Svētdiena, 28.11.21, 01:50 | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Ieejas forma

Meklēšana

Mūsu aptauja

Es šajā saitā meklēju informāciju par:
Atbildes: 1094

Vietnes draugi

Statistika

''Izzūdi, kā rasas piliens, un kļūsti par okeānu''... - Forums
[ · Jaunākie ieraksti · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Filozofija, ezotēriskas atziņas, domu graudi » ''Izzūdi, kā rasas piliens, un kļūsti par okeānu''...
''Izzūdi, kā rasas piliens, un kļūsti par okeānu''...
SanistraDatums: Ceturtdiena, 04.10.18, 11:05 | Ziņojums # 1
Grupa: Admini
Ziņojumi: 667
Status: Offline
''Izzūdi, kā rasas piliens, un kļūsti par okeānu - bet tev nāksies ieiet tajā caur mīlestības vārtiem''. Ošo.

Šajā vienkāršajā frāzē slēpjas stāsts par to, ka cilvēki gluži kā rasas pilieni ir atsevišķi indivīdi, tomēr ar vienādu ''saturu''. Mēs esam mācīti sevi uztvert un uzskatām, ka esam atsevišķi indivīdi, nošķirti no visa cita, viss cits ir tālāk par mums. Tomēr patiesībā visi mēs esam no vienas un tās pašas ''vielas'' veidoti - cilvēki, dzīvnieki, augi un pat priekšmeti...kā rasas pilieni - mums visiem vienāda fiziskās eksistences substance, tomēr mēs nodalām sevi no visa, tā it kā mēs būtu atdalāmi no visa.
Izzust kā rasas pilienam nozīmē - izgaisināt savu, kā indivīda, ego, savu svarīguma sajūtu, savu lepnumu, godkāri, patmīlu.
Okeāns simbolizē visu esamību - jeb, tad, kad mēs atbrīvojamies no ego, mēs saplūstam ar visu un esam viens.
Man guru teica, ka individuālās apziņas, jeb saprāts ir kā ūdens pudeles okeānā - sastāvs viens un tas pats, tikai forma cita. Un arī te rasas piliens jau nav nekas cits kā okeāns...kurā mēs ieplūstam caur savu vēlēšanos, vai esamības rezultātā.
Ja ir vēlme sasniegt okeānu, tad vienīgais veids kā to var izdarīt - ir caur mīlestības vārtiem.
Šeit mīlestība nav domāta vispārpieņemtajā sociālajā formā. Šī mīlestības forma iziet aiz fiziskās nosacītības faktoriem. Mīlestība kā esamības forma. Mīlestība kā mūsu eksistences būtība. Mīlestība, kas sākas mūsos, un tad plūst uz visu pasauli, ieplūstot okeānā...Un tikai atmetot savu ''es'' - ar ko mēs nošķiram sevi no visa cita, mēs iegūstam patieso mīlestības enerģiju, caur ko ieplūstam Vienotības okeānā.


Laiks ir nenovērtējams! Padomā labi, uz ko Tu to tērē!
   
Forums » Foruma kopējā sadaļa (piereģistrējoties būs pieejami visi forumi) » Filozofija, ezotēriskas atziņas, domu graudi » ''Izzūdi, kā rasas piliens, un kļūsti par okeānu''...
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2021 | Uzturēšanu nodrošina uCoz