Otrdiena, 30.11.21, 05:08Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Par NOLIKTO (atstāto) bojājumu rezultātā.

Ja ir gadījies, ka jūs atradāt zem durvīm pabērtu pulveri, nolietu ūdeni vai adatas, vilnu, dūnas, drazas, zemi, smiltis, vistu kājas un tā tālāk, nekādā gadījumā neaiztieciet ar plikām rokām. Ņemiet nolikto ar papīru, lupatu un kopā ar papīru vai lupatu izmetiet. Var noslaucīt ar slotu uz avīzes un kopā ar slotu un avīzi izmest. Ja nagla vai adata ir iedzīta durvīs un ar kailām rokām to izvilkt nevar, tad notiniet galiņu ar avīzi, pēc tam izvelciet knaiblēm un izmetiet kopā ar papīru. Izmest nolikto ieteicams patālāk no mājas un tur, kur ļaudis iet reti, vai atkritumvadā. Un nekavējoties meklējiet labu meistaru, kurš jums noņems to nost un uzliks aizsardzību.
Ja Jūs pierakstījāties pie speciālista uz seansu vai diagnostiku un dēļ kaut kādiem cēloņiem neieradāties - tas liecina, ka uz jums ir spēcīgs bojājums, kas pilnībā kontrolē jūs (jūs esat kļuvis par tumšo spēku marioneti). Pie tam iemesls var būt pats atšķirīgākais: banāls - "aizmirsās", sadzīves, ikdienišķas klapatas, darba rutīna, pēkšņi radušās problēmas un pat negaidītas naudas ienākumi. Visi šie "cēloņi" ir ļoti bīstami jums.

Ja ar jums, kas tāds ir noticis, tad jums nepieciešams uzreiz atlikt visas lietas un steidzami jānoņem bojājums, citādi pēc tam var būt par vēlu kaut ko izdarīt. Bojājums var pāriet ''karmiskā'' problēmā - t.i. negatīvi iespaidos ne tikai jūsu dzīvi, bet arī jūsu radinieku un tuvinieku dzīvi..
Ja jums bojājums ir veikts uz visu ģimeni un jums mājā ir pastāvīgi skandāli un slimības, nepieciešams noņemt bojājumu un likt aizsardzību uz visiem ģimenes locekļiem.

Eksistē arī tāds bojājuma veids kā "Āboli pie sliekšņa". Ja jūs atklājāt uz savējās mājas sliekšņa zaļus ābolus (retāk nobriedušus ābolus) - tas norāda uz bojājumu. Eksistē metodes, kas ļauj ar zaļa ābola palīdzību atņemt jaunību vai dzīvi vienam cilvēkam un nodot to citam. Tādēļ, ja jums tā ir gadījies nekādā gadījumā neaiztieciet ar rokām un nepārkāpiet pāri tiem ar kājām..

Tas ir akurāti jāuzslauka ar slotu uz papīra vai lupatas un jāaiznes prom no mājas. Turklāt vislabāk šos ābolus sadedzināt un nobērt ar sāli. Pēc tam nepieciešams steidzami noņemt bojājumu un likt aizsardzību, jo, ja uz jums vēlreiz ko tādu darīs - noņemt bojājumu būs daudz smagāk, jo jūsu enerģētikas imunitāte jau būs niecīgi maza, lai pretotos bojājumam. Ierakt zemē ābolus, kuri ir atrasti, nedrīkst.

Ja sēklas nejauši izasnos, izaugs tā saucamais "ļaunuma koks", kurš postīs veselību un veiksmi visiem, kas pasēdēs zem tā!

Slota, lupata vai papīrs - tas, ar ko jūs savācāt nolikto, - izmet kopā ar āboliem.

Noliktais - tas ne tikai tas, ko var redzēt pie savām namdurvīm. Noliktais var būt jebkāda lieta, kura tiek atrasta negaidītā vietā sev mājās vai dzīvoklī. Bet noliktais var būt arī priekšmets, kurš nav saistīts pa tiešo ar cilvēku un viņa māju, tas var būt arī priekšmets, kas atrasts uz ielas.

Pirmkārt, tādām lietām izmanto metāla priekšmetus - adatas un kniepadatas, dažreiz arī naglas. Apvārdotas adatas un kniepadatas iebaksta durvīs, durvju spraugās, ir gadījumi, kad kniepadatas paslepeni iedur apģērbā. Naglas var iedzīt durvīs vai vienkārši nomest. Vairāk izsmalcināti , kad notin adatas un kniepadatas ar diegiem, uzrunājot uz to. Uzskata, ka adatas un kniepadatas ir pats briesmīgākais, ko var nolikt. Pēc ezotēriķu domām, ar šo nodarbojas ļaudis, kas ir īpaši zinoši maģijas rituālos, vai darbojošies spēcīga burvja vadībā; parasti tādu noliktu priekšmetu iedarbība ir  ļoti spēcīga (bojājums caur noliktām lietām darbojas neatkarīgi no tā vai ticat jūs maģijai vai nē). Šajā gadījumā glābj tikai laba aizsardzība no bojājumiem.

Otrajā vietā pēc izmantošanas biežuma - zeme no kapsētas un sāls. Zemi ņem no kapsētas un ber nāvei, slimībām. Sāls ir jebkādas enerģijas jaudīgs akumulators. Parasti sāli ber uz skandāliem ģimenē, slimībām. Zemi un sāli var atklāt gan uz sliekšņa, gan savējā dzīvoklī - zem paklājiņa, piemēram. Notiek izsmalcinātāki gadījumi - kapsētu zemi ieberzē durvju spraugās.

Citādāki bojājumi ar noliktām lietām ir spalvas un beigti naktstauriņi, beigti taureņi, beigtas mušas un pārējie kukaiņi. Tos parasti neliek dzīvoklī, tos ber pie sliekšņa, cerot, ka upuris uzkāps uz tiem. Spalvas liek uz sliktu miegu. Nakts tauriņus un kukaiņus - uz slimību. Viens no ļaunākajiem nolikumiem ir ola, tāpēc ka olu parasti paliek uz nāvi. Skaitās, ka tas, kas pieskarsies tādai olai, nomirs pēc septiņām dienām.

Ir arī noliktais, kuru mērķis nav konkrēts cilvēks. Tā var būt nevienam nepiederoša nauda vai dārglietas, kas ir atrastas ārā. Atstājot savējo naudu (vai pat lietas) ārā, raganas pārnes savējās slimības uz citiem ļaudīm. Māņticīgi ļaudis nekad nepaceļ naudu, kura ir atrasta uz ielas.

Bez naudas, uz ceļiem (parasti krustojumos) būvē grēdas no akmeņiem, atstāj kurpes vai mezglus no diegiem. Tādas lietas, protams, neviens necels, bet pietiek pārkāpt pāri, lai paņemtu slimību līdzi.

Bojājumi uz auto. Bieži var dzirdēt no autoīpašniekiem: "Es atradu sev mašīnā paslieksnē", "Es atradu savas mašīnas bagāžniekā", "... divas aizvērtās kniepadatas (gaļu, vistas kāju, siļķi, zemi, nieku, sarūsējušo naglu, smiltis, drazas, skrūvi, zivju galvu, zivs spuras, zivs kaulus, zivju asti un tā tālāk), nezināju, paņēma ar labo roku un izmetu.

Šeit būs instrukcija par automobiļa aizsardzību no bojājumiem. Nav noslēpumā mūsdienās fakts, ka okulto uzbrukumu pielietojums, to skaitā arī pret automašīnām, kļūst par arvien vairāk un vairāk izplatītu parādību.

Par automobiļa izvēli kā uzbrukuma objektu var izskaidrot tas, ka :

1. Automobilis ir nelabvēlim pieejamāks, nekā, teiksim, dzīvoklis vai upura apģērba kabata.

2. Atrast nolikto automobilī ir ļoti sarežģīti, īpaši, ja tiek izmantoti metāla priekšmeti - monētas, kniepadatas, adatas, skrūves utt.

3. Veikt bojājumu uz automobili uzbrūkošajam ir vieglāk un drošāk sev, viņš var to izdarīt, nesaduroties ar autoīpašnieku.

Ja jūs nopirkāt mašīnu no rokām, tad gadījumā, kad tiek atrastas adatas, noteikt mērķi ir ļoti sarežģīti, jo uz adatām dara daudz ko. Ja mašīna ir pirkta no bijušā īpašnieka (t.i. ar noskrējienu), tad, iespējams, tas bija aizsardzības mēģinājums, ko veicis iepriekšējais īpašnieks.

Iepriekšējais īpašnieks, pārdodot automobili, var mēģināt uzvelt uz mašīnu sadzīves problēmas, slimības, neveiksmes, pastāvīgas avārijas un daudz ko vēl. Protams, patstāvīgi veikt pareizu okultu darbību ir sarežģīti, bet iemācoties vai ar tiešu profesionāļa piedalīšanos – var.

Automobili, uz ko ir veikts okults darbs pārdot vajag ātri, īsas laika robežās, kas ir saistīts ar Mēness fāzēm un pārējām maģiskajām viltībām. Tieši dēļ šī cēloņa automobili ar okultu "bagāžu" nenodos pārdošanai autosalonā - ilgi, bet sāks pārdot privāti, turklāt pa ļoti pievilcīgu cenu.

Pēc automobiļa pirkuma ar noskrējienu var ieteikt iztērēt kādu līdzekļu daudzumu uz savas iegādātās lietas okulto pārbaudi. Bet vēl labāk - pieslēgt speciālistu šajā etapā. Īpaši tajā gadījumā, ja par spīti noskrējienam auto vērtība - ir iespaidīga.

Ja tā bija jauna mašīna, tad "dīvainu" priekšmetu esamība salonā var izskaidrot ar tikai diviem cēloņiem: Pēc automobiļa pirkuma ar noskrējienu var ieteikt iztērēt dažu līdzekļu daudzumu uz savējās iegādes okulto pārbaudi. Bet vēl labāk - pieslēgt speciālistu izvēles etapā. Īpaši tajā gadījumā, ja par spīti noskrējiena esamībai auto vērtība - ir iespaidīga.

Ja tā ir jauna mašīna, tad "dīvainu" priekšmetu esamību salonā var izskaidrot ar tikai diviem cēloņiem:

1. Nepārtrauktu avāriju novelšana no cita automobiļa, ko izpildījis speciālists, kam ir "piekļuve" autosalonā. Tādi gadījumi praksē ir bijuši.

2. Uzbrukums uz konkrētu īpašnieku vai viņa ģimenes locekli, atkarībā no noliktā atklāšanas vietas. Nopērkot jaunu automobili, nepieciešams aplūkot to uzmanīgi – vai nav kaut kas speciāli atstāts. Protams, speciālists izdarīs to ātrāk, tomēr arī uzmanīgs īpašnieks var atklāt kaut ko patstāvīgi. Atklājot priekšmetus, kam ir skaidra okulta nozīme, ņemt ar rokām nedrīkst. Pirms uzsākt meklējumus, uzvelciet blīvus diegu cimdus.
Pašas izplatītākās vietas, kur atstāj kaut ko mašīnā:

1. Zem pārvalkiem uz sēdekļiem. Ja uz krēsliem ir pārvalki, izpētiet pašus pārvalkus un visu, kas atrodas zem tiem. Uzmanību vajag atlicināt arī kabatām, kuras nereti ir uz krēsla mugurpuses.

2. Sēdekļos parasti iebaksta adatas vai kniepadatas ar galviņām. Adatu, protams, atrast ir sarežģītāk. Bet arī iedurt adatu blīvos audumos vai ādā ir sarežģītāk, tādēļ izmanto kniepadatas, burtiski iedurot kniepadatas sēdeklī. Kniepadatu atrast ir vieglāk - galviņa ir redzama.

3. No plastikas sliekšņu uzliktņi, īpaši zem priekšdurvīm. Ja ir tāda iespēja, rekomendējas noņemt visu plastmasu salonā, kuru nav sarežģīti demontēt.

4. Zem pārsega. Vajag uzmanīgi aplūkot uzgriežņus, kas ir novietoti tieši zem pārsega. Ja automobilis ir jauns, bet ir atklāts viens vecs uzgrieznis, tad to rekomendē, neaiztiekot ar rokām, izgriezt un nomainīt. Nomainīt uzgriezni no avārijas, nelaimīga automobiļa uz jaunu automobili vai svešu – okultas darbības tipisks mēģinājums.

5. Riteņu stiprinājuma skrūves. Ir jāuzmanās, ja ir veca skrūve ar liela skaita bojājumiem, ko atstāj uzgriežņu atslēga, ja runa iet par jaunu automobili. Visticamāk, tā nav montēšanas kļūda. Vajag mest ārā, bet pat labāk sadedzināt visu, kas izsauc kaut mazākās aizdomas. Ja zemapziņa pilnīgi noteikti padod kaut kādas zīmes, kuras ir nesaprotamas jums, vērsieties pie okulta speciālista, kuram var uzticēties, lai viņš aplūkotu automobili un (pie nepieciešamības) veiktu mašīnas enerģētikas attīrīšanu.

Atklājot mājā vai darba vietā (uz darba galda, darba galda atvilknē, blakus darba galdam vai zem savējā darba galda) jebko aizdomīgu, vajag pieņemt nepieciešamos mērus, jo uzreiz krist histērijā un turēt aizdomās visus apkārt vēlmē veikt uz jums bojājumu - nedrīkst, nepieciešams darboties!. Prakse rāda, ka nolikto lietu vairākums nonāk vietās, kuras ir nepiemērotas šiem priekšmetiem, ne nejauši: kaimiņiene rādīja paziņai svārkus, un "nejauši" nometa pie sliekšņa kniepadatu; līdzstrādniece darbā pārstādīja puķi, un "nejauši" nobēra zemi no kapsētas blakus puķu podam, kurš atrodas blakus jūsu darba vietai; vai pie namdurvīm dzīvoklī (retāk pašā dzīvoklī) jūs atklājāt nodegušas sveces vasku, kurš, dabiski, pilēja. Pats saprātīgākais, iekams krist panikā, mēģināt noskaidrot, cik ļoti ir bīstams jums konkrēts priekšmets un ka ar to darīt.

Nedrīkst aizdomīgas lietas ņemt ar plikām rokām un ir pareizi jāizvēlas ar ko savākt, piemēram, adata, kas ņemta ar metāla pinceti, visu, kas uz tās, nodos turošam pinceti. Metāls ļoti labi nodod enerģētiku,gan pozitīvu, gan negatīvu. Atklājot iebakstītas adatas, kniepadatas, naglu rekomendējams veikt diagnostiku un attīrīt māju.

Visizplatītītākie priekšmeti, kas tiek izmantoti bojājumos ir:

Metāla: adatas, kniepadatas, naglas, šķēres, adāmadatas, naži, monētas, atslēgas, slēdzenes.

Ikdienas: sveces, vasks, diegi, lupatas, pogas, spalvas, dzīvnieku vilna, putas, pulveris, zivju kauli, vistu kājas, zivs galva, zivju spuras, zivju zvīņas, zivju astes, zivju kauli, kauliņi.

Vielas: eļļa, ūdens, sāls, pelni, drazas, zeme, smilts.

Ja jūs uzlasījāt kapeikas vai lielu naudu, kaut kādas dārglietas vai lakatu, krustu (ap kaklu liekamu krusts) vai brošu.. Nolieciet , kur paņēmāt.

Visiem ir zināms aizsardzības veids no noskaušanas ar adatas piespraušanu pie apģērba (vai vienkārši no iekšpuses, lai nebūtu redzama). Izmantot šiem mērķiem angļu kniepadatu izdomāja ne tik sen, jo to izgudroja ne agrāk par XIX gadsimta sākumu.

Aizsardzībai no "ļaunas acs" agrāk izmantoja parastu šujamadatu (kniepadatu ar galvu), iedurot  oderē ar smaili lejā. Cik ļoti tas ir efektīvi, sacīt ir grūti. Uzskatu, no nenozīmīgas netīšas iedarbības var dažbrīd arī paglābt. Tomēr, pie tīša profesionāla uzbrukuma - nepalīdzēs. Varu sacīt to pavisam nopietni.

Mūsu laikos nēsāt kniepadatu – maz noderīga nodarbe.. Tā kā no prakses zināms, ka netīšs negatīvs sastopams (tīri statistiski) arvien mazāk, bet mērķtiecīgs un tīšs - arvien vairāk.

Tā lūk, kas attiecas uz šujamadatu un kniepadatu atklāšanas gadījumiem uz apģērba oderes, virsjakas, mēteļa kabatā, bikšu starā, svārkos un tā tālāk , var sacīt, ka doto priekšmetu izcelsmes varianti ir dažādi. Turklāt visi tie - okulti un bīstami.

1. Bieži adatu "aizmirst" šuvēja, lai nomestu savējo smago dzīves slogu uz pircējiem. Visi mēs zinām, ka šuvēja darbs ir smags un maz atmaksāts, un arī personiskā dzīve atstāj vēlēt labāko. Reiz nācās sadurties ar gadījumu, kad lietu, kurā atklāja adatu, šuva sieviešu kolonijā, pie tam adata tika iešūta šuvē tīši, ar okultu mērķi.

2. Tas ir drošs gadījums, kam nav pamata uzskatīt, ka tas ir enerģētisks uzbrukums. Iedūra jauna cilvēka mamma vai vecmāmiņa viņam virsjakā apvārdotu adatu, lai pasargātu dēlu (mazbērnu) no piebūrumiem. Jaunajam cilvēkam tāda adata no mammas vai vecmāmiņas nav bīstama. Vai palīdzēs šis aizsardzības veids jaunajam cilvēkam no piebūruma – nav zināms. Tomēr, labāk kaut kāda aizsardzība nekā nekāda.

3.Uzbrukums ar mērķi pieburt. Var būt bīstami, īpaši, ja taisīts ar ne amatieru vārdojumiem, bet, ja veicis speciālists. Iepriekšēji sagatavotas kniepadatas vai šujamadatas, kopā ar instrukcijām, pasniedz nereti mīļākajām. Pamatmērķis parasti – nevis piebūrums kā tāds, bet strīdu, nesaskaņu ieviešana attiecībās ar sievu. Kniepadatu agri vai vēlu atklās sieva un izņems, kas novedīs aiz sevis virkni uzdoto notikumu. Retos gadījumos kniepadatu (adatu), kuru sagatavoja speciālists, pieāķē ar aprēķinu, lai viņu izņemtu pats pieburamais. Tas ir diezgan izplatīts gadījums, kaut arī bieži sastopams arī tāds: ja uzbrucējam ir piekļuve pieburamā objekta apģērbam, tad cenšas iebērt vai iepilināt kaut ko kabatā.

4. Adata oderē var būt bojājums. Bez tam, šujamadatu var atstāt automobilī, iebāzt krēslā, pamest zem sliekšņa vai paklājiņa, iebakstīt durvju spraugās, iemest skapī utt. Šajā gadījumā tāda adata ir ļoti bīstama. Nepieciešams atrasto adatu arī neitralizēt. Ņemt adatu ar rokām nedrīkst kategoriski.

Kad jums zem durvīm ir pabērta zeme, bet uz durvju roktura karājās lelle no sarkana auduma,  notīta ar melnu diegu, kā arī karājas apģērbs vai bērnu rotaļlieta - jūsu gadījums viennozīmīgi norāda uz bojājuma uzlikšanas mēģinājumu. Turklāt, pietiekami nopietnu. Okulta rakstura jebkādi priekšmeti, kas ir atklāti pie sliekšņa, uz durvīm un tiešā to tuvumā - tās ir okulta uzbrukuma pazīmes.

Ja jūs grasāties dzīvot kopā ar savu partneri un atrodat zem durvīm adatas ar diegiem, kārtis, bet partnerim kabatās sēklas un tā tālāk. Viss attiecībās ir normāli, bet pēc tam viņš sāk no jums izvairīties, mainīties un pēkšņi vienudien pārstāj attiecības ar jums. Pēc mēneša sāk zvanīt, prasīt piedošanu un viss sākas no sākuma. Tad ir jāaizsargājas. Kas vēl atliek? Vajag atzīmēt paziņu lokā (kaut vai aptuveni), kuriem ir izdevīgi ( personiski vai materiāli iemesli) to darīt. Sēklas, piemēram, kabatā ne katrs varēs ielikt. Bet tikai tas, kas var pietuvoties vai kuram ir piekļuve pie apģērba. Tad ir jāņem nost negatīvs.

Neslikts pretestības veids, kas strādā ne maģiskā līmenī, bet psiholoģijas līmenī - apziņot visus, kas var iejaukties, par gatavību stāties ''karā'', vēršoties pie speciālista. Bieži ar to pietiek. Bet ja jūsu paziņas, kuras uz jums strādā lieto profesionāla burvja pakalpojumus tad, tādā gadījumā jūs ļoti riskējat pazaudēt kaut ko nozīmīgu savā dzīvē. Tādēļ labāk klusām vērsties pie speciālista, noņemt bojājumu un uzlikt aizsardzību.

Nolikti zivju kauli. Gadās, ka ļaudis pērk jaunas mēbeles. Kārtojot vecās mēbeles atrod zivs kaulus un zivs (retāk zivju galvu, zivs spuras, asti no zivs, zivju zvīņas) skriemeļus. Tas noved pie nopietnām problēmām ar veselību un nereti pie neiespējamības ieņemt bērnus, tā rāda prakse.

Uz zivju kauliem strādā, piemēram, uz kāzām, lai "līgava būtu auksta kā zivs" ar visām sekām. Tādas "dāvanas autors" - bieži ir tuvs radinieks vai līgavas "labākā draudzene". Ir jāsaprot, ka, lai izdarītu ko tādu, nepieciešama, kā minimums, piekļuve guļamistabai.

Vispār atklājot dīvainu priekšmetu dīvainā vietā sākumā ir jāpadomā, vai varēja šie priekšmeti nonākt nepiemērotā vietā dabiskā ceļā. Ja ir absolūta pārliecība tajā, ka uz šīs gultas nekad nav ēsta zivs, tad, visticamāk to kāds ir nolicis.
Kategorija: Melnā maģija | Pievienoja: Sanistra (05.01.14)
Skatījumu skaits: 10294 | Komentāri: 3 | Atslēgvārdi: melnā maģija, bojājums, lāstu priekšmeti, bojājumu priekšmeti, lāsts
Komentāru kopskaits: 3
3   [Материал]
Kāda ir laba aizsardzība šajos gadījumos?
Krustmātei mājas pagalmā bija noliktas zivju galvas aplī un viena zivju galva pie durvīm.
Kas būtu jādara, lai neatkārtotos?

1   [Материал]
Kadus prieksmetus vai lietas var nezinot iedot rokas varbut edieni,varbut pukes? Ka ar medu jo man likas divaini ka tas nakamaja diena bija sarudzis un ari smarzoja ta?

0
2   [Материал]
Jā, var mierīgi caur jebko uzsūtīt bojājumu. Tas var būt pilnīgi jebkas.

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz