet detalizētu veidolu.
Populāri autori uzsver, ka mēs bieži vien neiegūstam vēlamo, tādēļ ka nezinām ko vispār vēlamies un vai vispār to vēlamies. Jo dvēseles dziļumos varbūt mēs baidāmies no pārmaiņām. Tā ka, ja jūs dzīvojiet kopā ar vecākiem un alkstat pats pēc sava dzīvokļa, bet iekšēji baidieties no grūtībām, kuras atnes patstāvīga dzīve, tad jūsu vēlmes piepildīšanās ir visai problemātiska. Ko gan darīt? Iesākumā iedomājieties jūsu sapņu robežas. Pieņemsim, ja jūs vēlaties iegādāties jaunu dīvānu, iztēlojieties mazākās detaļas vēlamajam priekšmetam – apdares krāsu, koku, cik plats tas ir utt.
Domājiet par vēlamo pastāvīgi – kad mazgājieties, brokastojiet, brauciet vilcienā, stāviet rindā. Esiet pārliecināti: kādā jaukā dienā, jūsu vēlme materializēsies!
Bet, ja jūs alkstat sastapt mīļoto cilvēku? Sastādiet sarakstu ar īpašībām, kas nepieciešamas dzīves pavadonim. Varat to izveidot rakstveidā. Norādiet vecumu, izglītību, sociālo statusu, hobijus un pat aptuveno ienākumu daudzumu potenciālajam partnerim. Neaizmirstiet par rakstura iezīmēm un seksuālo temperamentu! Beigās aprakstiet vēlamo izskatu. Kad jums būs sanācis garš apraksts, izvēlieties 10-15 punktus, kuri jums liekas svarīgākie un izveidojiet no tiem sava veida vārdojumu. Piemēram: „Man ir vajadzīgs vīrietis 30-40 gadu vecumā, stalts brunets, ar augstāko izglītību, dzīvojošs Rīgā, saņemošs no 500Ls mēnesī, bez kaitīgiem ieradumiem,klausās klasisko mūziku,mīl bērnus un suņus”.
Atkārtojiet šo frāzi pie sevis pāris reizes dienā. Kad tas ir kārtīgi iesēdies zemapziņā, iztēlojieties savu pirmo tikšanos.
Raugieties uz lietām reāli.
Psihologiem – speciālistiem neirolingvistikas programmēšanā (NLP) – viss ir daudz nopietnāk. Pēc viņu domām, sapnim jābūt pienācīgam. Piemēram, nedrīkst sapņot par jauniem apaviem – tie ir nieki. Bet vēlme uzsākt savu personisko biznesu ir pilnībā korekta, lai nodarbotos ar tās īstenošanu ''zinātnē''.
NLP speciālisti iesaka pirmām kārtām skaidri noteikt mērķi – pie tam, tagadnes formā! Tas ir, nevis: „Es gribu” atvērt autoservisa firmu!”, „Es – autoservisa firmas īpašnieks!”. Tam vajag, lai mērķis izskatītos reālistisks un sasniedzams. Pieņemsim, ja jūs gribat iziet par sievu pie Laura Reinika, tad šī metode nav priekš jums.
Tālāk vajag apdomāt visas sekas, pie kurām var novest mērķa sasniegšana. Iespējams, ka rezultātā jūs pazaudēsiet kaut ko ļoti vērtīgu tieši priekš jums, attiecīgajā mirklī. Tādā gadījumā, vai ir tā vērta šī liesmu spēle?
Apdomājiet, ar kādiem paņēmieniem jūs spēsiet sasniegt mērķi. Ko jūs esat gatavi paveikt jau šobrīd? Vai ir jums nepieciešama palīdzība no citiem cilvēkiem?
Beigu beigās, izlemiet: Vai vispār jūs to vēlaties?
Ja uz šo jautājumu atbildēsiet apstiprinoši – ķerieties klāt realizācijai. Veiciet vismaz vienu soli ceļā uz savu mērķi. Ja rezultāts ir nulle – meklējiet citu ceļu. Un tā – līdz sasniegsiet savu.
Nesakiet „nē”.
Īpaši derētu atgādināt par „nolieguma likumu”. Mēs nereti sakām: „Es Nedarīšu to un šito”, „Kaut tikai kaut kas Nenotiktu”.Tomēr mūsu zemapziņa un energoinformācijas sfēra neuztver daļu: „ne”.
Kad mēs baidāmies, ka situācija pagriezīsies nevēlamajā virzienā, tad tāpat mēs programmējam to uz notikšanu. Lai no tā izvairītos, der iemācīties nomainīt negatīvo veidu uz pozitīvo.
Tagad daudzu sarunās, vārds „nē” skan bez jebkādas vajadzības – kā vārds – parazīts. Lūk tipiskas frāzes: „Nē, tu tikai padomā!”, „Nē, tu dzirdi?”. Uzmanīgi sekojiet tam, kādā kontekstā jūs izmantojiet šo savu „nē”. Došu piemēru, kad tas spēlē vārdiska kaitējuma lomu: „Nē, man nekad neizdosies atrast piemērotu darbu! Bet lūk, ja vien es kļūtu bagāts!”. Ja jūs sakiet: „nē!”, bet pēc tam spriedelējiet par saviem nākotnes plāniem, tad paši vien nosvītrojiet tos ar savu noliegumu, ielaižot negatīvo programmu. Enerģētikas likumiem, diemžēl, nav atpakaļejoša spēka.
Nodarbojieties ar maģiju.
Vārdojums uz veiksmi nav nekas vairāk kā vajadzīgā veida vārdisks vēlmju formulējums. Vārdiskajos „veiksmes kodos” ir iešifrētas nepieciešamā veida vibrācijas. Veiksmīgs iznākums ir atkarīgs no tā, cik ļoti precīzi jūs esiet pieņēmis šo veidolu. Tādēļ, viena „recepte” var jums derēt, bet cita –nē. Un it nemaz nav nepieciešams meklēt grāmatu vai avīzi, kur ir publicēti vajadzīgie vārdi. Jūs varat paši sastādīt vārdojumu un veiksmīgi ar to rīkoties. Vienkārši sajūtiet, kādi vārdi jums ir vairāk tuvi, pēc iekšējām sajūtām.
Daži parapsihologi rekomendē šo vēlmi sastādīt rakstveidā, vēršoties pie Augstākiem spēkiem, rakstot paziņojumu uz „debesu biroju”. Prasiet maksimālo. Vēlaties naudu? Prasiet uzreiz miljonu dolāru! Sapņojiet par savas mājas iegādi? Prasiet villu Kanāriju salās! Vēlaties sakārtot personīgo dzīvi – vēlieties laulāto – miljardieri! Jo vairāk jūs prasīsiet, jo vairāk jums tiks dots.
Tomēr ar vienu „labu” domu nepietiek. Veiksmes „programma” nostrādās tikai pie noteikuma, ja jūs strādāsiet pie sava mērķa sasniegšanas. Tā ka, neizejot no mājas, jūs diez vai izveidosiet karjeru, sastapsiet draugus vai mīļoto. Vēlaties kaut ko nopirkt vai doties atpūsties uz ārzemēm – meklējiet iespēju nopelnīt naudu. Sapņojiet apprecēties – aizejiet uz skaistumkopšanas salonu, iegādājieties sev jaunu apģērbu, uztaisiet šiku manikīru. Kad jūs veiksiet kādu soli pretī savas programmas izpildījumam, lūk tad arī „maģija” palīdzēs! Rīkojieties - un kļūstiet laimīgi!

Kategorija: Neizzinātais | Pievienoja: Sanistra (12.01.14)
Skatījumu skaits: 721 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: panākumi, kā sasniegt vēlamo, veiksme
Komentāru kopskaits: 1
1   [Материал]
Paldies.Vienkarshi,saprotami,briinishchiga laimes formula visiem.Meginashu to pielagot sava dzive. smile

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2022 | Uzturēšanu nodrošina uCoz