Otrdiena, 01.12.20, 14:08Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1051

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

10 meli, kam mēs nez kāpēc ticam.


Dzīvē mums apkārt ir šabloniski priekšstati par to, kas ir pareizi, bet kas nav. Mēs pierodam pieņemt tos par patiesību un dzīvojam, un pieķeramies pie tiem, par spīti tam, ka ļoti bieži šī nasta spiež mūs zemē. 

1 meli. Bez pāra - nozīmē "vientuļi". 

Tas, ka jūs pašlaik esiet vieni, vēl nenozīmē, ka jūs esat vientuļi. Un galu galā, personiskas attiecības nebūt negarantē laimi. Un paliekot bez pāra, jūs nekad nekļūsiet tik vientuļi, kā nelabvēlīgās attiecībās. Ja jūs saprotat, ka no dzīves ar šo cilvēku neiznāks nekas labs, labāk pārtrauciet šīs attiecības un patērējiet nedaudz laika pašam svarīgākajam cilvēkam jūsu dzīvē - jums pašam. Pacenšaties atrast sevi. Atgrieziet pašcieņu. Un, kad nākošreiz jūs nokļūsiet strauji slīkstošās personiskajās attiecībās, jūs būsiet gatavi laicīgi tās pamest. 

2 meli. Laime - ir tad, kad jums ir viss, ko jūs gribat. 

Tas, ka jūs esat laimīgi, vēl nenozīmē, ka jūs neko nevēlaties. Vienkārši jūs esat pateicīgi par to, kas jums ir, un pacietīgi gaidāt to, kas notiks. Brīžam mēs tik ļoti aizraujamies ar centieniem sasniegt ko lielu, ka pilnīgi pārstājam pamanīt tās sīkās lietas, kas padara mūsu dzīvi par burvīgu. Tādēļ novērtējat šodienu - ticiet, tas ir tā vērts. Jo šodiena ir viena no tām pašām "vecajām labajām dienām", ko jūs ar tādu nostaļģiju atcerēsieties vecumdienās. 

3 meli. Ja kādam būs slikti, jūs uzreiz to redzēsiet. 

Visiem mums mēdz būt gan sāpīgi, gan bailīgi, gan slikti. Vienkārši daži ir iemācījušies to slēpt labāk nekā citi. Jūs nezināt, kas notiek aiz viņu dvēseles aizvērtajām durvīm, un tāpēc nosodīt ļaudis tikai pa to, ko jūs redzat, ir laika un spēka veltīga tērēšana. Ja jums ir laiks apspriest un nosodīt citus cilvēkus, jums, droši vien, ir pārāk daudz brīva laika. Labāk novirziet to uz kaut ko cienījamu. 

4 meli. Dzīvei ir jārit noteiktā veidā, un nekādi citādi. 

Neviens nevar kaitēt spēcīgāk, kā mēs paši. Bet, ievainojot savu dvēseli, mēs varam to arī izdziedināt - tam brīžam pietiek nekautrēties no savām domām un būt reālistiem. Jo mums vienmēr ir izvēle, kā atbildēt uz tām situācijām, ar kurām liek sastapties dzīve. Tāpēc atsakieties no nereālistiska tēla savā galvā, zem kura jūs mēģināt pielāgot savu dzīvi, un sāciet uztvert to tādu, kāda tā ir. Mainiet to, kas padodas izmaiņām, mainiet savējo skatienu uz to, ko nevar izmainīt, un turpiniet virzīties uz priekšu. 

5 meli. Jums vajag būt līdzīgiem kādam citam. 

Kad jūs pārstājat salīdzināt sevi ar citiem cilvēkiem, - nav svarīgi, īstiem vai izdomātiem, - un, kad jūs pārstājat salīdzināt sevi ar citām sevis paša versijām (pa lielākai daļai eksistējošām tikai jūsu galvā), tikai tad jūs sākat dzīvot mierīgi - un tikai šajā mierā nav absolūti nekā iluzoriska. 

6 meli. Patiesi labu dzīvi dzīvo tikai nedaudzi izredzētie. 

Ja katru rītu jūs pamodīsieties ar vārdiem "Šodien mani sagaida teicama diena" un aizmigsiet, saprotot, cik ļoti tā bija laba... Tikai tad reiz, pēc daudziem gadiem, jūs varēsiet,atceroties pagātni, smaidīt un teikt: "Mana dzīve bija vienkārši izcila". 

7 meli. Mums nav vajadzīgi grūti laiki. 

Brīžam, lai iegūtu laimi, vajag iziet cauri īstai ellei. Dažreiz, lai satiktos ar vajadzīgiem cilvēkiem, jums ir jāatbrīvojas no tiem, kam nav vieta jūsu dzīvē. Dažreiz, lai saprastu, ko nozīmē būt spēcīgam, jums ir jāsajūt vājums. Dažreiz ir vajadzība sajust, kā jūsu dvēsele sašķeļas pa daļām, lai iegūtu noturīgu pilnību. Dažreiz, lai atrastu to vienīgo cilvēku, ar kuru var nodzīvot visu atlikušo dzīvi, vajag iziet caur ļaužu pūļiem. Dažreiz mums nākas satikt ar izplestām rokām gan labo, gan slikto, zinot, ka galīgā kopsummā abi sniedz mums nenovērtējamu pieredzi. 

8 meli. Būt spēcīgam - nozīmē nejust sāpes. 

Patiesībā spēcīgi cilvēki- ir tie, kas jūt sāpi, pieņem to, mācās no tās visu, ko vien var, bet pēc tam pārvar to. Spēka būtība - apņēmībā palūgt atelpu, izliet asaras, paskurināties, bet pēc tam atgriezties ringā, lai cīnītos tā, kā jums vēl nekad nav nācies to darīt.

9 meli. Melošana "kāda labumam" - tas ir normāli. 

Pirms, sakiet "Es tevi mīlu", sajūtiet mīlestību. Esat patiešām pateicīgi, pateicoties kādam. Jūtiet nožēlu, atvainojoties. Ticiet, kad jūsu vārdi tiek stiprināti ar īstām jūtām, tie iekļūst citu cilvēku sirds pašā dziļumā. 

10 meli. Sapņošana ir veltīga laika izniekošana. 

Diženas veltes - tās, kas nav redzamas acīm, bet jūtas ar sirdi. Tas, ko mēs redzam, ir tikai maza daļa no tā, kas ir iespējams. Iztēle ir prasme aizskatīties aiz horizonta, iztēloties to, kas ir mums ļoti svarīgs, bet pagaidām apslēpts no skatiena. Kaut kur un kaut kad, jūs noteikti gaida kaut kas neticams - ja jūsu sapnis izrādīsies pietiekams, lai to iegūtu.

Veiksmi ;)
Kategorija: Neizzinātais | Pievienoja: Sanistra (25.10.15)
Skatījumu skaits: 974
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2020 | Uzturēšanu nodrošina uCoz