Otrdiena, 30.11.21, 06:21Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Alisters Kroulijs.20.gs.Zvērs.

  

   Šis cilvēks noteica aizgājušā, neprātīgā gadsimta garīgo klimatu.Citātus no Kroulija grāmatām ar sajūsmu atkārtoja augstākie esesiešu virsnieki.Un tai pat laikā viņa portrets kopā ar citām slavenībām rotā leģendāro ''Bītlu'' plates ''Seržanta Pepera vientuļo siržu klubs'' vāku.Savā personībā un savās idejās šis cilvēks savienoja , liekas, nesavienojamas lietas, sevi viņš sauca par ''Zvēru 666''.

     Alisters (īstajā vārdā Edvards) Aleksandrs Kroulijs piedzima 1875.gada 12.oktobrī Limingtonspā,Anglijā.Viņa vecāki piederēja tā saucamajai Plimutas Brālībai – ļoti stingrai kristiešu fundementālistu sektai.Viņa bērnība pagāja ļoti stingrā vecāku uzraudzībā un galējā reliģiozā fanātisma apstākļos. Kā tas bieži notiek , līdzīga audzināšana noved pie pilnīgi pretēja rezultāta.Kopā ar Svēto rakstu dziļajām zināšanām Kroulijam no bērnības bija liels riebums pret kristietību un pret jebkuru regulāru darbošanos.
     12 gadu vecumā viņš kļuva bārenis , mantojot no vecākiem pieklājīgu bagātību, kas ļāva viņam dzīvot pēc sirds patikas.18 gadu vecumā Kroulijs iestājas Kembridžas universitātē, bet pameta to īsi pirms diploma saņemšanas.Zinātne neinteresēja nākamo ''Zvēru''. Viņu vilināja kas cits, slepenās zinātnes.Kroulijs iestājās slepenā biedrībā ''Zelta ausmas Hermētiskais ordenis''. Eiropā dzima mode uz okultismu.19.gadsimta neizmērojamai ticībai zinātnei un cilvēciskajam saprātam viņi pretstatīja mistiku un iracionālismu,cerot apgūt neredzamos spēkus, kuri veido pasauli.Ar šo mērķi viņi iedziļinājās maģijā,kabbalā,okultismā, to visu dīvaini samaisot ar austrumu reliģijām.Tas viss izskatījās pēc atklātas velna būšanas.
     Būtībā okultos ordeņus sastādīja svešie no ''paralēlās pasaules''. Nokļūstot šādā vidē, cilvēki ātri zaudēja priekšstatu, kur atrodas robeža starp realitāti un izdomu.''Zelta ausma'' bija viena no autoritatīvākām un noslēpumainākajām sabiedrībām, kas milzīgi ietekmēja okultisma attīstību.Sabiedrības adeptu skaitā bija Nobela prēmijas laureāts Viljams Jets ,Īru republikāņu armijas iedvesmotāja Moda Gonna , Oskara Vailda atraitne Konstance, ''Grāfa Drakulas'' autors Brēms Stokers, Bernarda Šova draudzene un mūza , aktrise Florensa Flara.Ordeņa sakari bija plaši un daudzveidīgi , finansiālās iespējas – milzīgas. Ko tad meklēja ''Zelta ausmas'' adepti ? Jaunu cilvēku.Pēc viņu viedokļa , kaut kur zemes tālos nostūros slēpjas Augstākais Nezināmais , kurš glabā dižas zināšanas.Šīs būtnes, kurām piemīt pārdabiskas spējas vedīs izredzētos uz grandiozu mutāciju, kuras rezultātā piedzims jauna, krietni pilnīgāka cilvēku dzimta...Par to, kādu to gribētu redzēt ''Zelta ausmas'' adepti, liecina, kaut vai tas, ka viens no dibinātājiem pieņēma pseidonīmu ''Brālis Dēmons – Ačgārnais Dievs'', Kroulijs kopš bērnības asocēja sevi ar skaitli 666...
     Alisters Kroulijs diezgan ātri pacēlās pa ordeņa pakāpieniem un pat kļuva meistars.Taisnība , drīzumā ordenis sašķēlās , un Kroulijs dibināja savu struktūru – ''Austrumu Templieru Ordenis''.Alisters nebūt nebija putekļos ietinies grāmatu tārps.Kroulijs lieliski spēlēja šahu.Līdz mūža beigām nopietni nodarbojās ar alpīnismu.Izdeva dzejas un prozas grāmatas , kurām bija trokšņaini panākumi.Daudz ceļoja pa planētas eksotiskajiem nostūriem, īpaši pa Austrumu valstīm.Gāja kājām pa Ziemeļāfriku.Ja līdz šiem braucieniem Kroulijs apgalvoja , ka laiku pa laikam kontaktējas ar Dižo Nezināmo, tad tagad viņš paziņoja , ka pats esot Nezināmais.
     Izcēlās mags arī seksuālajā plāksnē.Viņš nemitīgi mainīja mīļākos un mīļākās , pārkāpjot seksuālajās rotaļās visas iespējamās robežas.Aizrāvās ar narkotikām , apgalvoja , ka ''kaifa'' stāvoklis un meditācija – viens un tas pats.
     Visā savā nodarbju daudzveidībā – mērķis viņam bija viens – sasniegt tādu stāvokli , kad dievs un cilvēks kļūst par vienu veselu.Kļūt par jaunās ēras cilvēku...
     Daudziem Alisteram tuviem cilvēkiem viņa spēles beidzās ļoti bēdīgi.Daži cilvēki beidza dzīvi pašnāvībā, daudzi sajuka prātā.Zvērs rādīja savus ilkņus...
     Neskatoties uz tādu dzīvesveidu, pielūdzēju Kroulijam nekad netrūka.Un tie nebija deklasēti elementi vai zaļi jaunieši, bet lordi, baroni, kinozvaigznes.Viņš ar pārsteidzošu veiklību izvilināja no tiem naudu, ātri notriecis mantojumu.Kroulija patiesā ticība par savu mesijas sūtību savienojās ar pārsteidzošu cinismu.


Kategorija: Cilvēka fenomens | Pievienoja: Sanistra (10.01.14)
Skatījumu skaits: 1363 | Atslēgvārdi: Krouli, Alisters Krouli
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz