Svētdiena, 28.11.21, 02:36 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Zīmīte ar vēlmi par bagātību - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Naudas maģija » Zīmīte ar vēlmi par bagātību (Ieprogrammējiet savu zemapziņu at maģiskas zīmītes palīdzību)
Zīmīte ar vēlmi par bagātību
SanistraDatums: Otrdiena, 12.07.16, 14:20 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
- Ja Jums, piemēram, ir vajadzīgs mētelis ziemai, tad pierakstiet precīzi, kādām īpašībām ir jāpiemīt šim mētelim: krāsu, materiālu, izskatu un cik maksimāli tāds maksā (variet arī ieprogrammēt, ka saņemiet tādu dāvanā).
- Ja atrodiet tādu kādā bildē, tad izgrieziet to un ielīmējiet zīmītē.
- Tagad palūdziet savai zemapziņai nodrošināt Jums tādu mēteli.
- Pakariniet zīmīti ar vēlēšanos redzamā vietā. Katru reizi, kad Jūs to redzēsiet, Jūs novirzīsiet uz vēlmi enerģiju, kas veicinās tam, lai tas piepildītos.

Tieši tāpat Jūs variet vēlēties māju, brīnišķīgu braucienu labu darba vietu utt. Īpaši svarīgi ir precīzi formulēt to, ko vēlaties. Ja vēlaties māju, bet Jums nav tiešs skatījums kāda tā būs, tad Jūs nedabūsiet to, ko vēlaties.
Reiz viena sieviete ieprogrammēja māju, bet aizmirsa noformulēt, ka tā neprasa lielas rūpes un kārtību. Māju viņa dabūja, bet tagad vairākus gadus nodarbojas ar restaurāciju.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
SanistraDatums: Otrdiena, 12.07.16, 14:46 | Ziņojums # 2
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Rituāls ar maģisko zīmīti.

- Lai nostiprinātu savu vēlēšanos, Jūs papildus variet sagatavot otru zīmīti, kas ir identiska pirmajai.
- Iegādājieties skaistu nedegošu katliņu, ko arī nākotnē varēsiet izmantot savos maģiskajos rituālos. Izmantojiet to tikai ar šo mērķi, jo tas ar laiku maģiski uzlādēsies un pastiprinās Jūsu vēlmju rituālus.
- Lūdziet garīgo pasauli par savas vēlmes piepildījumu un aizdedziniet zīmīti ar jaunu zaļu vai zelta krāsas sveci.
- Kad papīrs deg liesmā un dūmi ceļas augšup iztēlojieties vēlmi atkārtoti, bet tā, it kā tā jau būtu piepildījusies.
- Pateicieties Augstākiem Spēkiem par palīdzību un atbalstu.
- Atkārtojiet šo rituālu trīs dienas pēc kārtas.

Saprotiet to, ko tieši Jūs vēlaties. Jo harmoniskāk Jūsu vēlmes saskaņosies ar dzīves mērķi, jo ātrāk tās piepildīsies. Jūsu augstākais ''Es'' vienmēr tieksies radīt labvēlīgus apstākļus Jūsu dzīves mērķim. Ieklausieties savā iekšējā balsī. Ko tā Jums saka? Neļaujiet prātam noteikt šo jautājumu, kurš vienmēr jautā:'' Vai tas ir prātīgs, saprātīgs lēmums, vai pēc desmit gadiem darba vieta būs tikpat droša, vai tas patiešām var funkcionēt utt''. Ko saka Jums Jūsu iekšējā balss? Laba vai slikta sajūta Jums ir, kad runa iet par lēmumu?
Jēzus ir teicis:''Esiet kā bērni''. Bērni rīkojas spontāni, viņi priecājas par mazumiņu. Vai esiet redzējuši kā bērns priecājas, kad bizbizmārīte rāpo pa viņa roku?

Dzīvojiet te un tagad! Nav svarīgi, kas varēja būt pēc desmit gadiem, tagad šajā mirklī - esiet Jūs! Priecājieties par savu dzīvi, nedomājot:''Kad es būšu bagāts, tad es atļaušos to un to, bet līdz tam man ir daudz jāstrādā''. Nē, tā neies. Ja Jūs arī kļūsiet bagāts, Jūs nespēsiet baudīt dzīvi un būsiet nelaimīgs miljonārs.

Dariet savu darbu ar prieku. Ja darba vieta Jums nepatīk, pamēģiniet izmainīt lietas, kas Jums nepatīk. Daudzos gadījumos var sarunāt visu ko ar kolēģiem. Katram ir kaut kas tāds, kas patīk un kas nepatīk. Atvērtās pārrunās ar kolēģiem vai darbiniekiem var rasties pilnīgi negaidīti un pozitīvi lēmumi. Bet, ja tomēr Jūs jūtaties pilnīgi nelaimīgs tajā, ko dariet, tad esiet pietiekami drošsirdīgs lai pelnītu ar to, kas Jums sagādā baudu! Pat ekonomiski grūtos laikos vienmēr ir bijuši un ir radoši, pozitīvi domājoši cilvēki, pie kuriem tek nauda.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
paulicane1987Datums: Svētdiena, 21.07.19, 10:15 | Ziņojums # 3
Grupa: Lietotāji
Ziņojumi: 1
Status: Offline
Sveiki!
Un tas tiesām darbojas...???
Ko Jūs vēl varat ieteigt,
Man steidzigi vajag dzīvokli a finanses tam nau,es ar vienu kaju esmu uz ielas.
Sobrid dzīvoju ar draugu vina dzivokli...un musu attiecibas ir pasliktinajusas,un man nau kur iet...
Lūdzu iesakiet kautko.
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Naudas maģija » Zīmīte ar vēlmi par bagātību (Ieprogrammējiet savu zemapziņu at maģiskas zīmītes palīdzību)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz