Otrdiena, 30.11.21, 06:50Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Par ļaunu vārdu un par ļaunu aci...

Par uzlādētu ūdeni ''uz dzīvību'' un ''uz nāvi''.
Lieta ir tāda, ka ūdens pēc savas būtības sastāv no šķidrajiem kristāliem.Kad tas tiek uzlādēts ''uz dzīvību'', pieaug kristālu augšanas intensitāte. Baktērijas , kas atrodas ūdenī reaģē uz šīm izmaiņām un sāk ātri dalīties, ūdens paliek duļķains.Bet, ja ūdens tiek uzlādēts ''uz nāvi'' , tad visi procesi tajā apstājas, šķidrie kristāli pārstāj augt, baktērijas nedalās , ūdens paliek dzidrs. Kad cilvēks izdzer šādu ūdeni, tad ūdenī ieliktā informācija nonāk asinīs, tās komponentu veidošanās process palēlinās un tad apstājas, un cilvēks nomirst.
Uzlādēts ūdens saglabā savas īpašības aptuveni trīs diennaktis.
Bet ir arī gadījumi , kad uzlādēts ūdens ''uz nāvi'' saglabā savas īpašības gadus 2-3.
No mūsdienu hipotēžu redzes viedokļa par energoinformatīvo apmaiņu dabā bojājumu var uzskatīt par distancētu informatīvu ietekmi , kā rezultātā negatīvās informācijas bloks iekļūst kādā energoinformatīvā struktūrā (programmā) , ar kā palīdzību tiek ietekmēts cilvēks.Visu tautu un nāciju tradīcijās ir speciāli šim mērķim izveidoti rituāli, vārdojumi utt.

Kā jau zinām , ka bojājumu var uzlikt arī bez noslēpumainiem rituāliem.Bieži par tās iemeslu kļūst cilvēku negatīvo emociju uzplaiksnījums, kuri pat nenojauš par savām spējām ietekmēt ar savu biolauku apkārtējos.

Ļauna acs tiek likta tieši ar acīm, jo ne pa velti to tā sauc..Cilvēki ar anomālam spējām var to izmantot lai kontrolētu cita cilvēka uzvedību.Tam pat nav vajadzīgi vārdojumi.To var arī saukt par enerģētiskā uzbrukuma īpašu formu – distancēts sitiens ar skatienu. Acs ir instruments , kas ļauj koncentrēt cilvēka enerģētiku un veikt sitienu no attāluma. Īpaši bīstams ir sitiens, kas tiek veikts no enerģijas uzņemšanas orgāniem.Par tādu tiek uzskatīta ''trešā acs'', kas ir jūtīga pret enerģētiskām ietekmēm.Un uzlikta tiek ļauna acs elektromagnētiska sitiena ceļā.Jo mūsu acis ir ne tikai uzņēmējs , bet arī raidītājs.

Pastāv uzskats , ka pieaugušie , kuriem ir uzlikts kaut kas negatīvs , ir ļoti uztraukti , nervozi, izjūt neapzinātas bailes.Sejas krāsa izmainās uz pelēcīgu vai dzeltenīgu, parādās sāpes vēderā , vemšana , viņi bieži berzē rokas.Bērniem ļaunas acs pazīmes var izpausties kā pēkšņs bālums, notievēšana,vājums, nevienmērīgs pulss,karstums, svīšana, apetītes trūkums.
Parasti negatīva ietekme noved pie audzējiem, paralīzes, krampjiem,melanholijas , akluma, impotences, rijības , epilepsijas utt.

Kategorija: Melnā maģija | Pievienoja: Sanistra (05.01.14)
Skatījumu skaits: 1377 | Atslēgvārdi: slikta acs, ļauns vārds, noskaudums, Ļauna acs
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz