Otrdiena, 30.11.21, 05:10Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Neredzamās pēdas


   Mūsu domas un jūtas nogulsnējas priekšmetos,lietās un apģērbā.Pēdas paliek ilgi , starp lietotāju un viņam piederošo mantu, izveidojot informatīvo saiti.Smalkāka, tikko jūtama, tā ir, ja priekšmets kalpojis neilgi, ciešāka – pretējā gadījumā , tādējādi spējot pieslēgties pat pēc daudziem gadiem.
     Jebkurš fizisks priekšmets spēj piesātināties ar emanācijām, saglabāt tās uz ilgu laiku un nodot ikvienam.Valkāts apģērbs ir viens no atribūtiem, kas ir magnetizēti.Tas pats ir ar matiem, nagiem, tāpēc būtu jāseko , lai šādas lietas pēc izmešanas tiktu iznīcinātas.Nagus un matus var sadedzināt.Kāpēc?Tāpēc, ka kaut kur izmesti, parasti kopā ar atkritumiem, tie injicē un nomāc no attāluma savu saimnieku ar satrūdējušu enerģiju.Labāk , ja var to norakt mežā,zem kāda spēcīga koka, kas tādējādi mūs no tālienes papildinātu ar enerģiju, vai sadedzinot, iznīcinot saiti starp cilvēku.
     Daudzi iegādājas lietotus apģērbus ,sadzīves priekšmetus.Esiet uzmanīgi ! Jūs nevarat zināt, kādu informāciju ir iekrājušas šīs lietas.Kāds bijis apģērba valkātāja fiziskais un garīgais stāvoklis, tādu enerģiju saņemsiet.Tas pats arī sakāms par dāvanām , ko saņemiet no svešiem vai mazpazīstamiem cilvēkiem, vai tādiem, par kuriem skaidri zināt – viņi jūs neieredz.Vajag pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no tām.
     Saka, ka novalkātas drēbes nevajag nevienam atdot , ja tās vismaz trīs dienas nav paturētas saulē.Tas pats attiecas uz mēbelēm.
     Ļoti spēcīgu informatīvo lauku satur cilvēka atveidojums vai attēls: skulptūra, portrets vai foto, tāpēc atturieties no savu foto izdāļāšanas.Domāju lieki minēt, kāpēc...


Kategorija: Neizzinātais | Pievienoja: Sanistra (11.01.14)
Skatījumu skaits: 719 | Atslēgvārdi: lietu aura, apģērbu aura, Aura
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz