Piektdiena, 03.12.21, 11:09 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Spoguļu rituāls mājas attīrīšanai un aizsardzībai - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Mājas maģija » Spoguļu rituāls mājas attīrīšanai un aizsardzībai
Spoguļu rituāls mājas attīrīšanai un aizsardzībai
SanistraDatums: Piektdiena, 20.11.15, 14:09 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Veic pilnmēness naktī. Elektrisko gaismu nodzēš.
Jums vajadzēs: apaļu spoguli, deviņas baltas sveces, baltu aukliņu, aromātisko kociņu (jasmīna, ciedra, neļķes), sērkociņus.
Nolieciet visus sagatavotos priekšmetus uz altāra. Uzzīmējiet uz baltas papīra lapas Mēness attēlu.
Sakārtojiet sveces uz altāra aplī. Apļa centrā novietojiet aizdedzinātu aromātisko kociņu. Nolieciet apļa iekšpusē attēlu. Sāciet ar sveci, kas ir tuvākā pie attēla, aizdedziniet to un sakiet:

''Mēness gaisma, aizsargā mani(mūs)''!

Atkārtojiet šos vārdus pie katras sveces aizdedzināšanas, deviņas reizes. Paņemiet spoguli un piesauciet Mēnesi ar vārdiem:

''Mēness gaismas Varenā dieviete un jūru pavēlniece. Mistiskās nakts diženā valdniece un noslēpuma saimniece. Šodien naktī šajā gaismas aplī un ar manu (mūsu) spoguli aizsargā mani (mūs) ar savu spēku līdz tam laikam, kamēr tuvumā ir briesmas''.


Stāviet altāra priekšā, turiet spoguli ar seju pret svecēm, atspoguļojot to gaismu apkārt. Lēnām sāciet kustēties pulksteņa rādītāja virzienā ap altāri, uzmanot to, lai gaisma no svecēm visu laiku atspoguļotos spogulī. Virzāties ap altāri un novērojiet, kā sveču gaisma sadauza drumslās visu negatīvo enerģiju apkārt. Pabeidziet apli, nostājoties atkal pretī attēlam. Pateicieties dievietei ar jebkādiem vārdiem. Nodzēsiet sveces, sākot no pirmās aizdedzinātas, pret pulksteņrādītāja virzienu, savāciet tās un apsieniet ar baltu aukliņu. Paslēpiet sveces apslēptā vietā, kamēr tās no jauna neievajadzēsies. Atkārtojiet rituālu atkarībā no nepieciešamības.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Mājas maģija » Spoguļu rituāls mājas attīrīšanai un aizsardzībai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz