Otrdiena, 30.11.21, 04:57Galvenie | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Saita sadaļas

Bojājumu noteikšana ar sērkociņu palīdzību
Šī ir bojājumu un ļaunu acs noteikšanas metode attiecas uz diagnostikas metodēm. Lai to īstenotu, ir nepieciešams, glāze (burka) ar ūdeni un divi parasti sērkociņi.
Pirms sākat darbu, atslābināties un uzdodat jautājumu: ''Vai ir uz manis svešas dabas enerģētiska ietekme''.
Tad turot sērkociņu brīvajā galā no sēra, turiet to ievietojot vertikāli apmēram 4-5 cm attālumā no ūdens virsas pa vidu glāzei.
No jauna uzdod to pašu jautājumu (labāk ar aizvērtām acīm), atlaidiet sērkociņu un ļaujiet tam brīvi krist ūdenī.
Pēc tam, kad sērkociņš beidz kustēties, tādā pašā veidā un ar to pašu jautājumu iemetiet glāzē otro sērkociņu. Dabiski, ka sērkociņi ieņems noteiktu savstarpējo stāvokli, saskaņā ar kuru ir iespējams spriest par savu stāvokli.
Sērkociņu pamat-kombinācijas var būt trīs: nav savstarpējā kontakta, saskaršanās un krustošanās.
Katrā no šīm kombinācijām nes sevī noteiktu informāciju.
Vislabāk, ja sērkociņu kontakta nav. Tas nozīmē, ka jūsu ķermeņa enerģētika ir brīva no svešām ietekmēm un jūsu rūpes un slimību izpausmes attīstās tikai fiziskajā plānā.
Šajā situācijā, lai uzlabotu savu veselību, ir jālieto zāles, dzerot augu uzlējumus un jāvingro.

Kontakta esamība (Zīm. 1a, 1b) norāda uz to, ka uz jums ir bijusi neprofesionāla enerģētiska ietekme vai guļ ļauna acs. Tikpat labi jūs to varējāt iegūt sabiedriskajā transportā, ķildu laikā ar ģimeni un draugiem utt.
Sērkociņu saskaršanās vieta norādīs uz enerģētisko centru, kas ir bijis pakļauts visintensīvākam uzbrukumam. Noteikt šādu centru var vizuāli sadalot sešās daļās vienu sērkociņu un paskatoties, pi kuras no tām pieskaras ar tās galu otrs sērkociņš.
Izskatīt var gan vienu, gan otru sērkociņu – īpašas atšķirības nav. Dotajā gadījumā ārējo ietekmi attēlo tas sērkociņš, kas pieskaras.Sērkociņu krustošanās (2. att.) liecina par nopietnāku enerģētisko ietekmi uz jums. Šajā gadījumā nav jārunā par neapzinātu ietekmi - visdrīzāk uz jums apzināti un mērķtiecīgi tika uzsūtīts kas negatīvs.
Tāpat kā iepriekšējā gadījumā energocentru norāda krustošanās vieta.
Ārējo spēku šajā gadījumā atspoguļo augšējais sērkociņš un spriest par tāda postījumu līmeni  nepieciešams pēc sērkociņa, kas atrodas zemāk (tas atspoguļo jūsu stāvokli). Tieši tāpat sērkociņu nepieciešams sadalīt sešās daļās un pēc tām jāizskata enerģētisko un fizisko ķermeņu bojājumu līmeni.Pirmais līmenis
norāda uz dzīvības centra enerģētisku bojājumu. Kāds mēģina atņemt jums vēlmi dzīvot, uzbrūk uz fiziskā ķermeņa pamatspēkiem, materiālās eksistences sakni. No fiziskajiem orgāniem var tikt bojāti reproduktīvie orgāni un nieres.

Otrs līmenis
norāda uz dzimumakta centru. Visticamākā bojājuma vieta pie piebūrumiem un atbūrumiem. Tika mēģināts veikts uzbrukums uz jutekliskajām baudām un kāds cits cilvēks cenšas izdarīt tā, lai jūs izjustu dzīvesprieku tikai zem viņa kontroles. Ķermeņa bojājums skar resno zarnu, dzimumorgānus, urīnpūsli, kāju apakšējos asinsvadus.

Trešais līmenis
aizskar ar savu ietekmi mūsu enerģētisko būtību, mūsu spēju ietekmēt citus caur smalko mijiedarbību, mūsu autoritāti starp cilvēkiem. Negatīvu sūtošā persona mēģina iznīcināt jūsu stāvokli sabiedrībā, novērstu iespēju sazināties ar citiem cilvēkiem, cenšas atstāt jūs vienu pašu. Nereti rezultātā ciešs kuņģis, aknas, žultspūslis, tievā zarna, aizkuņģa dziedzeris.

Ceturtais līmenis
liecina par bojājumu sirds centrā, par ietekmi uz mīlestības jūtām. Ārējās ietekmes mērķis ir atņemt līdzsvaru un pasaules sapratni. Pēc sitiena šajā centrā cilvēks nevar iegūt baudu no dzīves, nevar pareizi piemeklēt partneri un draugus, rodas apkārtējo atbalsta trūkums. Ķermenis reaģē uz šādām izmaiņām ar sirds un asinsrites sistēmas slimībām, straujš imūnās sistēmas zudums un asins sistēmas bojājumiem.

Piektais līmenis
Sakaru centrs. Negatīvās ārējās ietekmes "neļauj" jums kontaktēties, ieved jūsu smalko ķermeni stīvumā, mulsumā un nespējā runāt ar cilvēkiem. Persona, kas veikusi šo, liedz jums informāciju, padara imūnu pret ārējiem stimuliem (jo īpaši, saskaroties ar citiem cilvēkiem), vienaldzīgu. Cilvēka organismā cieš elpošanas sistēmas, bronhi, rīkle un balsene, vairogdziedzeris.

Sestās līmenis
norāda uz vairāk vai mazāk veiksmīgu smadzeņu skalošanu (zombēšanu). Kāds cilvēks ir mēģinājis ielikt jūsu galvā savu domāšanas veidu, jums svešu dzīves programmu un mērķu sasniegšanu. Ar šo ietekmi pilnībā vai daļēji mainās mūsu ēteriskā ķermeņa struktūra – tas kļūst irdens, vairs neatraida ārējos negatīvos impulsus un neaizsargā. Visi mūsu spēki aiziet tukšās, sev nevajadzīgās darbībās, kas rezultātā nedod mums veiksmi. Šī centra ietekmē var ciest smadzenes un muguras smadzenes, nervu sistēmu kopumā, var rasties hormonālās vielmaiņas un vielmaiņas traucējumi.


Kategorija: Melnā maģija | Pievienoja: Sanistra (07.01.14)
Skatījumu skaits: 1622 | Atslēgvārdi: negatīva diagnostika, bojājums, lāsta noteikšana, bojājums noteikšana, Ļauna acs, lāsts
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz