Otrdiena, 30.11.21, 05:37Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Kā iziet bojājums?

Nav mazsvarīgi zināt, kā iziet bojājums no cilvēka. Bojājums var iziet dažādi: kam - ar vemšanu, kam - ar zarnu trakta traucējumiem, kam - ar staipīgām siekalām vai izsitumiem uz ādas, ar smirdīgu gaisu un tā tālāk. Pie tam var pat iziet no cilvēka dzīvas čūskas, vardes, zalkši un tā tālāk.

Veic tādus bojājumus raganas un burvji vienkārši: pavasarī ķer vardes, bet obligāti ar ikriem, tur tās badā, izžāvē, saberž pulverī. Glabā šo mikstūru aizspundētos traukos. Pēc tam šī pulvera šķipsnu pieliek cilvēkam ēdienā vai dzērienā, izlasot pie tam speciālu apburšanu. Iekšpus cilvēka sākumā rodas kurkuļi, bet pēc tam arī mazas vardes. Lūk kāpēc daudzi dzird sev iekšā kurkstēšanu. Bet kad ārstē tādus slimniekus, tad no tiem iziet šīs pašas vardes vai ķirzakas.

- Ķirzakas izdzen ar karstu serumu vai dillēm, ja to saberž ar egļu darvu, rūpīgi pārmaisa un lieto tukšā dušā. Var tāpat dzert tukšā dušā pa vienai ēdamkarotei attīrītas petrolejas.

-Čūskas un zalkšus var izdzīt ar sekojošu sastāvu: malta rūgtā pipara vienu tējkaroti, ķimenes ēdamkaroti, divas etiķa ēdamkarotes rūpīgas pārmaisa un lieto tukšā dušā nedēļu ilgi.

Ļoti derīgi bojājumu slimniekiem apmeklēt spēka vietas, ezerus.

Ir arī cits bojājums, kad ārstē cilvēku, viņš pēkšņi sāk riet, kā suns, vai maurot, kā govs, zaudē prātu.

-Ja cilvēks ir zaudējis prātu, vajag rūpīgi saberzt magones ēdamkaroti, driģenes tējkaroti, pārliet maisījumu ar vārīta ūdens glāzi, nostādina 30 minūtes un kompreses veidā liek uz pieres.

Gadās, ka cilvēks pēkšņi saslimst ar vēzi. Ir arī tādas metodes. Un, ja vēzis ir uzlikts, tad ir pakļauts ārstēšanai. Uzlikt var jebkādu slimību. Tikai ar medicīniskiem preparātiem slimību neizārstēsi, ja tā ir uzlikta.

Pašlaik daudz cilvēku slimo ar tuberkulozi. To arī uzvedina uz cilvēku.

Jūs paši varat noteikt, vai ir izdarīts jums bojājums uz vēzi vai šo saslimšanu. Paskatieties sev acīs, ja ir, tad uz acs zīlītes ir brūni plankumi.

Var pārbaudīt vēl vienā veidā: iepiliniet acīs uzlādēta ūdens dažas lāses. Ja acu baltumi apsarks - uz jums ir bojājums uz vēzi.

Epilepsiju arī var uzlikt uz cilvēku. Lai noteiktu, uzlikts tas vai nē, noguldiniet slimnieku uz vēderu, pie viņa pakauša pielieciet svārstu uz diega, 20-25 cm garumā. Ja svārsts sāks griezties pret pulksteņrādītāja virzienu, tas nozīmē, ka epilepsija ir uzlikta.

Ja kaut vai vienam no vecākiem ir bojājums, tad bērns jau piedzimst ar bojājumu.

Kā iziet bojājums? Pats briesmīgākais ir tajā, ka bojājums nododas pa asinīm no vecākiem pie bērniem. Tādēļ ne nejauši rietumos, piemēram, iepriekš gatavojas pie jebkurām nepatikšanām. Tur skaitās normāla parādība, kad vesels cilvēks nodod savas asinis, lai izmantotu tās nepieciešamības gadījumā. Un tās ir ne tikai bailes no AIDS, bet intuitīvi ļaudis jūt arī citas briesmas. Taču, ja donoram ir bojājums, tad tas nododas citam cilvēkam caur šīm donora asinīm.

Bojājuma pāriešanas pazīmes caur asinīm ir tādas, ka pēc asins pārliešanas cilvēku sāk kratīt drudzis, drebuļi, kaut arī asins atbilstība un visi medicīniskie parametri ir kārtībā. Bet bojājums jau jūsos sāk izlaist savas saknes. Brīžam notiek tāds bojājums pie vairākām paaudzēm, kamēr kāds no ģimenes nesāks nojaust, kas ir bēdu cēlonis, un nesāks ārstēties no bojājuma.

Jūs noteikti esiet dzirdējuši izteicienu "nolādēta paaudze", tas ir tāds bojājuma veids un sauc to  par "Dzimtas lāstu". Pamatā visi dzimtas vīrieši nedzīvo ilgāk par noteiktu gadu, bet nomirst vai beidz dzīvi ar pašnāvību, piemēram, vectēvs - tēvs - dēls - mazbērns, t.i. iet Dzimtas iznīcināšana. Visbiežāk caur pakāršanos vai autokatastrofu.
Itin bieži notiek, ka velni sasniedz vairāk. Jau nodzērušos cilvēku tie pastumda uz pašnāvību.

Sabojātam cilvēkam vairumā gadījumu ir novērojams spēku izsīkums. Viņam gribas visu laiku gulēt.

Itin bieži ģimenēs, kur ir pastāvīgi skandāli dēļ sīkumiem, bieži bojājums ir uz abiem - gan vīru, gan sievu.

Tāpēc esiet vērīgāki pret sevi un tuvākajiem un laikus meklējiet palīdzību pie zinošiem ļaudīm.

Kategorija: Melnā maģija | Pievienoja: Sanistra (05.01.14)
Skatījumu skaits: 1243 | Atslēgvārdi: bojājums, lāts, negatīvs
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz