Piektdiena, 03.12.21, 11:15 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1095

Vietnes draugi

Statistika

Vides attīrīšana ar 9 apelsīniem - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Mājas maģija » Vides attīrīšana ar 9 apelsīniem
Vides attīrīšana ar 9 apelsīniem
SanistraDatums: Piektdiena, 20.11.15, 14:06 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Attīrīšanas procedūrai jums vajadzēs:

1. Deviņus apelsīni. Lielai mājai jūs varat izmantot lielāku apelsīnu daudzumu. Piemēram, 18 vai 27.

2. Liela bļoda. Materiālam nav nozīmes.

3. 100g konjaka, viskija, degvīna vai džina. (pie vēlmes var apieties arī bez alkohola).

4. Svaiga ziedu buķete, kas ir sagatavota speciāli vides attīrīšanai. Būs nepieciešamas trīs buķetes secīgai vītušo aizstāšanai.

Sagatavošana.

Ja stingri sekot tradīcijai, tad pirms procedūras sākuma ir jānolasa sev ierastā lūgšana, kas atbilst jūsu pārliecībai.

Ielejiet ūdeni bļodā tā, lai paliktu vieta deviņu apelsīnu mizām, pielieciet ūdenī alkoholu.
Attīriet visus apelsīnus un sviediet ādiņas bļodā ar ūdeni. Pašus apelsīnus var mierīgi apēst.

Noskaņojums un vizualizācija.

Tagad ķeramies klāt pie pašas procedūras.
Vispirms lieciet svaigus ziedus vāzē un novietojiet vāzi dzīvokļa vai mājas tajā daļā, ko jūs intuitīvi uzskatiet par centrālo vietu.

Paņemiet bļodu piepildītu ar ūdeni, alkoholu, ādiņām no apelsīniem rokās un pieejiet pie dzīvokļa durvīm. Koncentrējiet savu uzmanību tam, ko jūs gribat iegūt savu darbību rezultātā. Tas var būt ienākumu palielinājums, klientu piesaistīšana vai jūsu biznesa paplašinājums. Galvenais, lai jums būtu labs garastāvoklis procedūras laikā!

Telpas apgaita.

Tātad, koncentrējoties uz pozitīvo, sāciet telpas apgaitu. Ja jūs jūtat, ka telpā ir sakrājusies pārāk daudz negatīvā enerģija, tad kustaties pret pulksteņa rādītāja virzienu. Bet, ja jūs tiecaties uzlabot to, kas jums jau ir, tad kustība pulksteņa rādītāja virzienā simbolizēs jaunu sākumu.
Kustības laikā enerģiski izšļakstiet ūdeni ar apelsīnu ādiņām pa visu māju. Šajā procesā pats galvenais — jūsu patiesā vēlme uzlabot savu dzīvi, atvērt jaunas iespējas biznesam un piesaistīt naudu.

Pastāvīgi vizualizējiet, kā vecās, negatīvās enerģijas pazūd, izšķīst, izkūst. Šajā pašā laikā ar katru savu žestu jūs piepildāt telpu ar gaismu, svaigumu un prieku.
Cenšaties noturēt savā apziņā jaunas dzīves spilgtus redzējumus - pārbagātību un prieku.

Akurāti un uzmanīgi apejiet visu savu māju, nepalaižot garām nekādus priekšmetus. Apsmidziniet ar apelsīnu ūdeni visus kaktus, skapjus, sienas, virtuves plīti, palodzes, darba galdu un tā tālāk. Ja jums ir divstāvu dzīvoklis, tad uzkāpiet uz otro stāvu un turpiniet izšļakstīt ūdeni arī tur.

Apejot visu dzīvokļa perimetru, jūs no jauna atgriezāties pie namdurvīm. Ir ļoti derīgi pabeigt procedūru ar to, ka jūs ar roku apzīmējiet bezgalības simbolu vai horizontālu astoņnieku, sakot, piemēram:" Lai būtu pārbagātība"!, vai kā tamlīdzīgi.

Būs lieliski, ja jūs stāvot pie namdurvīm, ar seju pret dzīvokli iztēlosieties kā jūsu ķermenis piepildās ar gaismu, kas aug un izplatās pa visu jūsu dzīvokli. Tad jūsu auras gaisma aizsargās jūsu mājas, kad jūs nebūsiet mājās.

Pēc tā jūs varat izliet apelsīnu ūdens atliekas no bļodas. Ar pateicību, protams! Apelsīnu mizas, kas ir palikušas uz grīdas, vajag novākt tikai pēc diennakts.

Atveram logus.

Pēc procedūras atveriet logus un iztēlojieties, ka jūs ielaižat svaigu pārmaiņu vēju savā dzīvē.

Mainām ziedus.

To buķeti, ko pašā sākumā jūs uzlikāt uz galda, vajag obligāti aizstāt pie pirmajām vīšanas pazīmēm. Jums nāksies nopirkt vēl divas svaigas buķetes un aizstāt esamo ikreiz pie vīšanas. Tādējādi, sanāk, ka jūs izmantojāt tikai trīs buķetes savai procedūrai.

Notiek arī tā, kā pēc attīrīšanas procedūras pārdeg lampiņas, vai pat bojājas elektriskie aparāti. Lai tas jūs nebaida. Tas ir signāls tam, ka ir notikusi enerģijas nobīde, un tātad, jūs sasniedzāt savu mērķi. Mierīgi nomainiet lampiņas un pateicieties Universam, ka jūs izdzirdēja.

Pēc attīrīšanas jūs katrā ziņā nogurāt, tā kā pats laiks doties vannā ar jūru sāli, lai attīrītu savējo fizisko ķermeni. Kad gulēsiet sālsūdenī, tad iztēlojieties, kā visas problēmas un nedienas pamet jūsu ķermeni un izšķīst ūdenī.
Nākamajā dienā jūs būsiet svaigi un modri. Tāpat jūs nepametīs izjūta, ka jūs izdarījāt kaut ko nozīmīgu!
Vides attīrīšana, kas ir veikta ar skaidru apņemšanos izmainīt savu dzīvi, dara savu lietu.

Tādēļ esat gatavi pārmaiņām!


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Mājas maģija » Vides attīrīšana ar 9 apelsīniem
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz