Ceturtdiena, 20.01.22, 16:47Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Šīs acis pretī..


Ikdienas dzīvē mēs patstāvīgi satiekamies ar dažādiem cilvēkiem. Turklāt, tas kā izveidojas attiecības ar viņiem lielā mērā ir atkarīgs no mūsu prasmes saprast un ņemt vērā cita cilvēka raksturu. Priekš tā nav obligāti jābūt profesionālam psihologam. Pietiek pievērst uzmanību viņu acu krāsai, kas var daudz pastāstīt.
Bet no sākuma mazs paskaidrojums. Acu krāsu nosaka varavīksnenes apvalka nokrāsa, bet tās krāsa, savukārt, atkarīga no speciālu krāsojošu vielu-melanīna pigmenta krāsas un daudzuma ,kas svārstās no pelēka un zila līdz brūnam. Turklāt melanīna palete ir tieši saistīta ar psihes īpašībām, un, sekojoši, cilvēka raksturu.
Zilas acis runā par paaugstinātu emocionalitāti, un dažreiz pat histēriskumu. Daudzi uzskata tās par skaistām, bet neapskaudiet viņus. Tie, kuriem daba piešķīrusi zilas acis, bieži ir ļoti aizdomīgi, viņus pārņem trauksmes, viņi viegli krīt depresijā. Viņiem jābūt optimistiskākiem un nav jāņem tuvu pie sirds mazas dzīves nepatikšanas.
Cilvēki ar pelēkām acīm, kā likums, māk viegli pielāgoties grūtām situācijām un lieliski adaptējās jauniem dzīves noteikumiem. Dažreiz viņus moka garlaicība, viņi nevar dzīvot bez izklaidēm un mīl ekstrēma tipa sportu. Pelēkacainajiem varētu ieteikt būt vairāk pacietīgiem, atcerēties, ka dzīve sastāv no ikdienas, un ir jāmāk atrast tajā patīkamas atpūtas brīžus.
Zaļas acis pieņemts uzskatīt par viltīguma pazīmi. Tādēļ par zaļacaiņiem ļaudis saka, ka viņi paši sev prātā. Patiešām viņiem ir ass ikdienišķs prāts. Viņi atšķiras ar atjautību, bet ikdienas kontaktos viņi bieži ir asprātīgi un pat valodīgi. Bet viņiem pietrūkst atvērtības un sirsnības. Ja zaļām acīm vēl piekombinē rudus matus, tad ar lielu pārliecību varu sagaidīt maitas raksturu sievietēm un tieksmīgus uz avantūrismu vīriešus.
Brūnas un ļoti tumšas acis liecina kā par sabiedriskumu, tā par spītību. Brūnacaini cilvēki bieži kļūst par līderiem. Viņiem piemīt spēcīgs raksturs un spēja vadīt. Bet dažreiz ar to ir par maz, lai dabūtu no dzīves gandarījumu un panāktu panākumus. Viņiem vajag censties neapspiest, bet saprast citus. Abpusīgas simpātijas sniegs vairāk prieka, nekā pastāvīga cenšanās uzstāt uz savu, pat ja tas nereti izdodas.
Ja kādā dzīves periodā cilvēka varavīksnene kļūst plankumaina, tas liecina par patstāvīgu stresu un pārdzīvojumiem. Tādā gadījumā viņam vajag atslēgšanās no ikdienas darīšanām un jāatpūšas. Savādāk var piedzīvot emocionālu sabrukumu.
Bez tā, varavīksnenes apvalkā kā savdabīgā spogulī, atspoguļojas cilvēka tieksme uz saslimšanām. Piemērs, brūnacainie, vairāk nekā zilacainie un pelēkacainie pakļauti gastrītam. Tie, kuriem acis zaļas, tāpat cieš no kuņģa saslimšanām, turklāt, kā likums, ar paaugstinātu skābes līmeni.
Turpretī zilacainie un pelēkacainie biežāk slimo ar astmu un reimatismu.


Kategorija: Neizzinātais | Pievienoja: Sanistra (11.01.14)
Skatījumu skaits: 592 | Atslēgvārdi: acu krāsa, acis, acu krāsas nozīme, ko nozīmē acu krāsa
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2022 | Uzturēšanu nodrošina uCoz