Piektdiena, 03.12.21, 09:10 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Mājas aizsardzībai un labklājībai - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Mājas maģija » Mājas aizsardzībai un labklājībai
Mājas aizsardzībai un labklājībai
SanistraDatums: Piektdiena, 20.11.15, 14:13 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Aizdedziet vīraku un uzzīmējiet uz lapas savas mājas kopiju.Uzzīmējiet to no visiem redzes punktiem-augšas, apakšas, sāniem.Ja jūs dzīvojat dzīvoklī , attēlojiet pašu ēku.

Kad pabeigsiet zīmējumu, izejiet no mājas un salīdziniet zīmējumu.Cik precīzs ir viņš? Ja nav, tad zīmējiet no jauna vai kaut ko palabojiet, kamēr zīmējums jums neliksies precīzs.Kad tiksiet ar to galā, paņemiet baltu sveci un asu nazi. Iegrieziet septiņas iezīmes, vienādā attālumā vienu no otras.Tagad nolieciet zīmējumu uz galda, kur tam ir jāpaliek septiņu dienu garumā.Iededziniet sveci un iztēlojieties māju laimīgu, aizsargātu utt.

Lai pirmajā dienā svece nodeg līdz pirmajai iezīmei. Tad nodzēsiet liesmu un atstājiet līdz nākamajai dienai.Nākamajā rītā atkārtojiet rituālu - sākot ar vīraku un atkārtojot vārdojuma vārdus(''aizsardzībai,laimei...'') beidzot ar sveces nodegšanu līdz nākamajai iezīmei.

Pēdējā,septītā, dienā , kas svece nodegusi pilnībā,cieši saritiniet savu zīmējumu un sasieniet ar sarkanu vai baltu šņori.Ielieciet koka kastītē ar sāli un sausām rozēm, un vēlreiz pārsieniet aizvērto kastīti ar šņori.Visbeidzot nolieciet tādā vietā, kur neviens nevarēs atrast.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Mājas maģija » Mājas aizsardzībai un labklājībai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz