Ceturtdiena, 20.01.22, 17:13Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Kas jums garšo?

Ābols.

Tas liecina par centību un cītīgumu jebkurā darbā, arī praktiskumu. Grūtā brīdī no sirds palīdzēs otram. Liecina par pieķeršanos saviem paradumiem; uz kaut ko jaunu piedabūt nav viegli, tātad eksperiments un risks nav šo cilvēku stihija.

Apelsīns.

Nav nekādu grūtību kontaktēties ar citiem, atrast kopīgu valodu. Viegli iejusties neierastā situācijā. Nekad nav par apgrūtinājumu citiem. Sabiedrībā šādi cilvēki vienmēr ir tīkami, jo neizraisa konfliktus.

Zemenes.

To kārumnieki ir izsmalcināti un eleganti cilvēki it visā: valodā un manierēs, gaumē un savas apkārtnes izvēlē. Visai prasīgi pret pārējiem, nereti arī kritiski noskaņoti. Naudas tādiem nekad nebūs par daudz, jo viņu vājība ir skaistas, greznas un dārgas lietas.

Arbūzs.

Pieder pie tā dēvētajiem perfekcionistiem – ikvienu darbu un pasākumu, kam ķeras klāt, obligāti īsteno, turklāt nevainojami. Līdz ar to prasīguma latiņa gan pret sevi, gan pret citiem ir krietni augsta. Padotajiem (arī ģimenes locekļiem) tas ne vienmēr var patikt.

Vīnogas.

Liek domāt, ka pieder pie tiem cilvēkiem, kuri neliek sirdi uz plaukstas visas pasaules apskatei, tātad – visai noslēgta būtne. Labprāt uzklausa citus, taču uz savu dvēseles un gara dzīvi nekad neatvērs durvis līdz galam vaļā. Prot glabāt citu uzticētus noslēpumus.

Bumbieris.

Var gandrīz vai apgalvot, ka mierīgas un saticīgas dabas cilvēks.
Raksturs – labestīgs un draudzīgs, uz kuru var paļauties, kuram var uzticēties. Sīkie egoistiņi to lieliski prot novērtēt un bieži to izmanto – tieši viņi visbiežāk sagādā vilšanos un sirdssāpes. Starp bumbiermīļiem bieži ir sastopami lieliski stāstītāji.

Kategorija: Neizzinātais | Pievienoja: Sanistra (13.01.14)
Skatījumu skaits: 690 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: augļi, kas jums garšo
Komentāru kopskaits: 1
1   [Материал]
Man viss ļoti sakrīt wink

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2022 | Uzturēšanu nodrošina uCoz