Svētdiena, 28.11.21, 03:27 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Naudas piesaistīšanai - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Naudas maģija » Naudas piesaistīšanai
Naudas piesaistīšanai
SanistraDatums: Piektdiena, 20.11.15, 15:01 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Apraksts:Neliels, bet efektīvs vārdojums.
Labākais Laiks:Pilnmēness.
Vajadzēs:Monētu(vēlams sudraba),katls vai biķeris ar ūdeni.
Vārdojums: Piepildiet katlu vai biķeri ar ūdeni līdz pusei.Ielieciet tur monētu.Izstiepiet rokas virs katla vai biķera un sakiet:

''Lai piepildās manas rokas
Ar sudrabainu mēness gaismu,
Lai atnāk plaukums
Manā mājā.Lai notiek tā. ''

Atkārtojiet vairākas reizes dziedāšanas manierē.

Naudas piesaistīšanai.

Apraksts:Ļoti vienkāršs un pietiekami standartisks vārdojums.
Labākais Laiks:Jebkāds.
Vajadzēs:Zaļa svece, dažas monētas.
Vārdojums:Nolieciet sveci uz altāra vai darba vietas vidū .Blakus nolieciet monētas.Aizdedziet sveci un iztēlojieties kā no tās iziet zaļgana krāsa, kura pakāpeniski ievij monētas, tad jūs un visbeidzot visu telpu jums apkārt.Sakiet:

''Visas bagātības, ko man dzīve dos - es pieņemšu.''

Tad paņemiet monētas no altāra, sakoncentrējaties uz tām.Tad ielieciet naudu kaut kādā maisiņā un stingri aizsieniet.Sveci atstājiet nodegt uz altāra.

Lai piesaistītu naudu.

Bļodiņā sajauciet ēdamkaroti medus un tējkaroti cukura maisiet, kamēr nesanāks bieza pasta. Pielieciet ne daudz sīku skaidiņu no zilas sveces. Nosmērējiet lielu, zilu sveci ar šā sastāva plānu kārtiņu. Pirms aizdedzināt sveci, paņemiet medus tējkaroti no burkas, uzlieciet sev uz mēles un vēlējiet sev saņemt vairāk naudu.

Lai dzīvotu bagātībā.

Apdīrā kādu putnu - zosi, vistu, - iznes spalvas laukā un izkrata no lupatas spalvas, sevis priekšā - sakot:

Cik spalvu daudz, tik naudas daudz. Kā šim putnam ar spalvām neapaugt, tā man nabadzībā nedzīvot. Lai notiek tā!

Naudas piesaistīšanai.

Vajadzēs:
- naudas banknoti
- zilu striķi
- vienu zilu sveci

Aptiniet striķi apkārt naudas banknotei, sakot:

"Ar katru šī striķa svārstību, manas naudas daudzums desmitkāršosies"

Kad jūs beidzat siet striķi, novietojiet zilo sveci uz šķīvīša, vai iestipriniet zemā svečturī. Novietojiet banknoti blakus šķīvītim vai svečturim, bet pietiekoši drošā attālumā, lai pilošs vasks neskartu banknoti. Ja jūs izmantojat šķīvīti, tad var sveci novietot centrā, bet banknoti uz šķīvīša malas, bet esiet piesardzīgi, lai banknotei, sveces degšanas laikā, nekas postošs nenotiktu.
Aizdedziniet sveci un sakiet:

"Ar katru sveces liesmas svārstību, manas naudas daudzums desmitkāršosies"

Svecei ļaut izdegt.

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Naudas maģija » Naudas piesaistīšanai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz