Otrdiena, 30.11.21, 05:47Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Par Bojājumiem un Lāstiem

1. Ir pilnīgi vienalga, kā uzvedas cilvēks. Lāsts strādā gan uz smaidīgo laimīgo, gan uz nelaimīgo nabadziņu vienādi. Un darbojas arī vienādi efektīvi.
2. Krusts nevienu no ne no kāda lāsta neglābj.
3. Izmaiņas veselības stāvoklī uzliekot lāstu var arī nebūt.

Es saprotu, ka vairākums mēģina mierināt upuri, sakot viņam kaut kādus gudrus vārdus par lāsta drošību, par to, ka tas (lāsts) nav bijis utt.

1. Bojājums - tā ir jebkura negatīva cilvēka iedarbošanās ar savējiem spēkiem uz citu cilvēka, bez fiziskas iedarbības pielietošanas.

Vienkāršāk runājot, jebkura riebeklība, kuru mags dara cilvēkam (bez sišanas pa seju), ja vien šis mags strādā tikai ar Savējiem Spēkiem - tā ir bojāšana.

Vienkāršu bojājumu var uzlikt ar "nenoteiktu novēlējumu",kā arī pasakot cilvēkam kaut ko šādā garā: "Lai slikti tev no visa dvēseles melnuma!''. Nekādas konkretizācijas, kam būtu jānotiek ar upuri nav, bet ir skaidrs, ka ir novēlēts ļaunums. Ieslēdzas nedrošības sajūta, sākas pilnīgi patstāvīga problēmu piesaistīšana uz sevi, kas pastiprinās ar katru jaunu problēmu. Nu kā tad! Bojājums tak ir uzlikts!

Noņemt bojājumu var pavisam vienkārši. Pietiek atrast spēcīgāku magu par ''svinību'' vaininieku. Tāpat var nodarboties ar "piedošanām", iešanu uz baznīcu, sinagogu, mošeju utt., ar apmazgāšanos septiņos ūdeņos, ar peldēm sniegā, lasot vārdojumus utt.

2. Lāsts ir jaudīga negatīva iedarbība, vēlamākais - "karmiskas mācības formā", ko veic mags Ne ar Savējiem Spēkiem, bet gan uzsaukuma ceļā pie dieviem, dēmoniem, pietiekami stipriem gariem u.c. Vienkāršāk runājot, mags izmanto nevis savējo spēku, bet gan personificēto dabas likumu spēku.

Ja "labs" onkulītis atklājis jūsu galvā kaut kādu neaizvērtu pašapvainojošu domu, tad izmantojot to viņš viegli izvērsīs jūs uz taaaadu "karmisku mācību"...

Bet pašapvainojošas (pašvainojošas) domas ir visiem. Katram, kas nav izgājis speciālu sagatavošanos, ir kaut kāds skelets savā skapī, par kuru viņš vaino sevi.

Ir vēl daži "caurumi" cilvēkā, caur kuriem var uzlikt lāstu, bet es domāju, ka tie šajā gadījumā ir neaktuāli.

Noņemt lāstu ir galēji grūti. Priekš tā pieredzējušajam magam vajag uzzināt, kādi spēki tika iesaistīti, kādā personificējumā un, kas tiem tika apsolīts vai jau atdots par upura nāvi.

Pēc tam magam ir jāizdodas ieinteresēt šo spēku, piedāvājot tam kaut ko lielāku, nekā bijis devis oponents.

Precīzi tāpat ir jārīkojas lāsta noņemšanai arī magam, kurš to uzlika. Vienkāršas attieksmes maiņa pret upuri un labas jūtas pret viņu neko neizmainīs, atšķirībā no gadījuma ar bojāšanu.

Lāstu liek, lai cilvēks Kā Minimums Nomirtu.

Bojājumu piemēri, kas ir kļūdaini pieņemti par lāstiem:

1. "Vecāku lāsts".
2. Mīlošā cilvēka mutisks lāsts (par krāpšanu, vai vēl jebkādas tamlīdzīgas lietas).

Lāsti, kurus ir gandrīz neiespējami noņemt:

1. "Nāvējošais Lāsts" - cilvēks nolād otru nāves priekšā. Šajā gadījumā viņš, liktos, neiesaista nekādus svešus spēkus, bet tas tā nav. Viņš tērē lāstam personīgo dvēseli, bet tas ir visai briesmīgs spēks.
2. "Lāsts ar dvēseli" - cilvēks atdod savējo dvēseli par cita cilvēka nāvi.
3. Kultu lāsts - cilvēks pārkāpj savējās dievības kulta likumus, par ko kulta likumi automātiski uzskata, ka viņš tiks nolādēts.

Kategorija: Melnā maģija | Pievienoja: Sanistra (05.01.14)
Skatījumu skaits: 2549 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: bojājums, melnā maģija, par lāstu, lāsts
Komentāru kopskaits: 2
1   [Материал]
Vai bojajumu,lastu ja tas ir uzlikts,var pastiprinat zvanot uz telefonu? Es nezinu kas tas ir,kad man zvana konkrets cilveks nau atkarigs vai atbildu vai ne,un ja pat nepamanu ka zvanits es ar viru loti sasridos,vins pat parmerigi piedzeras,dazkart uzvedas ka cits cilveks. Kamer nezvana tikmer visi nomierinamies un ir labi ari dzive kapj uz augsu nekas netrukst un tad peksni ka ar amuru pa pieri zvans.....un zeme zem kajam sabruk...

0
2   [Материал]
Sveiki!
Jā, tā var būt. Tā ir saikne. Es Jums ieteiktu vismaz nomainīt tad telefonu, lai kaut kādā mērā attālinātu ietekmi, lai arī tas būs minimāli, tomēr labāk kaut kas, nekā nekas.
Bet kopumā iesaku griezties pie speciālista, kurš spētu Jums palīdzēt esošā situācijā.

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz