Svētdiena, 28.11.21, 02:54 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

Jauns projekts Instagram! - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Svarīga ziņa! Lasīt visiem! » Jauns projekts Instagram!
Jauns projekts Instagram!
SanistraDatums: Pirmdiena, 15.11.21, 13:24 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
Šobrīd esmu uzsākusi jaunu projektu, kurā es turpmāk ieguldu un ieguldīšu savu laiku un enerģiju. Šis projekts realizējas Instagram kontā. Tieši tur es izlēmu radīt šo projektu dēļ vairākiem iemesliem, bet galvenokārt dēļ ērtības, ko sniedz man vajadzīgās piedāvātās funkcijas, kā arī vēl viens manuprāt svarīgs faktors - ka varu ar Jums dalīties arī ar citiem savas dzīves aspektiem un radīt personiskāku kontaktu ar sekotājiem.

Kas Jūs tur sagaida?
Daudz kas! Sākot ar sīkumiem - aptaujas, domu graudi, jautājumi un atbildes, turpinot ar video pamācībām, pārdomu un zināšanu apkopojumiem, beidzot ar rakstiem, padomiem un citiem ieguvumiem. Un pats galvenais protams - garīgā attīstība, apziņas paplašināšana.

Projekts ir sākuma stadijā, tāpēc dodiet laiku tam pilnā mērā izpausties un nevērtējiet bargi! Es vēl tikai mācos vadīt šāda veida saturu, tāpēc lūdzu pacietību un iecietību.

Kāpēc es to daru?
Tas ir tas, ko es saprotu, protu, zinu, gadiem ilgi esmu studējusi un izzinājusi, un kopš bērnības es joprojām eju garīgās attīstības ceļu, un neredzu savu dzīvi bez tā. Šajā dzīvē tā vienmēr esmu bijusi es un būšu. Es apzinos, ka man ir jādara tas, ko es māku un cita ceļa man nav. Esmu eksperts daudzās maģijas jomās ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.

Ja Jums nav instagram profila, to izveidot var ļoti ātri un vienkārši. Vienk., sekojiet instrukcijām un tiekamies turpmāk tur. Mani tur var atrast zem nika star_free7 jeb nospiežot uz šī aktīvā linka

-Maģijas pasaules saita nākotne šobrīd nav zināma. Ir doma to izmantot kā arhīvu, bet iespējams, atkarībā no sekotāju aktivitāšu un interešu maiņu/aktivitāti es savas domas mainīšu. Ja ir kādi jautājumi vai tādi radīsies, droši rakstiet man caur projektu vēstuli, vienmēr atbildēšu un priecāšos par atpakaļ atgriezenisko saiti

Piedāvāju arī Online konsultācijas un seansus. Sīkāk par to lasiet sadaļā Mani pakalpojumi vai rakstiet caur Instagram profilu privāti.

Laipni gaidīti manā jaunajā projektā!

Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!

Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Svarīga ziņa! Lasīt visiem! » Jauns projekts Instagram!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz